פתיחת משפחתון

מכירות

משתמש חדש
שלום אני שוקלת לפתוח משפחתון אשמח אם תוכלו לומר לי מה הבעיות ומה המעלות

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם תוכלו לומר לי מה הבעיות ומה המעלות
יש לכאן ולכאן, זו לא עבודה המתאימה לכל אחת.

אם יש משהו ספציפי, אשמח לענות.

ואם תפתחו משפחתון, חשוב שתדעו שקיים בפרוג פורום משפחתונים...

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
חיסרון-כאב גב:)
יתרון-עבודה מלאה בשמחה ואהבה

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כל היום את בבית רק עם 5 קטנטנים מי שאוהבת חברה זה מאד מאד קשה!
השכר מאד מתגמל ואת אפילו מקבלת מס הכנסה שלילי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מעלות
עבודה מהבית, אפשרות להספיק הרבה דברים בדרך.
תמיד יש מי שיישאר עם הילדים, גם בחופשים וכדו'.
גמישות בעניין שליחת הילדים למסגרות, לקבל אותם בצהריים. את לא צריכה לעוף מהבית לפני שהם יוצאים, ואת גם פחות לחוצה לארגן אותם.
אפשרות לטפל בתינוק התורן, למי שזה חשוב לה.
את הבוסית של עצמך, לא כולל רכזת, אבל לא מדובר ביום יום שעה שעה.
שכר נאה, ביחס לעבודה דומה במעונות, ובוודאי ביחס לפרטי, אם כי מדובר בהרבה יותר שעות.
צריך להדגיש. ההכנסה מתגמלת. זאת לא עבודה מחוץ לבית בתנאים קשים. על אף המאמץ, עדיין יש פה נוחות מסויימת, ובצירוף הסכום שנשאר, מדובר בתגמול נאה ביחס לעבודה.
נקודה חשובה. השכר הוא ברוטו. מנהלת משפחתון היא עצמאית, ועליה להפריש מהשכר שהיא מקבלת ביטוח לאומי ופנסיה. ואין מעסיק שמפריש אחוזים מסויימים חוץ מהפרשות השכיר, ולכן מדובר בסכומים ניכרים.
חסרונות
שעות עבודה רבות. מאוד. בשנים מסויימות יש צורך לעבוד רצוף מ-7 בבוקר ועד 4 וחצי אחה"צ.
העבודה אף פעם לא הולכת לשום מקום, ואת אף פעם לא הולכת מהעבודה, גם מהסתכלות נפשית ופסיכולוגית.
צורך להשלים עבודה גם שלא בשעות המשפחתון. בישולים, יצירות, קניות וכו'.
קושי להשיג ממלאת מקום. אפשר להיתקע גם במקרים קריטיים. וגם חוסר נעימות לבקש שוב ושוב.
כבר הוזכר. חברה. את בבית לבד במשך שעות ארוכות. ישנשים שזה קשה להם. אבל היום יש טלפון...
לפעמים יש צורך לשנות את כל הסדר בבית, מבחינה בטיחותית, ארגונית ועוד. זה יכול להתבטאות גם בצורה אסתטטית, אבל עם יצירתיות אפשר להתגבר על הבעיה.
פרטים אינדבידואליים שמשתנים לפי ערים ושכונות.
רכזות לא סימפטיות.
מפעיל שלא מתפקד בצורה נכונה, גם ארגונית - רישום, כספים וכו', וגם מבחינת יושרה, וד"ל.
רישום, ישנם איזורים בהם הביקוש הוא אדיר, ועל כל מקום פנוי מתמודדים עשרות ילדים. וישנם מקומות בהם המטפלות יושבות וממתינות, ולפעמים הדבר כרוך בהפסד של נתח נכבד מההכנסה.
אחרי הכל:
יש נשים שהעבודה הזאת מאוד מתאימה להן, על אף כל החסרונות שהוזכרו. והן נהנות מאוד גם בעבור שנים רבות.

אבל, יש לשקול זאת היטב. פתיחת משפחתון כרוכה בהשקעה אדירה. פיזית וכספית.

נערך לאחרונה ב:

קניות

משתמש חדש
יש לי תאומים ועוד ילדה בגיל שנה וחצי ואני שוקלת לפתוח משפחתון האם אפשרי להכניס את שלושתם למעון(ואלי לא להכניס עוד ולקבל משכורת יפה על כלום :)

האברך ממיר

משתמש מקצוען
יש לי תאומים ועוד ילדה בגיל שנה וחצי ואני שוקלת לפתוח משפחתון האם אפשרי להכניס את שלושתם למעון(ואלי לא להכניס עוד ולקבל משכורת יפה על כלום :)
על פי הנהלים. אין אפשרות למנהלת משפחתון להחזיק במשפחתון יותר מאחד מילדיה, וגם אחרי תחנונים ופרוטקציות, לא יותר משניים.

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מפעיל שלא מתפקד בצורה נכונה, גם ארגונית - רישום, כספים וכו', וגם מבחינת יושרה, וד"ל.
האם מנהלת המשפחתון לא מנהלת את הכספים והרישום? כיצד מנהלת המשפחתון יכולה להיפגע בגלל מפעיל שפועל בצורה לא נכונה והאם אין אפשרות למנוע את הפגיעה?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם מנהלת המשפחתון לא מנהלת את הכספים והרישום? כיצד מנהלת המשפחתון יכולה להיפגע בגלל מפעיל שפועל בצורה לא נכונה והאם אין אפשרות למנוע את הפגיעה?
כי כל הכסף מהתמ"ת מועבר דרך המפעיל, ורישום דרך הרכזת

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לצערנו, על אף שהמפעיל אמור להיות גוף מפקח בלבד, וצינור להעברת כספים, ואחראי טכנית על עניין הרישום, לצערנו, את תפקידיו הוא לא תמיד ממלא כראוי, ומאידך, נוגע לפעמים במה שלא מגיע לו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה