קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
המורות לא מקבלות למיטב ידיעתי מצגות מסודרות בחלק מהקורסים כמו במוסד אקדמאי. תרגילים עם חובת הגשה למוסד.
תלוי קורס.
אישית קיבלתי מקמאטק מצגות ותרגילים והכל הכל מוכן.
אבל יודעת שזה לא ככה בכל הקורסים.

ים תכול

משתמש חדש
אני לומדת מכון לב וחברות שלי מקמאטק תמיד מבקשות ממני מצגות כי הן לא מקבלות חומרים מסודרים( בc++ c# web)

שני שמר

משתמש פעיל
אני רואה שיש כאן ממש הרבה מורות שמלמדות את התוכנית של קמא-טק,
אולי יש פה במקרה מורה לאלגוריתמים?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אולי את מדברת על קורס ספציפי
המורות לא מקבלות למיטב ידיעתי מצגות מסודרות בחלק מהקורסים כמו במוסד אקדמאי. תרגילים עם חובת הגשה למוסד.
וכן , לפי השקפת עולמה, יש קורסים שהם פחות מדע מדוייק ויתכנו שינויים בין קורס לקורס.
יש לי 2 אחיניות אחת לומדת בתוכנית של מכון לב והשניה בקמא טק. שניהם כשרוניות ואני רואה את החומרים במכון לב, שהם לא פרי יצירה של מורה זאת או אחרת. לעמים חומר יותר עתיק ואפילו עם שגיאות אבל החומר תחת חסות הגוף הבוחן.
מה זה נקרא "מקבלות מצגות"?
מצגות לא נוצרות מעצמן
מרצה נורמלי בקורס נורמלי יושב ובונה את הקורס לפי מתודולוגיה או לוגיקה כלשהי ובונה מצגות מספרים, מקורות, אתרים וכו'

איטי פטיטי

משתמש רשום
אני אישית בוגרת של מכון לב, בעבודה שלי יש בנות מקמא-טק,
ממה שאני רואה - ההבדל בידע - עצום!!! במכון לב לומדים הרבה הרבה יותר לעומק ובהבנה...
בלי השוואה בכלל לקמא טק, אז נכון החומר אולי אותו חומר אבל במכון לב חורשים אותו ומבינים אותו ממש!

מצגות לא נוצרות מעצמן
מרצה נורמלי בקורס נורמלי יושב ובונה את הקורס לפי מתודולוגיה או לוגיקה כלשהי ובונה מצגות מספרים, מקורות, אתרים וכו'
המצגות של מכון לב נכתבות ע"י ד"ר ומרצים מהשורה הראשונה... עם ניסיון של הרבה מאוד שנים...
גם בזמני היינו יושבות הרבה ומסבירות לבנות של קמא -טק את החומר שהמורה שלהם לימדה...

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצגות לא נוצרות מעצמן
למדתי באוניברסיטה הפתוחה. לכל המרצים אותם המצגות , אותו סדר אותם יעדים.
לא המרצה מכין את המצגת אא מרכז הלמידה

שני שמר

משתמש פעיל
גם בזמני היינו יושבות הרבה ומסבירות לבנות של קמא -טק את החומר שהמורה שלהם לימדה...
העיקר שכולם מרגישות טוב עם עצמן...
יש לנו אחלה מורות, מעולם לא ביקשתי עזרה של בת ממכון לב להסביר לי חומר:LOL:
+ שהלימודים לא בדיוק מקבילים בין הסמסטרים

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
גם אני למדתי באוניברסיטה הפתוחה וזה תלוי קורס :)

בהרבה קורסים באמת המצגת היא כללית לכל תלמידי הקורס אבל ממש לא בכולם.

רק הספרים וחוברות הקורס לגמרי משותפים בין כל הקבוצות.

❤Yael

משתמש חדש
ממה שראיתי במחזור שלי, לקמא טק בסוף היה השמה הרבה יותר חזקה בשטח ממכון לב.
הבנות של מכון לב למדו הרבה יותר חומר מאיתנו, אבל בסוף הרבה מהם היו בלי עבודה בזמן שהבנות של קמא טק נשלחו לראיונות והתקבלו.
האמת זה היה קצת עצוב...

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
כנראה שמרצה אחד הכין וכולם מלמדים לפי אותו סדר
בפרט אם זה קורס גדול עם הרבה קבוצות, צוות הקורס או המרצה שהוא רכז הקורס מכין את המצגות

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
גם אני למדתי באוניברסיטה הפתוחה וזה תלוי קורס :)

בהרבה קורסים באמת המצגת היא כללית לכל תלמידי הקורס אבל ממש לא בכולם.

רק הספרים וחוברות הקורס לגמרי משותפים בין כל הקבוצות.
בשביל הבדיקה פתחתי קורס אקראי, יצא לי מערכות הפעלה, ובדקתי הקלטות של 3 מרצים - לכל אחד מהם היה מצגת לגמרי אחרת (כלומר אפילו לא התבססו על אותה מצגת וערכו אותה לפי רצונם. מצגות שונות לחלוטין)

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בשביל הבדיקה פתחתי קורס אקראי, יצא לי מערכות הפעלה, ובדקתי הקלטות של 3 מרצים - לכל אחד מהם היה מצגת לגמרי אחרת (כלומר אפילו לא התבססו על אותה מצגת וערכו אותה לפי רצונם. מצגות שונות לחלוטין)
אשמח שתתשלחי לי אותן, מענין אותי לראות את כמה זה שונה במהות. לדעתי זה לא יכול להיות עם סתירות או השמטות ברגע שהם נבחנים על אותו ענין

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אשמח שתתשלחי לי אותן, מענין אותי לראות את כמה זה שונה במהות. לדעתי זה לא יכול להיות עם סתירות או השמטות ברגע שהם נבחנים על אותו ענין
לא חושבת שמותר לי להוציא משם חומרים.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בעיקרון הם לא מרשים, אז אני לא יכולה לענות לך על הטענה שאמרת. בכל מקרה אם כן תחליטי לשלוח אני מעיינת ומוחקת.
אם למדת באו"פ את יכולה לראות את זה בעצמך באתר.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תביני, בסוף המרצה הוא זה שאחראי על הקורס. יש תכנית לימודים ויש סילבוס, אבל המרצה אחראי על הסילבוס וצריך כמובן להתאים אותו לדרישות של החוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה