עזרה צילומי ניובורן....

ילדת סוכר

משתמש פעיל
עד אאיזה גיל הכי מאוחר אפשר לצלם ציולמי ניו בורן
התינוקת היתה חולה ואח"כ הצלמת תפוסה וכו...
לא רוצה להפסיד את החויה....

Evergreen

משתמש רשום
הפקות ואירועים
הבן שלי מחר יהיה בן שלושה שבועות
רק אתמול עשינו ברית כי היה צהוב ולכן חיכיתי.
אשמח גם כן. אני מנתניה.
לא אכפת לי אפילו מישהי מתחילה עד 300 ש"ח
אבל חייבת שיצאו תמונות מדהימות;)
האם עדיין אפשר שוקל בערך 2.5 ק"ג נולד מוקדם

Gilike

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בעיקרון,
אני בתור צלמת משתדלת לצלם עד גיל 10 ימים,
אפשר גם עד שבועיים.
אח"כ זה כבר הרבה יותר קשה, הם ערניים יותר ומתעוררים יותר מתזוזות קטנות..

תינוקות פגים בד"כ זה קצת שונה,
אפשר קצת יותר מאוחר.

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לקבלת תוצאות מקסימליות
14 ימים זה הגיל המומלץ
תינוק שנולד במשקל גדול מהממוצע כדאי לצלם מוקדם יותר

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה