מורה מתקנת הרשומה כגננת במשרד החינוך

בליצ

משתמש חדש
מי יכול לעזור?
עובדת כמורה מתקנת כבר משנת 2010 בחיידר מוכש"ר
וכיום מתברר לי שאני כלל לא רשומה במשרד החינוך כעובדת הוראה!!!!
האם זו היה חובתי להירשם במשרד החינוך או חובת המעסיק? ואיך אני מתקנת את זה?

לא יודעת לומר לך מי אמור לעשות זאת.
אהל, בכול אופן, כדי להיות רשומה במשרד החינוך, את צריכה להגיש מסמכים שונים ואת התועדות שלך, אם את עובדת כל כך הרבה שנים שווה לך לעשות את זה למרות שזה מורכב ומעצבן, וכמובן, ממליצה לך להגיש את האישורים על כל שנות העבודה האלו, בחתימת נאמן למקור כנדרש, כדי שיוכר לך הוותק.
הכול מפורט פה-
בהצלחה!

חיים פרוג

משתמש צעיר
אני הלכתי באופן אישי למשה"ח למרכז הראשי של המחוז שלי עם כל המסמכים.
את צריכה להכין מראש את כל המסמכים, ולהחתים את מנהל המוסד שלך ולגשת עם כל זה, תכיני כמה שעות....
ולא זוכרת אם צריך לקבוע תור מראש תבדקי את זה.
בכל מקרה זה אחריות שלך בכל מקרה, לא קשור אם זה מוכש"ר או ממלכתי.
דבר נוסף
אם תביאי אישור חתום מהמוסד שאת עובדת בו על כל השנים, ויש למוסד סמל מוסד, יכירו לך בעזרת השם בשנים האלה לוותק.
בהצלחה!!

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
אני רשומה כבר במשרד חינוך ויש לי תיק.
אלא שהמעסיק לא שיבץ אותי במצבת עובדי הוראה.
אז תוציאי אישור העסקה/ותק על כל השנים
+ אישור ביטוח לאומי תקופת עבודה ומעסיקים
ותשלחי להם לעדכון וותק

יכול להיות שלא היה לו מספיק שעות בתקציב ולכן הוא לא שיבץ אותך במצבת ורק שילם את השכר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה