צימר עם בריכה? לא תודה

אסתי בראון

משתמש מקצוען
זה קצת גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה אבל מנגד חייבים פתרון אמיתי
הבן שלי , ילד זהיר ומתוק, התכופף להרים כדור שנפל לשפת הבריכה , והתהפך. בנס בחורה צדקת שראתה את זה קפצה להצילו, הוא היה עם הראש בחוץ ולא טבע אבל הספיקה השניה הזו במים.
בנס לא נשארה לו טראומה אבל הדבר הראשון שעשיתי כפרקטיקה היה לרשום אותו לחוג שחיה- כן ילדים בני 4 יכולים ללמוד כבר לשחות והוא בחוג קטן עם ילדים בגילו אז חוץ מזהירות נצרכת וחובת גידור והימנעות ממקומות סכנה , אפשר גם לתת כלים לילדים שידעו לשחות במים.
ותודה על האשכול החשוב

אסתי בראון

משתמש מקצוען
או שהילדים שלך קטנים ממש, או שהם לא נרמליים
בשם המציל בבריכה, גלגל ים זו סכנת נפשות, בעיקר אלו עם המקומות לשים את הרגליים, אם ילד חלילה מתהפך, הוא לא יכול להיחלץ מהגלגל. הבטיחותי ביותר אלו מצופים ויש מצופי גוף המתלבשים כמעין אפודה- כמו ווסט שאינו מתנפח אלא בנוי ממצוף.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בשם המציל בבריכה, גלגל ים זו סכנת נפשות, בעיקר אלו עם המקומות לשים את הרגליים, אם ילד חלילה מתהפך, הוא לא יכול להיחלץ מהגלגל. הבטיחותי ביותר אלו מצופים ויש מצופי גוף המתלבשים כמעין אפודה- כמו ווסט שאינו מתנפח אלא בנוי ממצוף.
למה ציטטת אותי?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ילד קצת יותר גדול אם הוא לא מבין לבד נסביר לו יפה או באמצעות סיפור על איזה אלי ובמידת הצורך צעקה הגונה תסגור את הסיפור
יש מספיק ילדים גדולים שגם אם הם מבינים בשכל, בפועל הם לא מצליחים לעמוד בפיתוי. וצעקה הגונה עלולה להגיע מאוחר מדי ח"ו.
זה כמו מבוגרים שבהחלט מבינים את הסכנה בשימוש בטלפון בנהיגה, או בנסיעה ללא כסאות בטיחות, ומן הסתם גם שמעו סיפורים מפחידים אמיתיים, ועדיין יש המון אנשים (נורמטיביים לחלוטין) שלא עומדים בפיתוי.
שלא לדבר על ילדים שבטוחים שלהם זה לא יקרה, כי הם כן יודעים לצוף נניח. או חושבים שיודעים...
או ילד בן שנתיים-שלוש שההבנה שלו לא באמת מספיקה כדי להרתיע אותו, אבל בהחלט מסוגל לנסות להביא כסא ולטפס עליו.

נערך לאחרונה ב:

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נורא!
אנחנו נסענו עם המשפחה המורחבת למקום עם בריכה קטנה, לילדים, נעולה.
מיד אחרי שהוצאנו אותם מהבריכה ונעלנו, אחד האחיינים שלי שם לב שהוא שכח בפנים (ליד הבריכה) נעל אחת,
ופשוט טיפס על הגדר ונכנס כדי להוציא אותה.
כל הענין לקח לו פחות מ-2 דקות.
הנופש הזה זכור לי בתור סיוט של נעילת חדרים וסריקות באמצע הלילה.
תגידו שאני פרנואידית,
לי זה הספיק.

beedebi

משתמש פעיל
אני כבעלת דירת נופש המושכרת בקיץ
רכשתי מתנפח יפה לילדים עם בריכה פיצית (כ-20 ס"מ)
ולכל המתעניינים ציינתי שאין בריכה מטעמי בטיחות ובמקום זה יש מתנפח לילדים,
רובם שמחו והודו לי, אז שימו לב - יש אופציות חילופיות לבריכה!
בריכה פיצית - עדיין סכנה. מים בכל גובה הם סכנה! (גם דלי שטיפה לא משאירים עם מים לדקה כשיש קטן בשטח)

חשבונית

משתמש מקצוען
מצופים או אפודה מספיקים בשביל להציף את הילד מעל למים?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמי שהיה מספר פעמים בצימרים עם בריכה בפורומים משפחתיים מורחבים יותר וגם מצוצמצים יותר
גם במקומות שהיה נעילה הרמטית לבריכה (נעילה בתריס חשמלי - שאין גישה לפתיחה שלו ) הסכנה היא בשהות במים בגיל קטן כל כך כשהמבוגרים משגיחים על הילדים אבל עדיין גם ארבע עינים פתוחות יכולות לפספס שניה אחת של ילדה בת שלוש. והלחץ הוא בשמים אני אישית לא רגוע כל השהות של ילדי הקטנים במים.
אבל מצד שני "הגדולים" במשפחה מחפשים אטרקציה במקום כזו שההורים יוכלו לספק להם בכל שעות היממה, בלי נסיעה ארוכה ובלי טריחה ומאמץ, והם פשוט לא מוותרים על זה - מבחינתם "כל הנופש הזה לא שווה" אם אין בריכה (גילאי ה13-18)
משלמים כל כך הרבה, ורוצים למקסם את ההנאה של הילדים, ובפרט לתת לבחורים הצעירים מקום להוציא את כל המרץ בחיק המשפחה ולא חלילה במקומות אחרים
יש לכם פתרון לזה????

לרעהו

משתמש מקצוען
טרמפולינה, כדורסל, מתנפחים, ערסל, שולחן פינג פונג או טניס או איך-שלא-קוראים-לזה, מטקות... לא חסר.
כן חסר, כל מה שכתבת אי אפשר או לא מעסיק הרבה זמן או שאי אפשר להביא לדירת נופש, בריכה מעסיקה את הילדים פשוט המון שעות

שרה.ב

מעצבת גרפית
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לילד רגיל קונים גלגל ים מתאים וההורים משגיחים (במיים לא בחוץ עם הטלפון) וזה מספיק
להיות איתו במים צמוד או לפחות במרחק נגיעה
שנה שעברה היינו עם המשפחה של בעלי בוילה עם בריכה
הייתי עם הילדים בתוך הבריכה ובשניה הבן שלי התהפך למים
הנס שהייתי קרובה אליווהצלחתי באותו רגע להוציא אותו
אם הייתי במרחק קצת יותר גדול היה לוקח לי עוד כמה שניות להגיע אליו
כמה שניות שיכולות להיות קריטיות
בבית שמש. ובכללי ,תבררי אצל כל מורה לשחיה, אם יהיה ביקוש והתארגנות לקבוצה-תיפתח.
שאלתי בעבר מישהי שבעלה מורה לשחיה
והיא אמרה לי שילד בגיל הזה שאין לו בריכה בבית
היא לא רואה כל כך עניין ללמד
כי הם שוכחים את זה בין קיץ לקיץ כי אין להם אופציה ליישם את זה יותר מזה
אני ממש רוצה לשלוח אותו כבר לחוג כזה
מה את אומרת?
גם על זה לא הייתי ממליצה
רק לפני כמה ימים קראתי רופא מנתח שכתב שמספר הפגיעות שיש בילדים וצעירים מטרמולינה עולה משנה לשנה
עד כדי שיתוק ונכות
הקפיצות הלא מבוקרות ההתנגשויות עם קופצים אחרים גורמים חוץ מנקעים ושברים
גם להתעקמות של עמוד שידרה פגיעה בחוליות של הצוואר וזעזועי מח מהתנגשות
ככה שגם זה לא הכי בטיחותי לשימוש

ומצטרפת לכל מי שכתב שזה לא נופש כשיש בריכה בשטח
בוילה שהיינו היתה אופציה לסגור את הבריכה אבל היא היתה מסובכת ממש
כמו גגון כבד שנוסע על מסילה
תכלס זה נשאר פתוח במשך כל זמן השהות שלנו שם
ואני הייתי צמודה לילד כל הזמן = סיוט ולא נופש

נערך לאחרונה ב:

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בריכה פיצית - עדיין סכנה. מים בכל גובה הם סכנה! (גם דלי שטיפה לא משאירים עם מים לדקה כשיש קטן בשטח)
נכון. אבל כשיש בריכה פיצית צריך השגחה צמודה רק מתי שמשתמשים בה. בשאר הזמן מרוקנים ואז הכל הרבה יותר רגוע.
בריכה גדולה לעומת זאת, נשארת מלאה כל הזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה