מרקים פיצול שרשור לדיון :) מרק ירקות ללא אבקת מרק.

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מכינה מרק רק מירקות,בלי שמן,עם מים מהקומקום רתוחים,ומלח.הכי בריא! כמובן שאם כבר,אז עדיף ירקות אורגניים,אבל זה יקר,ואין לזה סוף.

נועה ק.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בעיקרון מונסודיום גלוטומט ידוע כאבקה חזקה מאוד,
כמו אבקה חומצית שהיא מסוכנת בכמויות גדולות,
בעלי עבד באיטליז ובנקניקיות היו מוסיפים מונוסודיום גלוטומט, הוא אומר שאפילו הזבובים לא היו מתקרבים לזה.....
זהו חומר מסוכן אם יקחו אותו לבד למשל כפית של מונוסדיום יכולה לגרום רע מאוד, אבל שזה משולב, פחות.
(גילוי נאות, אני משתמשת באבקות או חטיפים שמכילים את זה כי שוב משנה הכמות שיש בכל מוצר)

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
יש אבקות מרק ללא מנסודיום , לא?
ואני אישית הורדתי את הקישואים - הרבה פ' יוצר טעם וריח לואי.

גילה רינה

משתמש פעיל
שן שום אחת בתוך מרק עוף (4-5 ליטר)
משביחה את הטעם מאוד, ממש במקום א. מרק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה