קניות באתרים מחו"ל קופון 50$ על רכישה בסך 100$ באמאזון ללקוחות בנק הפועלים פורסם

רותיס

משתמש פעיל
ניסיתי לקנות אבל הוא מוריד לי מיסים בגלל שהקניה עברה את התקרה של 75$.
יש לך פתרון לזה?

תודה

yechiel19

משתמש רשום
ניסיתי לקנות אבל הוא מוריד לי מיסים בגלל שהקניה עברה את התקרה של 75$.
יש לך פתרון לזה?

תודה
הפתרון הוא (אם הקניה היא כמה מוצרים שאין באחד מהם מעל 75 דולר):
לשלוח לשתי כתובות שבכל כתובת אין יותר מ75 דולר. כמובן בהזמנה אחת אבל השילוח לשתי מקומות / שתי שמות

רותיס

משתמש פעיל
יש גם קופון של מקס
לקנות ב 60$ , יש הנחה של 20$

מה דעתכם, יש אפשרות להשתמש בשניהם?
לי הוא לא נותן

רותיס

משתמש פעיל
יכול להיות בגלל שנאי מפצלת ל2 כתובות הוא לא מקבל את הקופון?

רותיס

משתמש פעיל
זה עובד אבל מצד שני הוא לא מקבל את הקופון.
כי הוא מחשב את הקופון על כל כתובת בנפרד ולכל כתובת צריך להיות קניה של 100$.
ואז ממילא גם יורד מכס.
בקיצור הקופון לא ממש שווה.
יותר שווה מי שיש לו כרטיס אשראי של מקס , הקופון שלהם של 20$ מקניה של 60$ כי אז אין מכז ויצא כ 33% הנחה אם קונים בדיוק ב 60$.

yechiel19

משתמש רשום
שימו לב!
באמת אי אפשר להחיל את הקופון בפיצול משלוח.
יתירה מזו, בקנייה החייבת במע"מ משלמים גם על עלות המשלוח לפני ההנחה [למרות שהמשלוח לא משולם בפועל].

my car

משתמש פעיל
יש לי קופון 70 ש''ח הנחה ל GROO
ומעוניין להחליף תמורת קופון MAX לאמזון

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש סיכוי שיחדשו את המלאי של הקופונים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה