פרויקטים חדשים ברכסים

אגב, מלבד ה 200 הנ"ל שזכו בהגרלות, הצטרפו אלינו גם רוכשים שרוצים לקבל עדכונים.
---
רכשתם דירה בגבעת הפרסה?
מוזמנים להצטרף לאיגוד!

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
לכל פרויקט יש את המשתנים היחודיים לו. מיקום, אופי אוכלוסיה, סגנון בניה, מחירים ותנאי תשלום, זמן מסירה וכד'.
במשך 100 יום תחקרתי את כל מי שאני מכיר ברכסים - וגם את מי שאני לא מכיר....
בדקתי ושאלתי היטב, למדתי הרבה על העיר וניגשתי לכל פרויקט ומתווך לשמוע מה יש לו להציע.
אין תחליף לזה! מי ששוקל לרכוש דירה ברכסים - שילך בעצמו, יראה את האנשים ואת הסביבה, ישאל את השאלות שהוא רוצה לשאול, וה' יהיה בעזרו.
הרבה הצלחה!

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
חזון איש לחוץ למכור את מה שנשאר לו בשלב א לפני שהוא מתחיל לשווק את שלב ב לכן הוא לא העלה מחירים ולא מצמיד למדד
הדירה ב1820 היא במינוס 1 אין מולה בניין אלא גן משחקים
יש שם עוד דירה ב1850 בקומת כניסה
בכל מקרה צריך לדעת שהאזור שם נכון לעשיו נחשב קצת פחות טוב ושהמרפסות של חזון איש לא כאלה מרווחות
הדירה בקומת כניסה נמכרה כבר

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
תודה!
אתה מרגיש טוב....
חרשנו את בני ברק, בדקנו את חריש ואחיסמך, נסענו לעפולה, היינו בבית שמש, ראינו דירות באלעד, עשינו שבת בחיפה
והחלטנו רכסים
בני ברק, אחיסמך, בית שמש ואלעד הם מקומות הרבה יותר מרכזיים והם לא בתקציב של רכסים ולכן א"א להשוות ביניהם.
אבל מבין עפולה, חריש וחיפה (וגם עוד כמה מקומות...), גם אני הייתי בוחר ברכסים.

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
בני ברק, אחיסמך, בית שמש ואלעד הם מקומות הרבה יותר מרכזיים והם לא בתקציב של רכסים ולכן א"א להשוות ביניהם.
אבל מבין עפולה, חריש וחיפה (וגם עוד כמה מקומות...), גם אני הייתי בוחר ברכסים.
אתה צודק. אבל השאלה הייתה אם לקנות דירת 2.5 - 3 חדרים במקומות היקרים או דירה 5 חדרים במקומות הזולים

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
אפשר בעדינות לשאול איזה סגנון משפחה אתם? (קלאסי/צדיקים/פתוחים)
אפשר לשאול.
אשכנזים בין פתוחים למודרניים. ככה מגדירים אותנו אנשי הסטיגמות והקיטלוגים.
לדעתי אנחנו פשוט קלאסיים! אני למדתי בישיבה מעולה (אמנם הייתי בין המודרנים שם) ומיינסטירמית לגמרי.
כנ"ל בדיוק אשתי.
הרבה הצלחה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מעניין האם המכרז בדרום קרית אתא שנסגר השבוע ילחץ את המחירים ברכסים מעט כלפי מטה.
שימו לב למחירים המתכוננים שם:
"אנחנו מתכוונים למכור דירת שלושה חדרים ב-1.35 מיליון שקל", מסביר שלום שטרית, מנכ"ל ובעלים בחברת הנדל"ן שתית. "דירות ארבעה חדרים נמכרו לפי מחיר של 1.55 מיליון שקל, ודירות חמישה חדרים ישווקו לפי מחיר של 1.8 מיליון שקל. חברת שתית נכנסה למכרז הזה כחלק מאסטרטגיה של החברה להעמיק את העבודה בפריפריה, מתוך הבנה שקריית אתא עתידה להיות המובילה באזור בכל התחומים. גם מיקום השכונה בין הקיבוצים, היציאה לכביש 6 והתכנון המאפשר בנייה של 9-7 קומות - מאפשרים לנו לא לקחת סיכונים בעלויות הבנייה. אנו צופים הוזלת מחירי הדיור בשיעור של 5%-10% ממחירי השוק".

צפוני מצוי

משתמש פעיל
מעניין האם המכרז בדרום קרית אתא שנסגר השבוע ילחץ את המחירים ברכסים מעט כלפי מטה.
שימו לב למחירים המתכוננים שם:
"אנחנו מתכוונים למכור דירת שלושה חדרים ב-1.35 מיליון שקל", מסביר שלום שטרית, מנכ"ל ובעלים בחברת הנדל"ן שתית. "דירות ארבעה חדרים נמכרו לפי מחיר של 1.55 מיליון שקל, ודירות חמישה חדרים ישווקו לפי מחיר של 1.8 מיליון שקל. חברת שתית נכנסה למכרז הזה כחלק מאסטרטגיה של החברה להעמיק את העבודה בפריפריה, מתוך הבנה שקריית אתא עתידה להיות המובילה באזור בכל התחומים. גם מיקום השכונה בין הקיבוצים, היציאה לכביש 6 והתכנון המאפשר בנייה של 9-7 קומות - מאפשרים לנו לא לקחת סיכונים בעלויות הבנייה. אנו צופים הוזלת מחירי הדיור בשיעור של 5%-10% ממחירי השוק".
איך זה אמור להוריד את המחירים ברכסים אם כבר היום מוכרים ברכסים דירות במחיר הזה שהם מתחילים איתם את השיווק ,(שברוב המקרים המחרים עולים לפי התקדמות הפרויקט,)
וכן כתוב מפורש שיהיה שם 9קומות כך שזה מוצהר לא מותאם למגזר החרדי,

zkzbhe

משתמש פעיל
מה שילחץ את המחירים ברכסים בטווח הקצר זה אחיסמך בעכו -
אם ימכרו שם 4ח במיליון 200 וכדומה
אבל כיון שהיא תהיה רק לחסרי דיור ורק בהגרלה (מלבד השוק החופשי שאין ידוע מה איתו )
אז האפקט יהיה לטווח קצר יחסית, ולטווח הארוך כל הצפון הקרוב (משולש רכסים-חיפה-קריות-עכו)
יקבל בוסט יפה, עם עוד איזה 10/15K משפחות חרדיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה