קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
איזה גודל ?
קניתי את הארנק הזה במוצ''ש פעם שניה,
מחזיק אצלי כבר שנה וחצי...
ועכשיו נכנס לכביסה... וקצת נקרע.. [נכנס לכיס האחורי]

וזה ארנק לנשים הזמנתי פעם שניה [צבע אחר]

משהיא אולי הזמינה קישוטי שיער לתסרוקת ויכולה לעלות קישור?

קשתות ג'ינס
בקיצור נראה לי שאתר יהיה יותר טוב.
יש לי ברשימת הזמנות משהו כמו 2000 מוצרים,
וכמובן שיש לי חוות דעת מסודרת עליהם.
אם באמת יפתח אתר, אקדיש לכך כמה שעות להכניס את כל המוצרים.

כי חלקם ממש ממש ממש טובים וזולים,
וחלקם בסדר.

חרמון

משתמש מקצוען
הקבוצה היא קבוצת המלצות להעתקים של מותגים וגם לקישורים רגילים מומלצים מאליאקספרס
רוב הקישורים בקבוצה נקראים מותג מוסתר תמונה אחרת בקישור כהסוואה, למשל כדי לקנות שעון מותג תראו בקישור תמונה של שמלה. ההוראות להזמנה נמצאות בפוסט של אותו מוצר, יש לקרוא כל מילה ולבצע במדויק!
כאשר רשום לכתוב RUTI בהודעה למוכר. יש לעשות זאת בדף התשלום! במקרה ששכחתם הכנסו מיד להזמנה ורשמו בהודעה רגילה למוכר. כל בעיה במותג מוסתר לפנות בפרטי!
במוצ״ש עולים בקבוצה מותגים גלויים-רואים בקישור מה אתם מזמינים
בשביל מה זה מוסתר?

• תודה
Reactions: ANK

אורחת לרגע

משתמש מקצוען

עד מתי

משתמש מקצוען

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סינר זהב איכותי ויפה- נסגר בסקוטש- גוון קצת אחר של זהב מהתמונה
https://he.aliexpress.com/item/Puseky/32849199269.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dl1huCC

מזרן יפה לעגלה- הבורדו- לא מאד עבה, עלה לי קצת פחות ב11.11
https://he.aliexpress.com/item/3D/32904296716.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dl32WKd

סט כובע ומחמם צוואר לתינוק- האפור- חמוד, הפונפון קטן...
https://he.aliexpress.com/item/2-Pompom/32933127010.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d1Blg3r

רקפת3

משתמש סופר מקצוען
אני מחפשת שרשרת - בלי תליון, שרשרת בלבד - ארוכה יחסית, בתור תחליף לכמה שנקרעו כבר והתליון עוד מצוין...
ניסיתי לחפש ולא הצלחתי למצוא כלום חוץ מסלילי חוטים להכנות שרשראות - מה שמצריך יד ימנית אחת לפחות, ואין לי :eek:
אשמח לעזרה, תודה!

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת שרשרת - בלי תליון, שרשרת בלבד - ארוכה יחסית, בתור תחליף לכמה שנקרעו כבר והתליון עוד מצוין...
ניסיתי לחפש ולא הצלחתי למצוא כלום חוץ מסלילי חוטים להכנות שרשראות - מה שמצריך יד ימנית אחת לפחות, ואין לי :eek:
אשמח לעזרה, תודה!

את יכולה להזמין משו זול עם תליון ולהוציא ת'תליון

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לעזרה, תודה!

את מתכוונת ל:

* שרשרת סוג 1
* שרשרת סוג 2
* שרשרת סוג 3
* שרשרת סוג 4
תנסי להמשיך לחפש יש שם הרבה סוגים

מקווה שעזרתי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה