פסנתר חשמלי מומלץ

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה לקנות פסנתר חשמלי עם אפשרות לצלילים אחרים ומקצבים וכו', רק עם איכות סאונד של פסנתר חשמלי ולא אורגנית.
מישהו מכיר את הימאהה MM8?
המלצה אחרת?
התקציב בסביבות ה3000 ש"ח.
יד שניה גם בא בחשבון (בסכום נמוך יותר).
תודה רבה!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות פסנתר חשמלי עם אפשרות לצלילים אחרים ומקצבים וכו', רק עם איכות סאונד של פסנתר חשמלי ולא אורגנית.
המלצה אחרת?
תודה רבה!
האמת שאני לא מבין הרבה אבל הנקודה בפסנתר חשמלי זה שהקלידים שקולים וזה נותן אפשרות לדינמיקה יותר טובה

moshe@צםדיק

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמו שאמר קודמי מעלי, שיהיה לפסנתר טאצ' טוב שהקלידים יהיו שקולים {לא "חצי"} מקלדת מלאה זה מאוד חשוב[88 קלידים] להיזהר מהחברות הזולות עם מוקשים בצידם[מדלי קסיו וכדו'] יש לי חבר שיש לו קסיו והוא מבואס ממנו וכמו שהזכרת יד 2 לפעמים זה עדיף אבל צריך לבדוק היטב
שאלות ליד 2
-למה אתה מוכר? להזהר מתשובות יש לו בעייה קלה ב..[מרשמלו]
-האם אכלו ליד הפסנתר? השתדלנו לא לאכול או אתה לא רואה שהפסנתר שמור
(נכנסים פרורים שמחסלים את המנגנון של הקליד)
-כמה זמן הפסנתר ברשותך? ומי מנגן על הפסנתר? ילדים שמנגנים יוצרים בלאי וגם מי שלא מבין איך לנגן [חוסר טאצ' דפיקות באגרסיביות על הפסנתר פרורים שהזכרתי כבר ועוד מרעין בישין]
בדיקה שהקלידים שלמים, מנגנים ועם טאצ' טוב
עוד דברים חשובים אבל לא מעכב:
בדיקת יציאת סאונד לאוזניות, יש פסנתרים שיש להם יציאת pl מקדימה דבר שלפעמים נוח מאוד
בדיקת יציאת midi אם אתה גם מקליט דרך תוכנה יעודית (קיובייס+פלאגין)
יש כאלו שיעדיפו פסנתר שלא מחובר לסטנד יעודי מחוסר מקום ויש כאלו שדווקא מעדיפים סטנד יעודי
ושוב להזהר מחברות לא מוכרות [לא כדאי] החברות המומלצות רולנד-RD700NX, ימאהה CP1, נורד Piano 88, וקאווי,MP8II

נערך לאחרונה ב:

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המלצה אחרת?
תודה רבה!
כמעט בכל הפסנתרים החשמליים באזור ה-3000 יש מקצבים וצלילים, הבעיה שהסאונד לא מספיק איכותי. לי יש פסנתר חשמלי של רולנד במחיר של קרוב ל-10 אלף ועדיין הצלילים האחרים חוץ מהפסנתר - לא איכותיים בכלל.
אם אתה מחפש צלילים ומקצבים איכותיים, לך על אורגנית או על פסנתרים חשמליים ממש יקרים (13,000 ₪), אם חשוב לך בעיקר הפסנתר והטאצ', אז פסנתר חשמלי טוב יכול לדמות פסנתר אמיתי בצורה יפה.

יש לימהה דגמים באזור ה-3000-4000 שהטאצ' שלהם ממש טוב, לפני כמה שנים הדגם היה p115, נדמה לי שמאז זה שודרג והשתנה, אפשר לברר בכלי זמר.

moshe@צםדיק

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הייתי ממליץ לך או קורג קורונוס או פסנתר של נורד או רולנד ישנים(g7) צלילים ודגימות מדהימות ולא רק של פסנתר קלידים שקולים ומקלדת מלאה 88 תנסה לחפש ביד 2 קורנוס או כרום ישנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה