פטרת הציפורניים! יש פתרון?

ר.א.א

משתמש פעיל
לק ג'ל קוראים לו משהו כמו ליקורסין או משהו כזה עוזר רק בשימוש רצוף וארוך של כמה חודשים ואם מפסיקים אז אחרי תקופה זה חוזר.
ראיתי מישהו כתב באיזה מקום לקחת דיאודורנט של גברים מסוג ג'ל ולמרוח על הציפורן לא ניסיתי אבל היה שם תגובות של אנשים שזה עזר להם.
בהצלחה.

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לטפטף על ערב אחרי שטיפה של הציפורניים שמן עץ התה טיפה על כל ציפורן
אם זה ברגל לגרוב גרביים.
פלאים!

מגוגל:
העלמת פטרת בציפורן
שמן עץ התה צבר את הפופולאריות שלו בעשרות השנים האחרונות דבר ראשון כתרופה לפטרת הציפורן ברגליים.
בגלל יכולתו להרוג טפילים וזיהומים פטרייתיים, שמן עץ התה מעלים כמעט לגמרי את הפטרת ברגל.
יש לטפטף מספר טיפות פעמיים ביום על אזור הנגוע ולחבוש את המקום בכדי למנוע זיהום נוסף.

מסטיק מנטה

משתמש פעיל
לטפטף על ערב אחרי שטיפה של הציפורניים שמן עץ התה טיפה על כל ציפורן
אם זה ברגל לגרוב גרביים.
פלאים!

מגוגל:
העלמת פטרת בציפורן
שמן עץ התה צבר את הפופולאריות שלו בעשרות השנים האחרונות דבר ראשון כתרופה לפטרת הציפורן ברגליים.
בגלל יכולתו להרוג טפילים וזיהומים פטרייתיים, שמן עץ התה מעלים כמעט לגמרי את הפטרת ברגל.
יש לטפטף מספר טיפות פעמיים ביום על אזור הנגוע ולחבוש את המקום בכדי למנוע זיהום נוסף.
לי זה גרם לגרוי וגרוד ברמה שנזקקתי למשחה רפואית עם מרשם...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אופ׳ אחרונה

(לאישה נצרך לקחת א״מ בנוסף.)
לפעמים עדיף לקחת את זה כאופציה ראשונה ולא לסבול תקופה כ"כ ארוכה עד שמנסים את שאר האופציות.
(לא לדבר על הבזבוז כסף)

ומישהי כאן אמרה שבמרכז להרעלות (אם אני לא טועה) אמרו לה שאפשר לקחת אץת זה גם בהריון
אז למי שרלוונטי וחשוב כדאי שתברר.

נערך לאחרונה ב:

פיר

משתמש סופר מקצוען
אם ניתן בבית ללכת כמה שאפשר ללא גרביים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קבלתי כדורים ועשיתי והייתי צריך לעשות בדיקות ואחרי תקופה הכל חזר

ואני מחפש פטרון אחר
אני יכולה לתת הרבה עיצות שקיבלתי עליהם המלצות וניסיתי, אבל לא עזר לי.
מצד שני, הכדורים כן עזרו לי.

לא לפרסום

משתמש פעיל
לי כן חזר אחרי כדורים
אבל רק לרגל אחת
מבירורים שלי....
מאוד קשה לטפל בפטרת ללא כדורים אחרי שזה מתפשט בציפורן...
אומנם זה יכול לחזור אבל חוזר בקטנה.ואז לא להזניח ולטפל מיד.ובגלל שזה מועט רק בקצה הציפורן..אפשר גם ללא כדורים אלא ע"י משחות וכדומה....

משפחת אוהבים את ה'

מעצבת מקצועית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לק ג'ל קוראים לו משהו כמו ליקורסין או משהו כזה עוזר רק בשימוש רצוף וארוך של כמה חודשים ואם מפסיקים אז אחרי תקופה זה חוזר.
ראיתי מישהו כתב באיזה מקום לקחת דיאודורנט של גברים מסוג ג'ל ולמרוח על הציפורן לא ניסיתי אבל היה שם תגובות של אנשים שזה עזר להם.
בהצלחה.
המשחה = ניסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה