פרויקטים חדשים ברכסים

zkzbhe

משתמש פעיל
מה שכן, יש לקחת בחשבון ש*עיר חרדית* (לא 'שכונה נפרדת' (עאלק אחיסמך שכונה נפרדת...) ולא מתחרד, עיר, עם קרוב ל100% חרדים, ראש עיר חרדי, רחובות סגורים בשבת) שווה במחירי הדיור פרמייה יפה מאוד של לדעתי לפחות 20%.
אין שום עיר חרדית שיש בה בניה חדשה במחיר נסבל, ובאמת המחירים ברכסים מתחילים להזכיר את הערים החרדיות החדשות למרבה הצער

צפוני מצוי

משתמש פעיל
אני לא יודע למה הלכתה רחוק עד עץ השקד יש את מצפה השחר ב1.350,
ואני יודע על כאלו שקנו שם כאלו דירות (לפני כמה חודשים,)

לכל הרוכשים בגבעת הפרסה.
איגוד הזוכים מאגד מלבד הזוכים גם רוכשים שרוצים לקבל עדכונים.
להצטרפות.
abcg1979abcg @ gmail.com

צחי קרמר

משתמש פעיל
מה שכן, יש לקחת בחשבון ש*עיר חרדית* (לא 'שכונה נפרדת' (עאלק אחיסמך שכונה נפרדת...) ולא מתחרד, עיר, עם קרוב ל100% חרדים, ראש עיר חרדי, רחובות סגורים בשבת) שווה במחירי הדיור פרמייה יפה מאוד של לדעתי לפחות 20%.
אין שום עיר חרדית שיש בה בניה חדשה במחיר נסבל, ובאמת המחירים ברכסים מתחילים להזכיר את הערים החרדיות החדשות למרבה הצער
ממליץ לבדוק באיזור המרכז מה ריכוז חרדי עושה למחירים
כל ההעלאות המחירים שהיו זה בשכונות מצוקה ופריפריות שנכנסו אליהם חרדים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ממליץ לבדוק באיזור המרכז מה ריכוז חרדי עושה למחירים
כל ההעלאות המחירים שהיו זה בשכונות מצוקה ופריפריות שנכנסו אליהם חרדים
המחירים בערים החילוניות במרכז (תל אביב, רמת גן, גבעתיים) גבוהים משמעותית מבבני ברק.

שישים ואחד

משתמש רשום
א
המחירים בערים החילוניות במרכז (תל אביב, רמת גן, גבעתיים) גבוהים משמעותית מבבני ברק.
נכון מאוד אל תשכח שהמשכורות אצל האוכלוסייה בערים הנ"ל הם בכמה רמות מהממוצע אצל הציבור החרדי ולפיכך יכולות העמידה במשכנתא ענקית הם בהתאם ומחמת זה גם מחירי הדירות שם עולים..

שישים ואחד

משתמש רשום
מחירי הדירות ברכסים הם לחלוטין משקפים את המיקום הגאוגרפי שלה בשקלול המעלות והחסרונות. אדרבה החידוש הוא בבני ברק שעם כל החסרונות של צפיפות רעש וכו' מחמת המעלות שלה המחירים נשארים כאלה גבוהים

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הכל נכון ועדיין, המחירים ברכסים מידי יקרים, והסיבה (שמעתי מאיצ'ו רייך): הקבלנים קפצו גבוה והתחייבו למשתכן מחירים מטורפים ובלתי הגיוניים.
לא סתם ארבעה מתוך חמשת המכרזים האחרונים חזרו ללא ביקוש. תיכף יש עוד מכרז מתוקן, נראה מה יעלה בגורלו.

שאלה לי אליכם תושבי רכסים או כל מי שיודע - שאלה שמאוד חשובה לי למקומות אחרים, אבל בבקשה לענות בכנות:

ברור לי כי ההגרלות המאסיביות הביאו גם זוכים שאינם מתאימים ליישוב. השאלה שלי האם יש למישהו מושג בכמויות? (ברכסים תושבי המקום זכו להעדפה של 50% כך שהשאלה היא בעיקר על החצי השני)
והשאלה השנייה והקריטית יותר: עד כמה יש סיכוי שחלק מהם יבואו לגור בדירותיהם?

תודה מראש

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אגב מחירים יקרים, בצפת המצב גרוע בהרבה: שם הדירות החדשות יותר יקרות מאשר ברכסים ומתקרבות מאוד למרכז. הסיבה אגב די דומה לרכסים: הקבלן שם מחירים מפוצצים במשתכן ועכשיו מפיל את זה על הדיירים.

די

משתמש סופר מקצוען
תל אביב היא "המרכז" וכמה שיותר קרוב אליה יותר יקר (גם בקילומטרים בודדים)
רמת גן וגבעתיים קרובות לתל אביב יותר מבני ברק לתל אביב.
פתח תקווה שצמודה לבני ברק, לפי מדל"ן מחיר ממוצע למ"ר בבני ברק הוא 31,500, לעומת 25,600 למ"ר בפתח תקווה. למרות שפתח תקווה לא חרדית, ובני ברק חרדית (אם כי בני ברק קצת יותר קרובה לת"א כנ"ל שכמה שיותר קרוב לת"א יותר יקר).

די

משתמש סופר מקצוען
זוכים שאינם מתאימים ליישוב.
מאיזו בחינה?
אגב מחירים יקרים, בצפת המצב גרוע בהרבה: שם הדירות החדשות יותר יקרות מאשר ברכסים ומתקרבות מאוד למרכז. הסיבה אגב די דומה לרכסים: הקבלן שם מחירים מפוצצים במשתכן ועכשיו מפיל את זה על הדיירים.
זה עובד בדיוק להיפך. הקבלן מחשב באיזה מחיר הוא יוכל למכור בשוק החופשי ולפי זה הוא מציע מחירים במכרז. כלומר גם אם לא היו דירות במחיר למשתכן, הקבלן היה מוכר את הדירות בשוק החופשי במחיר המקסימלי האפשרי.

הנדלניסט

משתמש פעיל
אם ברכסים היו גרים חסידים המחירים שם היו נוסקים מעבר ל2 מיליון ש"ח לדירות 4 חדרים.
היו נפתחים שם עסקים יותר ופחות היינו רואים את ההגירה לקריית אתא השכינה.
בכללי בשביל להשקיע צריך לחפש מקום שיש בו גם חסידים גם ליטאים וגם ספרדים.
המקומות בפרפריה שזה קיים הם טבריה, עפולה עילית, הר יונה ועמנואל.

די

משתמש סופר מקצוען
אם ברכסים היו גרים חסידים המחירים שם היו נוסקים מעבר ל2 מיליון ש"ח לדירות 4 חדרים.
זה המחירים בבית שמש...
אתה יכול להגיד את זה גם על עמנואל-אם היו ליטאים בעמנואל המחירים שם היו מגיעים לשתי מיליון לארבעה חדרים...

הנדלניסט

משתמש פעיל
זה המחירים בבית שמש...
אתה יכול להגיד את זה גם על עמנואל-אם היו ליטאים בעמנואל המחירים שם היו מגיעים לשתי מיליון לארבעה חדרים...
עמנואל הוא ביו"ש וגרים שם כ50 משפחות ליטאיות ויש שם כמה מאות משפחות ספרדים בני תורה
בעוד שרכסים הוא ללא חסיד אחד ומצד שני מקום מהמם בקרבה ממש לחיפה וקריות

די

משתמש סופר מקצוען
עמנואל הוא ביו"ש וגרים שם כ50 משפחות ליטאיות ויש שם כמה מאות משפחות ספרדים בני תורה
בעוד שרכסים הוא ללא חסיד אחד ומצד שני מקום מהמם בקרבה ממש לחיפה וקריות
אולי יש 50 משפחות שמצביעות לדגל התורה, אבל הם לא בדיוק ליטאים (ליתר דיוק אשכנזים לא חסידים) (ליטאים ממש יש אולי 10 משפחות).
לעומת רכסים שנמצאת בצפון, עמנואל נמצאת ממש במזרח גוש דן במרכז הארץ.

zkzbhe

משתמש פעיל
במצפה השחר אומרים שיש קבוצה חסידית שקנתה במרוכז
אולי צאנז

שישים ואחד

משתמש רשום
כתושב צפת לשעבר הסיבה שם אחרת לא היתה כמעט התחלת בנייה בשנים האחרונות והעיר מאוד התחרדה כך שהביקוש היה ממש גדול מההיצע

שישים ואחד

משתמש רשום
אולי צאנז
זה לא נכון (מידיעה)
רק שאלה היכן המחירים יותר גבוהים במודיעין עילית או באלעד?

צפוני מצוי

משתמש פעיל
ברור לי כי ההגרלות המאסיביות הביאו גם זוכים שאינם מתאימים ליישוב. השאלה שלי האם יש למישהו מושג בכמויות? (ברכסים תושבי המקום זכו להעדפה של 50% כך שהשאלה היא בעיקר על החצי השני)
והשאלה השנייה והקריטית יותר: עד כמה יש סיכוי שחלק מהם יבואו לגור בדירותיהם?
אין לי מידע מדויק אבל לפי מה שהיה כאן במחיר למשתכן הקודם (בגבעה ג)היה בהתחלה יותר חילונים והם עברו דירה ברובם הגדול, כי אין להם מה לחפש בשכונות החדשות שכולם שם חרדיים,
וכפי הנראה זה מה שיקרה גם בשכונות החדשות,
אם זה באמת נפק"מ אני יכול לברר אצל חברים שזכו שם,
אולי צאנז
זה היה בדיבורים לפני שמצפה השחר קנה את הקרקע אז אמרו שצאנז רוצים לקנות את כל הפרויקט מה שלא יצא בסוף,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה