דרוש מידע פשוט להיות אמא

• פותח הנושא צף
  • פורסם בתאריך
מישהיא יודעת אם יש איזה פיתרון כבר להחזרים של הקופות ?

חברות שלי אומרות שבכל הקופות הכל בסדר היום ורק בקופת חולים מאוחדת יש בעיות

זה נכון ?

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת מה לגיד לך על שאר הקופות, אבל עם מאוחדת- ממליצה לך לא להתעסק...
בסוף קיבלתי החזר רק על חלק מהקבלות, את השאר הם לא מוכנים לקבל...
לא ממליצה לך לסכן את הכסף שלך
אני אישית יצאתי בנזק :(
פשוט רודפת אחריהם ואחרי בייביור כבר שבועות, הלוך חזור...
תעסוקה מצאתי לי :)

לא יודעת מה לגיד לך על שאר הקופות, אבל עם מאוחדת- ממליצה לך לא להתעסק...
בסוף קיבלתי החזר רק על חלק מהקבלות, את השאר הם לא מוכנים לקבל...
לא ממליצה לך לסכן את הכסף שלך
אני אישית יצאתי בנזק :(

אני מסכימה איתך, אני חושבת שרק במאוחדת יש בלגנים והקופה צוחקת על הלקוחות שלהם, אני שוקלת לעבור לקופה אחרת בגלל הסיפור הזה, פשוט בושה וחרפה למאוחדת, חשבתי שאני היחידה.

ש.א.א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי במכבי לא נתנו אישור
ופשוט לא קיבלתי החזר
יצאתי נפסדת אחרי ששילמתי למכבי שלי כל חודש
ולבסוף לא אישרו לי את החשבוניות של פשוט להיות אמא.
באתר של מכבי רשום הוראה חדשה שלא מקבלים החזר על קורס טלפוני, א"כ בזום.

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זהו, זה החוצפה של מאוחדת, שבעצם הם לא מגבילים איזה קורס לקחת- לא אומרים לך מראש שקורס טלפוני לא יקבל החזר, ולמעשה לא מחזירים.
זה מעניין, כי אני חושבת שאפשר לפנות אליהם בקטע חוקי- אם אתם מצהירים שאתם נותנים כיסוי לייעוץ שינה לדוגמא, ולא מגבילים, אז באיזה זכות אתם לא מחזירים?
לי כבר אין כח לזה אחרי כל מה שעברתי איתם... אבל אני חושבת שעקרונית אפשר להציב להם עובדות.

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זהו, זה החוצפה של מאוחדת, שבעצם הם לא מגבילים איזה קורס לקחת- לא אומרים לך מראש שקורס טלפוני לא יקבל החזר, ולמעשה לא מחזירים.
זה מעניין, כי אני חושבת שאפשר לפנות אליהם בקטע חוקי- אם אתם מצהירים שאתם נותנים כיסוי לייעוץ שינה לדוגמא, ולא מגבילים, אז באיזה זכות אתם לא מחזירים?
לי כבר אין כח לזה אחרי כל מה שעברתי איתם... אבל אני חושבת שעקרונית אפשר להציב להם עובדות.
קראת את כל חוברת ההנחיות שלהם???
באתר והמודפסת
מאוד ברור מי מקבל החזר ומי לא
אני מסכימה איתך, אני חושבת שרק במאוחדת יש בלגנים והקופה צוחקת על הלקוחות שלהם, אני שוקלת לעבור לקופה אחרת בגלל הסיפור הזה, פשוט בושה וחרפה למאוחדת, חשבתי שאני היחידה.
יש לי שיקולים נוספים לגבי בחירת קופ"ח, תזכרי לקחת גם את בחשבון דברים נוספים
סתם תזכורת לעובדה קטנטנה שהיתה אפשרות בחירה גם לפני יותר מ4 שנים....

קראת את כל חוברת ההנחיות שלהם???
באתר והמודפסת
מאוד ברור מי מקבל החזר ומי לא

יש לי שיקולים נוספים לגבי בחירת קופ"ח, תזכרי לקחת גם את בחשבון דברים נוספים
סתם תזכורת לעובדה קטנטנה שהיתה אפשרות בחירה גם לפני יותר מ4 שנים....

כל הפרסומות של כל הקופות מדברים על סל לידה - ברגע שאני מחליטה לעבור לקופת חולים בין היתר בגלל סל לידה, הקופה מחוייבת לתת לי סל לידה והיא מתקצבת ומתוקצבת לתת סל לידה ללקוחות שלה, ואני משלמת על זה כל חודש תוספת כסף עבור לקבל את המקסימות, זה שבעבר הציבור לא דרש את זה או דרש את זה בחלקו והיום יש אנשים או חברות שיודעות את הזכויות ודואגות שנשים יקבלו את מה שמגיע להם והקופה מונעת את זה זה אסור לכאורה על פי החוק, זה כמו שתגידו שכל החברות כמו זכותי, ושלכם, שיודעות את הזכויות של האזרחים בביטוח לאומי ודואגות להוציא כסף מהביטוח לאומי, ואף אחד לא טוען שזה לא בסדר ההיפך יש פרסומות ענקיות, אז מגיעה קופת חולים מאוחדת ומרשה לעצמה להפסיק לשלם לי כי עשיתי את היעוצים לא לפי האותיות הקטנות ??? מה הם חברת ביטוח <?? הם אמורים לתת שירות אני לקוחה שלהם, ובכל מקרה מצטערת על האריכות, ככה אני מסתכלת על זה ועל החוצפה של מאוחדת או כל קופה שלא מסכימה להחזיר כסף, ועובדה שחלק מהקופות הבינו שעשו טעות ומחזירים כסף

חני/ה

משתמש פעיל
כל הפרסומות של כל הקופות מדברים על סל לידה - ברגע שאני מחליטה לעבור לקופת חולים בין היתר בגלל סל לידה, הקופה מחוייבת לתת לי סל לידה והיא מתקצבת ומתוקצבת לתת סל לידה ללקוחות שלה, ואני משלמת על זה כל חודש תוספת כסף עבור לקבל את המקסימות, זה שבעבר הציבור לא דרש את זה או דרש את זה בחלקו והיום יש אנשים או חברות שיודעות את הזכויות ודואגות שנשים יקבלו את מה שמגיע להם והקופה מונעת את זה זה אסור לכאורה על פי החוק, זה כמו שתגידו שכל החברות כמו זכותי, ושלכם, שיודעות את הזכויות של האזרחים בביטוח לאומי ודואגות להוציא כסף מהביטוח לאומי, ואף אחד לא טוען שזה לא בסדר ההיפך יש פרסומות ענקיות, אז מגיעה קופת חולים מאוחדת ומרשה לעצמה להפסיק לשלם לי כי עשיתי את היעוצים לא לפי האותיות הקטנות ??? מה הם חברת ביטוח <?? הם אמורים לתת שירות אני לקוחה שלהם, ובכל מקרה מצטערת על האריכות, ככה אני מסתכלת על זה ועל החוצפה של מאוחדת או כל קופה שלא מסכימה להחזיר כסף, ועובדה שחלק מהקופות הבינו שעשו טעות ומחזירים כסף
תתקשרי לנציג קהילות באזור מגורייך ותסבירי שאם לא תקבלי החזר את וכל משפחתך עוברים לקופה מתחרה.
הם נלחמים על כל מבוטח ויעשו הכל כדי שתשארי איתם

שושן חוחים

משתמש פעיל
לי במכבי לא נתנו אישור
ופשוט לא קיבלתי החזר
יצאתי נפסדת אחרי ששילמתי למכבי שלי כל חודש
ולבסוף לא אישרו לי את החשבוניות של פשוט להיות אמא.

הם סיפקו לך תשובה למה?
אז אין עניין להרשם לשם?
נשמע כאן בפורום שהרבה כן קבלו החזרים.

Mark 1

משתמש מקצוען
מישהי מכללית קיבלה לאחרונה החזר מפשוט להיות אמא?

מסוקרנת

משתמש פעיל
אני במאוחדת קיבלתי החזרים מצעד ראשון לאמהות עבר חלק בלי שום בעיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה