קורונה קורונה - ענייני בלבד!

מצב
הנושא נעול.

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ערד ניר: ‏חולי קורונה בדרום קוריאה שהחלימו לא נדבקו שוב! בדיקות pcr זיהו שאריות מהחומר הגנטי של הנגיף במחלימים והצביעו על תוצאה חיובית שגויה. (הקו החרדי)
זו הודעה משמחת. זאת אומרת כי כנראה מי שכבר חלה הוא כן מחוסן לנגיף.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
טעות רק 795
הם שינוי את זה אחר כך. (והעבירו לאתמול, כתבתי באשכול המיועד לזה)

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה שכתבו פה על נדבקים חיוביים בלי תסמינים.
מה התעוררתם עכשיו.

הנתונים הרשמיים של משרד הבריאות זה 12% ללא תסמינים!! ואם הם יודעים ככה, סביר שזה אפי' כפול מזה.

בניו יורק עשו סקר על זה, ע"י בדיקת דם לנוגדנים, והתגלה להם ש-15 אחוז מהאוכלוסיה היה להם את הנגיף, כמעט פי עשר ממה שראו בבדיקות רגילות לנגיף!!!

וזה פשוט שגם פה בארץ כשיעשו בדיקות לנוגדנים יהיו הפתעות גדולות. (וחבל שעדיין לא עושים בדיקה זו).

A052

משתמש סופר מקצוען
וזה פשוט שגם פה בארץ כשיעשו בדיקות לנוגדנים יהיו הפתעות גדולות. (וחבל שעדיין לא עושים בדיקה זו).
הלילה הם הגיעו לארץ (כ2,000,000) וככל הנראה בקרוב יתחילו לבדוק.

Racheli A

משתמש צעיר
אנו מארגנים אמירת שיר השירים גם בערב שבת זו לרפואת כל חולי הקורונה ובינהם:
הרה"ג מימון בן בתיה נהרי חבר בית הדין הרבני הגדול.
הרב חזקיהו רפאל אפרים בן שרה לאה שינפלד.
האברך הרב נתנאל בן שרה זהבה כץ.
בתוך שאר חולי עמך ישראל,
כל מי שיכול ומעוניין להצטרף בלי נדר לאמירת שיר השירים, אנא יעשה השב למייל זה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
בשבוע שעבר הגענו ללמעלה מ1500 איש, כמובן שהודענו למשפחות ששמחו מאד עם הידיעה שעם ישראל איתם.
בשורות טובות, אייר- אני ד' רופאך.

נשמח ונודה לכל מי שיוכל להפיץ הלאה.

קבצים מצורפים

• נא להתפלל לרפואת כל חולי הקורונה ובינהם.docx
    KB 13.7 · צפיות: 15

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בניו יורק עשו סקר על זה, ע"י בדיקת דם לנוגדנים, והתגלה להם ש-15 אחוז מהאוכלוסיה היה להם את הנגיף, כמעט פי עשר ממה שראו בבדיקות רגילות לנגיף!!!

לא בסדר גודל של ניו יורק
פשוט משום שבניו יורק רוב הציבור שהיה לו בכלל לא הלך להבדק...

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כאן בארץ ישנו חלק ניכר בציבור [כמובן שלא הרוב], שלא הולך להיבדק גם אם יש להם תסמינים ברורים.
מדובר על מיעוט שבמיעוט קיצוני.
בארה"ב זו המגמה.
בציבור החרדי בניו יורק 25% חשו בתסמינים
שתבין באיזה היקף מדובר.

כאן יש לך קישור לסקר שערכו בפורום האידישאי-
67% חשו בסימפטומים!

אצלינו, גם בבני ברק, היו 0.15% חולים מאומתים, נניח עוד כפול מזה חולים לא מאומתים
אנחנו באחוזים מועטים ממש

דפה

משתמש מקצוען
תתכוננו לליל שבועות בבית...
הרבה ביסקויטים, כמה סוגי קפה רצפה שחורה במטבח וטפטופים עד למרפסת
למה ככה????????
תתכוננו לליל שבועות בבית, קול תורה בבית, עוגות גבינה ומעדנים משובחים...

נערך לאחרונה ב:

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
זה לא היה עיקר ההודעה שלי, אלא הנושא של מספר המחלימים, וציינתי שבריטניה לא מביאים נתונים של מחלימים בכלל.
דרך אגב באתר המעקב שהבאתי, הם לקחו את הנתונים של 'ההקפצה' וחילקו אותה על פני כל הימים באמת כפי שהיה (לפי צורת הספירה החדשה), ולא השאירו את זה רק על אתמול.
הם שמו את הכול על אתמול

ayys

משתמש מקצוען
הם שמו את הכול על אתמול
בהתחלה הם שמו הכל על אתמול, ואז אחרי קבלת כל הנתונים ההיסטוריים הם שינו את זה:
UK.png

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
"עצומה" למושל ניו יורק, שירשה לבני משפחה ללוות את חולי קורונה בבית החולים.

שקדנות

משתמש פעיל
אצלינו, גם בבני ברק, היו 0.15% חולים מאומתים, נניח עוד כפול מזה חולים לא מאומתים
אנחנו באחוזים מועטים ממש
לפי מה שאני מבין כאן מהכמה אשכולות, שלא ברור בכלל הסימפטומים למחלה, לכן יכול להיות שיש המון נשאים שאינם יודעים מזה ולא הולכים להיבדק לא מהזנחה, אלא פשוט אינם קולטים שהם חולים

elibeli

משתמש מקצוען
לפי מה שאני מבין כאן מהכמה אשכולות, שלא ברור בכלל הסימפטומים למחלה, לכן יכול להיות שיש המון נשאים שאינם יודעים מזה ולא הולכים להיבדק לא מהזנחה, אלא פשוט אינם קולטים שהם חולים
ויש המון נשאים שמרגישים מצויין! שום תסמין קשור או לא קשור.
הם 'רק' נבדקו כי משהו במשפחתם היה חולה ולקחו בדיקות לכולם.

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בארה"ב,
מכיוון שאני מכירה ויש לי שם הרבה מאוד קרובי משפחה
לא מדובר על סימפטומים כאלה ואחרים של או שכן או שלא.

כרבע מקרובי המשפחה שלי שכבו מעל שבוע בבית עם חום גבוה, חולשה ושיעולים.

צריך לשים לב גם לנתון הבסיסי,
שאצלינו מתוך כלל הבדיקות, יצאו כ-4% חיוביים
לעומת ארה"ב שכבר בנתוני בדיקת המטושים, יש 16% חיוביים.

לא שאני חושבת שלא יהיה שיעור גדול יותר של מחוסנים מאלה שידוע לנו כחולים מאומתים
אבל לא צפוי הפרש כה עצום כמו ארה"ב

בשביל השמחה

משתמש מקצוען
קיבלתי במייל
מישהו יכול לאמת?

יואב אבן
סיכום התייעצות שנערכה היום בנושא מוקדי התפרצות בראשות ראש הממשלה: הוחלט לסיים לאלתר את הגדרת האזור המוגבל על נתיבות ועל שכונת מנוחה ונחלה בבית שמש, לאור השיפור שהושג בתחלואה בעקבות הצעדים שנעשו. במקביל יוגשו הצעות להגבלת מקומות אחרים בהם שלוש שכונות בירושלים, שתי שכונות בחורה, רמת בית שמש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
קיבלתי במייל
מישהו יכול לאמת?

יואב אבן
סיכום התייעצות שנערכה היום בנושא מוקדי התפרצות בראשות ראש הממשלה: הוחלט לסיים לאלתר את הגדרת האזור המוגבל על נתיבות ועל שכונת מנוחה ונחלה בבית שמש, לאור השיפור שהושג בתחלואה בעקבות הצעדים שנעשו. במקביל יוגשו הצעות להגבלת מקומות אחרים בהם שלוש שכונות בירושלים, שתי שכונות בחורה, רמת בית שמש
לא יודע אם זה אמיתי או לא, רק תדע ששאלות כמו שלך (האם נכון ש, או קיבלתי במייל) זה נקרא להפיץ פייק, וזה פלילי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה