קנט לשיש שעשוי חלקים חלקים

רייזי 36

משתמש מקצוען
אני מזמין שיש ובגלל שהשיש יותר רחב מהסטנדרט לא נשאר מספיק שיש לעשות קנט מיחידה אחת ארוכה
המתקין יכול לעשות חלקים חלקים בצורה שלא ישימו לב אבל הוא אומר שזה מחליש את השיש
מי שמבין בנושא ויכול ליעץ תודה

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ויזואל;1507565:
אני מזמין שיש ובגלל שהשיש יותר רחב מהסטנדרט לא נשאר מספיק שיש לעשות קנט מיחידה אחת ארוכה
המתקין יכול לעשות חלקים חלקים בצורה שלא ישימו לב אבל הוא אומר שזה מחליש את השיש
מי שמבין בנושא ויכול ליעץ תודה

ככל הידוע לי, תמיד הקנט של השיש הוא יחידה בפני עצמה, ואפשר לעשות באותו אורך של השיש, מה שאתה מתאר הרבה חיבורים בקנט, אפילו שיעשו לך עבודה הכי יפה, זה לא יהיה יפה.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ידוע לי שהקנט נועד גם לחוזק, אבל אסטטית- יראו חיבורים, תשקלו אם המחיר שווה את המראה,
ייתכן שבעלות גבוהה מאד- הייתי מתפשרת על הענין,

רייזי 36

משתמש מקצוען
תודה למגיבים
המתקיןהוא מומחה סופר והוא לוקח אחריות שלא ישימו לב לחיבורים
אבל הוא טוען שזה יחליש את השיש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה