פתיחת משפחתון

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מזעזע!!
ואין פוצה פה?? בעלת המשפחתון עובדת בפרך חודש שלם והמפעיל יכול להפריש לכיסו סכומי כסף שמגיעים לה???
ממש לא ברור לי
אין מי שיפצה
מי שינסה - מסתכן באיבוד המשפחתון

RUSI10

משתמש מקצוען
לצערנו, על אף שהמפעיל אמור להיות גוף מפקח בלבד, וצינור להעברת כספים, ואחראי טכנית על עניין הרישום, לצערנו, את תפקידיו הוא לא תמיד ממלא כראוי, ומאידך, נוגע לפעמים במה שלא מגיע לו.
יש מחיר ברור מאד בטבלה של הדירוג לתינוק או פעוט, יש את המחיר המלא, וממנו התמ"ת מסבסד לפי דרגה. ההורים משלימים למטפלת את מה שלא סובסד, ולכן מטפלת יכולה לדרוש מההורים להשלים לה כל מה שלא קיבלה מהמשרדים .(אם יש למטפלות באזור שלכם אומץ ושכל. כי ההורים לא פראיירים!!! - פשוט פונים לתמ"ת והם כבר מסדרים את החשבון..)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
(אם יש למטפלות באזור שלכם אומץ ושכל. כי ההורים לא פראיירים!!! - פשוט פונים לתמ"ת והם כבר מסדרים את החשבון..)
מידיעה- התמ"ת לא מתערב כלל בהחלטות תשלום של הרשת
הוא רק אומר מה הרשת צריכה לעשות וזהו

חדבדרא

משתמש רשום
למה ההורים אמורים להיות הכתובת להשלמת פערים במידה ויש חוסר הסכמה בין המפעיל למטפלת?

הורים שולחים למשפחתון / מעון בידיעה ברורה מה גובה התשלום הולך להיות (
פלוס מינוס, הטבלה המדויקת מתעדכנת מעט אחרי תחילת שנת הלימודים), ועל דעת כן.
ברגע שהתשלום הופך להיות דינאמי, כל כדאיות השליחה למשפחתון מוטלת בספק

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מזעזע!!
ואין פוצה פה?? בעלת המשפחתון עובדת בפרך חודש שלם והמפעיל יכול להפריש לכיסו סכומי כסף שמגיעים לה???
ממש לא ברור לי
נכוון. גם לבעלות המשפחתונים זה לא ברור.
יש עוד הרבה דברים לא ברורים. עיין ערך רשתות הגנים החרדיות.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
יש מחיר ברור מאד בטבלה של הדירוג לתינוק או פעוט, יש את המחיר המלא, וממנו התמ"ת מסבסד לפי דרגה. ההורים משלימים למטפלת את מה שלא סובסד, ולכן מטפלת יכולה לדרוש מההורים להשלים לה כל מה שלא קיבלה מהמשרדים .(אם יש למטפלות באזור שלכם אומץ ושכל. כי ההורים לא פראיירים!!! - פשוט פונים לתמ"ת והם כבר מסדרים את החשבון..)
במחילה, לא נמצאה המטפלת שתדרוש כסף מההורים כשדרגת הילד מסודרת. ואם יש אחד כזאת, זאת לא הבעיה של ההורים שהם פרייארים, אלא התנהגות לא הגונה של המטפלת.
על ההורים מוטלת לסדר את הדרגה שלהם ותו לא. כל בעיה בהעברת הכפים מהמפעיל למטפלת לא קשורה להורים. הם כן יכולים לסייע ע"י פנייה למפעיל בדרישה להעברת הכפים, כדי שמי שמטפלת ביליהם תקבל תשלום הוגן. לא כל דבר נמדד בזכויות וחובות, יש גם מושג של אנושיות.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
למה ההורים אמורים להיות הכתובת להשלמת פערים במידה ויש חוסר הסכמה בין המפעיל למטפלת?

הורים שולחים למשפחתון / מעון בידיעה ברורה מה גובה התשלום הולך להיות (
פלוס מינוס, הטבלה המדויקת מתעדכנת מעט אחרי תחילת שנת הלימודים), ועל דעת כן.
ברגע שהתשלום הופך להיות דינאמי, כל כדאיות השליחה למשפחתון מוטלת בספק
אתה מדבר על מקרה ספיציפיים, או שאתה מדבר גבוהה על מקרים שטרם אירעו?

חדבדרא

משתמש רשום
על ההצעה שהועלתה פה:

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תעודת גננת בכירה מוסמכת מספיק?
או שחייבים תעודת מטפלת?
רק מה שכן, מי שיש לה תעודת גננת - כנראה יש לה אפשרות לעשות קורס מקוצר יותר

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מקפיצה (סורי)
יש לי שאלה :
האם מטפלת פרטית יכולה לפתוח משפחתון בלי התערבות של התמת או שזה לא קביל מבחינה חוקית כי אין מי שיפקח וכו?
אשמח לידיעות מוכרות!!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מקפיצה (סורי)
יש לי שאלה :
האם מטפלת פרטית יכולה לפתוח משפחתון בלי התערבות של התמת או שזה לא קביל מבחינה חוקית כי אין מי שיפקח וכו?
אשמח לידיעות מוכרות!!
השאלה לא כ"כ ברורה.
משפחתון פרטי - מה הבעיה?
משפחתון מטעם המדינה (התמ"ת) - זה רק בכפוף לתמ"ת, ברור.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מקפיצה (סורי)
יש לי שאלה :
אשמח לידיעות מוכרות!!
מבחינת רשות המיסים? אין בעיה, עסק לכל דבר.
מבחינת סבסוד תמ"ת? אין אפשרות, רק באמצעות מפעיל שזכה במכרז של התמ"ת להפעלה עירונית.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
השאלה לא כ"כ ברורה.
משפחתון פרטי - מה הבעיה?
משפחתון מטעם המדינה (התמ"ת) - זה רק בכפוף לתמ"ת, ברור.
שאלתי האם אפשר לפתוח משפחתון בלי פיקוח או שזה לא חוקי
אבל לפי הפליאה זה נראה שכן וכמו ש
מבחינת רשות המיסים? אין בעיה, עסק לכל דבר.
מבחינת סבסוד תמ"ת? אין אפשרות, רק באמצעות מפעיל שזכה במכרז של התמ"ת להפעלה עירונית.

זה פשוט עסק..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה