קורונה פתיחת התתים

האם פתחו אצלכם תתים כפי הוראות הרבנים?

• סה"כ מצביעים
    173
  • הסקר נסגר .

אני וביתי

משתמש מקצוען
אין מה לזעוק למנהלים,
הם לא עושים מה שבא להם,
יש לנו גדולי הדור והם אומרים מה לעשות.
מה הם אמרו? מי שאל ואיזה תשובה קיבל? לא מתרגש מכותרות באתרים. מידע מודיעיני וסודי וההורים לא צריכים לדעת?
כתבתי במקום אחר שדעת ר גרשון אדלשטיין לפתוח רק בקבוצות קטנות וכמובן תוך שמירה על הכללים אני מחפש את ההנחיות האחרות.

korot

משתמש מקצוען
מה הם אמרו? מי שאל ואיזה תשובה קיבל? לא מתרגש מכותרות באתרים. מידע מודיעיני וסודי וההורים לא צריכים לדעת?
כתבתי במקום אחר שדעת ר גרשון אדלשטיין לפתוח רק בקבוצות קטנות וכמובן תוך שמירה על הכללים אני מחפש את ההנחיות האחרות.
וגם את זה הוא התנה בשקט.

(היינו למנוע סיכון של קורונה, ולמנוע חילול ה'
וההסכמה היא לעיגול פינות בלי רעש מול ה'חוק היבש'.
מחוץ לסוגריים אלו עובדות, ובסוגריים זה פרשנות)

רק מה נעשה שישנם גורמים שפתיחת החיידרים בעצמה זה גורם משני במשחק העיקרי שזה הפרסום על שלל מטרותיו ותוצאותיו.
אולי אפי' זה מה שבפועל יגרום לחיידרים לא להיפתח.
אבל מה זה כבר משנה
כאמור, לא זה העיקר..

נערך לאחרונה ב:

anotherית

משתמש סופר מקצוען
חיידרים ליטאים (ג') במקומות אדומים, נפתחו תכלס? (כי אצלינו בירושלים לא)

בבני ברק וקרית ספר כל החיידרים נפתחו?

אני וביתי

משתמש מקצוען
חיידרים ליטאים (ג') במקומות אדומים, נפתחו תכלס? (כי אצלינו בירושלים לא)

בבני ברק וקרית ספר כל החיידרים נפתחו?
בערים חרדיות נפתחו בערים מעורבות עם ראש עיר חילוני רובם לא פתחו מחוסר ברירה בפרט לאחר כל הרעש התקשורתי שנוצר בענין.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלנו חידר ליטאי בירושלים, פתחו בקבוצות קטנות שעה וחצי במשך היום במרחב פתוח.
לא ההנהלה ארגנה, התארגנות של ההורים עם הסכמה שקטה מצד ההנהלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה