קניות באתרים מחו"ל קופון 50$ על רכישה בסך 100$ באמאזון ללקוחות בנק הפועלים פורסם

צמולי

משתמש צעיר
מישהו יודע איפה מקישים את קוד ההטבה באמזון?
ואם יש לי קוד הטבה של מקס, אני צריכה לשלם דווקא בכרטיס מקס בקניה?

yechiel19

משתמש רשום
אני מכניסה קוד הטבה שקיבלתי ממקס וזה כותב לי שהוא אינו חוקי...מה יכול להיות?
שימו לב שאם הקופון הוזן כבר בחשבון באמזון - גם אם לא בוצעה קניה בפועל הקופון כבר נמצא באותו חשבון ולא ניתן להשתמש בחשבון אחר. גם במקרה כזה הוא יכתוב שהוא אינו חוקי

צמולי

משתמש צעיר
שימו לב שאם הקופון הוזן כבר בחשבון באמזון - גם אם לא בוצעה קניה בפועל הקופון כבר נמצא באותו חשבון ולא ניתן להשתמש בחשבון אחר. גם במקרה כזה הוא יכתוב שהוא אינו חוקי
זה מהפעם הראשונה שהכנסתי אותו כותב שהוא לא חוקי...

משה ביק

משתמש מקצוען

@yechiel19
יש דרך להוציא את זה מהחשבון? אם הקניה לא בוצעה בפועל. או שזה נשאר תקוע שם?

סייבר

משתמש מקצוען
אני מכניסה קוד הטבה שקיבלתי ממקס וזה כותב לי שהוא אינו חוקי...מה יכול להיות?
כמה כתבו את זה, אולי צריך לנסות לדבר איתם. (אם גם ניסיתם ליתר ביטחון כרטיס של מקס וגם לא עבד).
https://www.pay-back.co.il/support
השירות לקוחות שלהם סגור כבר...
יש מישהו שזה גם קרה לו?
כן, לי זה קרה...
פשוט מחקתי את המרווחים המיותרים בתחילת הקוד ואז זה עבד;)

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש למישו קופון של מקס שלא צריך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה