דרוש מידע קניה שבועית

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רציני השאלות האלו??
אנחנו אוכלים כל שבת בשר ואתם עוף
אתם קונים דג יקר ואנחנו מושט פשוט
בעלי חייב יין טוב ולכם לא מדבר העניין
לנו אין טיטולים ולכם עדיין יש,
נראה לי שהובנתי
למה נראה לאנשים שכל הבתים אמורים להיות אותו דבר??

צ'יטה

משתמש פעיל
בדיוק יצא לי לשאול מאמן כלכלי את השאלה הזו- הוא אמר לי שמקובל להקציב 200 ש"ח לנפש לשבוע.
הטענה של @Revi-רוי די נכונה, לשאול כמה אחרים מוציאים זה לא כ"כ רלוונטי, השאלה היא יותר אם איזה סכום אפשר לחיות נורמלי.

Yael Mor

משתמש מקצוען
בדיוק יצא לי לשאול מאמן כלכלי את השאלה הזו- הוא אמר לי שמקובל להקציב 200 ש"ח לנפש לשבוע.
הטענה של @Revi-רוי די נכונה, לשאול כמה אחרים מוציאים זה לא כ"כ רלוונטי, השאלה היא יותר אם איזה סכום אפשר לחיות נורמלי.
תעשי חשבון ותראי שזה ממש מוגזם, כולל טיטולים ומטרנה ועופות וכו’ (לא מדברת על קניה מרוכת של דגים ובשרי, אלא על כמה שזה יוצא בשבוע). כל אחד צריך לשבת עם עצמו חודש אחד ולעקוב אחרי הקניות שלו, מומלץ לעשות קניות מרוכזות ולא במכולת כל יומיים. זה חוסך הרבה יותר ויותר קל לשליטה.

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אם תעברי על החשבוניות,
תוכלי להגיד בעצמך מהם הדברים שאת קונה בכל שבוע-למשל ירקות,מוצרי חלב,טיטולים וכ'ו
ומוצרים שתקני פעם בחודש או יותר-נייר טואלט,שמן זית,מלח וכ'ו
אחרי שיהיו לך ברורים הנתונים,
כשתלכי לקניות תדעי להגיד לעצמך קודם-
עכשיו אני קונה רק דברים לשבוע הקרוב או עכשיו אני עושה קניה חודשית למלא את הבית.
בהצלחה!

צ'יטה

משתמש פעיל
תעשי חשבון ותראי שזה ממש מוגזם, כולל טיטולים ומטרנה ועופות וכו’ (לא מדברת על קניה מרוכת של דגים ובשרי, אלא על כמה שזה יוצא בשבוע). כל אחד צריך לשבת עם עצמו חודש אחד ולעקוב אחרי הקניות שלו, מומלץ לעשות קניות מרוכזות ולא במכולת כל יומיים. זה חוסך הרבה יותר ויותר קל לשליטה.
לא עשיתי חשבון, אני מנסה את זה כבר חודשיים +- וזה בהחלט עובד.
קחי בחשבון שתינוק/ ילד קטן עולה פחות ממבוגר, אז זה מתקזז.
כשעשיתי חשבון גם לי זה היה נשמע מדי קצת... אבל החלטתי לנסות.

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני התכוונתי מוגזם שזה יותר מידי. יוצא לנו הרבה פחות.

אנוכי

משתמש מקצוען
ואז למשפחה של הורים ו3 מתבגרים---

בעיקרון זה כמו לשאול כמה עולה חליפה ליתום

לומר כמה עולה קניה חודשית לזוג + 3 זה פשוט תלוי מה רמת החיים שלכם ומה הצרכים שלכם,

סבא ישראל

משתמש מקצוען
1400
מסכים שיש שינויים (אני אוסיף גם תלוי כמה נוסעים שבתות) אבל לא אכפת לי לענות :)

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
200 לשבוע או לחודש? אנחנו ממש לא מהחסכנים בסופר ולא מתקרבים ל200 לשבוע לנפש

צ'יטה

משתמש פעיל
200 לשבוע או לחודש? אנחנו ממש לא מהחסכנים בסופר ולא מתקרבים ל200 לשבוע לנפש
לשבוע.
מעניין, אני כן מתקרב לזה (שלשה נפשות, קניה שבועית ממוצעת 400 ש"ח + השלמות לשבת), אבל הגיוני מאד שזה משתנה, אם כי- 1400 לחודש לחמש נפשות נשמע לי ממש קצת.

אפונה וגזר

משתמש צעיר
מצטרפת שזה מסוג הדברים שממש שונים בין אנשים.
תלוי רמת חיים, הרגלים, אפשרויות.
התינוק שלי לדוגמא לא אוכל מטרנה בכלל, ואצל הרבה משפחות דומות אלינו זה נתח לא קטן מההוצאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה