קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בגדול, תמיד טוב ללמוד עוד ולהשקיע עוד..
מה יהיה מצב השוק בעוד שנתיים אף אחד לא יכול לדעת..

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
הייתי עכשיו בהגשות של מה"ט תלמידות מכון לב נקרא כשלון מוחלט!!!
הבנות יצאו עם הרבה פחות ידע גם בFS,
הפרויקטים שלהם יצא ברמה נמוכה מאוד,

מכון לב לא עזר לFS בשום פנים!

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חבל שהן עדיין מבזבזות זמן על מה"ט, הן צריכות להשקיע את הזמן בציונים טובים, ולהשלים בשנה שאחרי הסמינר את התואר.

מנטה מנטוס

משתמש צעיר

נראה לי אם הייתי צריכה לעשות גם מה"ט הייתי מעדיפה להשקיע בפרויקט העיקרי מאשר במה"ט...

אילה9

משתמש פעיל

אני לא יודעת כמה את מכירה את הבנות ואת המסלול שהן עברו/למדו בשנתיים-שלוש האחרונות.
במכון לב יש קורס פולסטאק מעמיק שבמהלכו בונים 6 מיני-פרויקטים, זה בנוסף לפרויקט המרכזי שעושים בקורס Net בשנה ב'.
הבעיה שהפרויקט הגדול הוא בד"כ בנושא ספציפי שאחר כך לא יכולות כל בנות הקבוצה להגיש אותו למה"ט כי זה חוזר על עצמו.
אז הן מגישות את אחד מהמיני-פרויקטים. וכנראה לכן חשבת שהן ברמה נמוכה כי ראית מיני פרויקט אחד משישה-כאשר לומדים במהלך הקורס הזה (של פרןפ' קיפניס) מגוון רחב של שפות.
זה ממש לא משקף את רמת הידע!

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אני לא יודעת כמה את מכירה את הבנות ואת המסלול שהן עברו/למדו בשנתיים-שלוש האחרונות.
במכון לב יש קורס פולסטאק מעמיק שבמהלכו בונים 6 מיני-פרויקטים, זה בנוסף לפרויקט המרכזי שעושים בקורס Net בשנה ב'.
הבעיה שהפרויקט הגדול הוא בד"כ בנושא ספציפי שאחר כך לא יכולות כל בנות הקבוצה להגיש אותו למה"ט כי זה חוזר על עצמו.
אז הן מגישות את אחד מהמיני-פרויקטים. וכנראה לכן חשבת שהן ברמה נמוכה כי ראית מיני פרויקט אחד משישה-כאשר לומדים במהלך הקורס הזה (של פרןפ' קיפניס) מגוון רחב של שפות.
זה ממש לא משקף את רמת הידע!
אני הייתי אחת המורות של מכון לב גם, את הפרויקט הסוםי כל אחת עושה בנושא אחר לגמרי!!!!
אני הייי בקשר עם מורות נוסופות מכמה סמינרים, באופן רעיוני הן עברו על כל החומר
אבל בפועל רוב הבנות לא קלטו את החומר!!
ואני מדברת שהייתי מורה בסמינר אחד
ועכשיו ראיתי את התוצאות גם בעוד שתי סמינרים אחרים.

אילה9

משתמש פעיל
@בינה מלכותית
אנחנו כנראה לא מתכוונות לאותו שנתון, שנה ב' (השנה) באמת כבר עשו את הפרויקט המרכזי על נושאים שונים,
מעניין באמת שהן לא בחרו להגיש אותו...
ובאמת הקורס של קיפניס נלמד באופן עצמאי, תלוי לגמרי בבנות כמה החליטו להשקיע בו.
ספציפית יצא לי לראות את הפרויקטים שלהן ב JS שהיו ברמה גבוהה יחסית, יכול להיות שזה דינמי לכל מקום מכיוון שזה לא קורס עם מבחן אחיד.
קורסים במכון לב שנה ב':
אבטחת מידע
אלגוריתמים מתקדם
בסיסי נתונים
לוגיקה
גרפים
פיזיקה
הנדסת תוכנה
עיצוב ותכנות מונחה עצמים להנדסה
מערכות הפעלה
מבוא לחומרה-נראה לי שכבר עושים כיום בשנה א'...
בהצלחה!

ים תכול

משתמש חדש
כשאת מגיעה למעסיק בראיון אם את אומרת שאת בוגרת מכון לב זה כבר פלוס על פני שאר התוכניות החלופיות לחרדיות, אם יבקשו ממוצע ציונים-זה כבר עוד משהו... כי תצטרכי להראות ציונים גבוהים.
אותי שאלו על הציונים באלגוריתמים ומבני נתונים, לא על הכול...
ומכיוון שממכון לב לא קיבלנו גליון ציונים הבאתי ממוצע ציונים של מה"ט שהוא כמובן גבוה בהרבה...
זה הרבה עניין של שיווק
@אילה9 בקורות חיים מה כתבת בסעיף השכלה education? מכון לב או סמינר?

אילה9

משתמש פעיל
1702384546630.png

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
אני עכשיו סיימתי במכון לב, ובינתיים הם התחילו השמה מצויינת ממש.
כבר היה לכמה וכמה בנות ראיונות בNVIDIA...

נפילה חופשית

משתמש רשום
יפה,
מאיזה סמינרים?
אני דברתי עם כמה בנות, והבנתי שהמצב ממש עגום :(
השמה של קמאטק היא מהבוטקאמפים.
בבוטקאמפים יש יצוג של בנות מכל הסמינרים שמשתתפים בתוכנית.
(וחוץ ממובילאיי יש גם בנות לאלביט ולעוד מקומות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה