קיר תוכן

גלי ים

משתמש רשום
התכוונתי לדוגמא(מה שחשבתי לעשות אבל לא ידעתי איך לבצע.....) כביש עם מכוניות לכל ילד מכונית וכל שיעור הוא נוסע ומתקדם. לא יודעת איך ליצור כביש ל8 מכוניות........
מה הכונה פעיל ?- שהילד והמורה ישתמשו בו במהלך השיעור?
גם זה רעיון שיכול לבוא בחשבון

מעצבי על

משתמש פעיל
זה עיצוב שלם שמתאים לגרפיקאית ואח"כ אפשר להדפיס על מדבקת ויניל ואת המכוניות לעשות תלת מימד שיוכלו ליסוע - את צריכה להחליט מה את רוצה שיהיה בדיוק בקיר - אם זה 8 ילדים זה גם צריך 8 מסלולים ולא רק 8 מכוניות - כל אחד מסלול נפרד

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כביש עם מכוניות לכל ילד מכונית וכל שיעור הוא נוסע ומתקדם.
אפשר להדפיס שמונה מסלולים, כמו ש@מעצבי על כתב/ה, ולחבר שמונה מכוניות עם סקוצ'. כל בערך 10-15 סנטימטרים על המסלול תהיה עוד פיסת סקוצ' כדי להדביק אליה את המכונית וכך "לקדם" אותה עוד.
בהצלחה!

טלוש

משתמש מקצוען
מורה מקבילה שלי הכינה רעיון אדיר ומהממם.
היא הדפיסה על שמשונית (הכל מעוצב- כן?) כמה מסלולי טיסה
מלמטה- מאחורי המסלול טיסה הדביקה פס מגנט ומעל קנתה מטוסים קטנים שמתחתם הדביקה עיגול מגנט קשיח
כל תלמיד התקדם על מסלול ההמראה...
את יכולה ליצור את זה על כל מסלול- מכונית, רכבת וכו'.
אבל את צריכה קיר רק לעיצוב התנהגות או גם קירות תוכן לפי נושאים?- ואם כן לאיזה גיל את מחפשת?

גלי ים

משתמש רשום
תודה לכל המגיבים!
זה עיצוב שלם שמתאים לגרפיקאית ואח"כ אפשר להדפיס על מדבקת ויניל ואת המכוניות לעשות תלת מימד שיוכלו ליסוע - את צריכה להחליט מה את רוצה שיהיה בדיוק בקיר - אם זה 8 ילדים זה גם צריך 8 מסלולים ולא רק 8 מכוניות - כל אחד מסלול נפרד
הבעיה היא שאין לי תקציב לגרפיקאית....... אז חשבתי איך אפשר לייצר את זה מחומרים... בעיקר הסתבכתי באיך לבנות מסלול יפה שמשלב 8 כבישים(או 4 רחבים שכל כביש יתאים ל2 מכוניות)
מה זה מדבקת ויניל? וכמה עולה ההדפסה?
מורה מקבילה שלי הכינה רעיון אדיר ומהממם.
היא הדפיסה על שמשונית (הכל מעוצב- כן?) כמה מסלולי טיסה
מלמטה- מאחורי המסלול טיסה הדביקה פס מגנט ומעל קנתה מטוסים קטנים שמתחתם הדביקה עיגול מגנט קשיח
כל תלמיד התקדם על מסלול ההמראה...
את יכולה ליצור את זה על כל מסלול- מכונית, רכבת וכו'.
אבל את צריכה קיר רק לעיצוב התנהגות או גם קירות תוכן לפי נושאים?- ואם כן לאיזה גיל את מחפשת?
רעיון מהמם!
אולי עם היא כבר עיצבה היא תסכים למכור לי את זה בזול?
המטרה שלי זה בעיקר לחבר אותם.... אבל כמובן שאני רוצה להכניס גם את החומר הנלמד. חשבתי להכין תמרורים עם התנועות ושלט של אותיות שזה מה שאני מלמדת.....
כמובן שאם יש לך רעיון של תומכי זכרון או סתם משהו שמתאים לנושא הקריאה אני אשמח!

מעצבי על

משתמש פעיל
אם אין לך בכלל תקציב זה קצת בעיתי ותצטרכי לעשות מחומרים מזדמנים/נפסדים
עלות רק של מדבקת ויניל (שזה בעצם מדבקת קיר ) הולך לפי גודל במטרים וזה לא כ"כ זול (לדוג' 200*60 עולה בסביבות 130 ש"ח רק ההדפסה ללא הגרפיקה) וזה דבר ששווה רק אם זה במקום הקבוע שלך כי זה דבר שלא יורד בכלל ואיכותי מאד (כמובן אם לא מורידים בכוונה)
ועל המדבקה את יכולה בתלת מימד לשים מכוניות וכל דבר שתרצי שיזוז
*

מכוניות את יכולה לקנות אמיתי של משחק ילדים או לחילופין להדפיס על כרומו עבה

ומסלול את יכולה מבריסטולים שחורים ודבק חשמל לבן

ככל שהחומר יותר פשוט וזול יהיה לך יותר בלאי במהלך השימוש במיוחד עם ילדים כך שכדאי לך לחשוב מה בדיוק וכמה יהיה לך השימוש כדי שלא תצאי בסוף ביוקר כי תצטרכי תחלופה במשך השנה

מעצבי על

משתמש פעיל
ועוד דבר שעלה לי שיכול להיות לך טוב
את צריכה למדוד את המקום שיש לך בקיר ולפי זה לתכנן גודל של כל מסלול (לדוג' באורך של A3 כפול 8)
ואז בשביל שיהיה לך קל לביצוע (וזול) אפשר להכין מסלול אחד ממוחשב ואת מדפיסה ועושה למנציה כמה שאת צריכה ואז הבסיס לקיר מוכן לך ועליו את מניחה את הדברים הזזים

טלוש

משתמש מקצוען
רעיון מהמם!
אולי עם היא כבר עיצבה היא תסכים למכור לי את זה בזול?
המטרה שלי זה בעיקר לחבר אותם.... אבל כמובן שאני רוצה להכניס גם את החומר הנלמד. חשבתי להכין תמרורים עם התנועות ושלט של אותיות שזה מה שאני מלמדת.....
כמובן שאם יש לך רעיון של תומכי זכרון או סתם משהו שמתאים לנושא הקריאה אני אשמח!
אין לי מושג...
עברתי דירה לעיר אחרת ובעקבות כך גם ללמד בעיר אחרת, כך שאני לא בקשר איתה...
ולגבי התומכי זכרון- אם אין לך ערכות עוד מימי לימודך בסמינר או שקנית ערכות מוכנות ממשהי עם שיטה מסוימת.
תצטרכי להשקיע על קניית ערכה כי זה דבר עם זכויות יוצרים או לחילופין לשלם לציירת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה