אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

מלי 5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

ECRR

משתמש צעיר
תיק סרוג מיוחד! מכיל המון!
main-image-4.jpeg

ק.ש. מניסיון

נתוש1212

משתמש מקצוען
טוב לרגל החגיגה אני מעלה לכם מגוון מוצרים מהשנה האחרונה שהזמנתי לי/לחברים שהם מומלצים על ידי בחום

אשתדל שכולם יהיה כאלו שבתוך הסייל ובמחיר הנמוך שניתן לקבל :)
5 מגיני זכוכית למכשירי סמסונג כולל כיסוי זכוכית למצלמה, מחיר בבדיחה

חולצה לבנה (לא רק) לגבר מגוון מידות, איכות מצויינת!

נגן תקליטורים לדיסקים כולל US, אוקס, ועוד מלא סוגי חיבורים הכל עם רמקול לשמיעה חיצונית,
הייתי ממש מופתע מהאיכות! תבדקו כמה דבר כזה עולה בארץ!

מצלמת רכב עם 3 מצלמות (אחורי, קידמי,פנימי), הזמנתי מעל 10 לי ולחברים, בלי כסף

מחבת להכנת חביתיות/פנקק. מצוין ולא נדבק

חגורה לגבר

ק.ש.

נערך לאחרונה ב:

נתוש1212

משתמש מקצוען

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לגבי המצלמת רכב- איך זה עובד בדיוק?
איך שמים את זה מקדימה? ומאחורה? ואיך האחורי מתחבר למסך?
אשמח לעזרתכם תודה

נתוש1212

משתמש מקצוען
לגבי המצלמת רכב- איך זה עובד בדיוק?
איך שמים את זה מקדימה? ומאחורה? ואיך האחורי מתחבר למסך?
אשמח לעזרתכם תודה
צריך מישהו שיודע להתקין, לי יש חבר שעושה לי את זה לא כל כך מסובך

בארץ זה עולה בסביבות 200 ש''ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה