עזרה פליימוביל-מכירה של אמריקן סטוקס

נועה ב

משתמש מקצוען
אני קיבלתי היום הזמנה
עשיתי מהם כמה הזמנות בשבועיים האחרונים הכל הגיע מהר
אלופים הם!!
כתבתי להם כתובת מסוימת בהזמנה
ובסופו של דבר לא הייתי שם בחג
הם הגיעו במיוחד עד אלי- לכתובת אחרת במוצאי החג הראשון!!!!
והכל באוירה טובה ומכל הלב
ממליצה בחווווום

חנה תהילה

משתמש מקצוען
אלופים הם!!
כתבתי להם כתובת מסוימת בהזמנה
ובסופו של דבר לא הייתי שם בחג
הם הגיעו במיוחד עד אלי- לכתובת אחרת במוצאי החג הראשון!!!!
והכל באוירה טובה ומכל הלב
ממליצה בחווווום
כתוב באתר שמדובר ב'יבוא מקביל'
מה זה אומר לגבי איכות המוצרים?
מתעניינת על פלימוביל, זה מקורי?

חנה תהילה

משתמש מקצוען
הזמנתי בראשון בבוקר והיום על הבוקר זה כבר היה אצלי.
המחירים שלהם זולים מאוד באופן משמעותי לעומת אתרים /חנויות אחרות.
עשיתי הזמנה גדולה ויצא משתלם ממש.
בקיצור, ממליצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה