דרוש מידע קנית עגלת בוגבו יד 2 ואחריות

מישהו משהו

משתמש רשום
למישהו יש ניסיון עם שימוש באחריות לעגלת בוגבו שנקנתה ביד 2?
בשרות לקוחות של בוגבו טוענים שרק יד ראשונה יש אחריות
מה צריך להציג כשדורשים לממש את האחריות? קבלה על העגלה יש לי, השאלה אם צריך גם הצגת תז וכו ששמורה אצלם ואז יראו חוסר התאמה
אשמח לכל מידע בנושא
תודה רבה

לארג'

משתמש מקצוען
למישהו יש ניסיון עם שימוש באחריות לעגלת בוגבו שנקנתה ביד 2?
בשרות לקוחות של בוגבו טוענים שרק יד ראשונה יש אחריות
מה צריך להציג כשדורשים לממש את האחריות? קבלה על העגלה יש לי, השאלה אם צריך גם הצגת תז וכו ששמורה אצלם ואז יראו חוסר התאמה
אשמח לכל מידע בנושא
תודה רבה
הייתי שם והחליפו לי את העגלה

צריך מס' שרשום על העגלה (לראות שלא נמחק) ומס' טלפון בשביל לבדוק אחריות בתוקף

יש אחריות על יד 2 בדיוק הגיע מישהו שקנה ביד 2 וביקשו ממנו מס' טלפון של מי שקנה את העגלה
אתה אפילו לא צריך להגיד שזה יד 2,וכשהוא מבקש ממך את הטלפון תתן את הטלפון של המוכר שנרשם באתר
ועולה לו במחשב תוקף של האחריות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה