התייעצות פרסום עסק שפונה בעיקר לגברים חרדים ללא גישה לאינטרנט

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
איך מפרסמים כזה עסק?
בעיקר איפה
יש לציין שהעסק אינו מוכר מוצר פיזי ניתן להגדירו יותר כנותן שירות
מה דעתכם?

גריז

משתמש פעיל
מקומונים.
(או לוחות מודעות שזה קצת עבודה קשוחה בשביל פרסום)
אבל מקומונים יותר טוב כי אז גם אם יש אנשים שלא מסתכלים בעיתון מחוסר זמן או עניין, לפחות אשתם או בנותיהם מסתכלות...

כסף-חכם

מנוי פרימיום
אני מחפש פרסום רשמי יותר מאשר מודעה בלוח מודעות במקווה
נראה לי זה מוכיח כמין חוסר רצינות... חאפר משהו

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם מנסחים את זה נכון וזה נשמע כלכלי - בכניסה לכוללים בתי מדרשות ושטיבלעכים כתבתי נכון? :rolleyes: זה המקום העיקרי שהאברכים עוברים עליו... ואחרי אחד שניים זה מתחיל לעבור מפה לאוזן..

כסף-חכם

מנוי פרימיום
נשמע שבאת עם ניסיון;)

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חחח לא, פשוט אני אברך וקורא בלי סוף את המודעות האלה בנסיון לחסוך כסף, ויודע שכשיש מודעה שבאמת נשמעת אמינה נהיה 'דיבור' על זה בכולל בין הסדרים כמובן ;)

כסף-חכם

מנוי פרימיום
חחח לא, פשוט אני אברך וקורא בלי סוף את המודעות האלה בנסיון לחסוך כסף, ויודע שכשיש מודעה שבאמת נשמעת אמינה נהיה 'דיבור' על זה בכולל בין הסדרים כמובן ;)
סוג של ניסיון...

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בעיתון משפחה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך מפרסמים כזה עסק?
בעיקר איפה
יש לציין שהעסק אינו מוכר מוצר פיזי ניתן להגדירו יותר כנותן שירות
מה דעתכם?
מודעות בבתי כנסת
יש כמה חברות שמפיצים עלונים ומדביקים מודעות בבתי כנסת
אפשר גם לפרסם בלוח השטיבל ודומיו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה