תרופה פתרון ליבלות בפנים

אהרן מ.

משתמש צעיר
אשמח לדעת אם למישהו יש פתרון יעיל ליבלות לילדה שבשנה וחצי האחרונות מקבלת כל הזמן יבלות בפנים ועד שבקושי מתפוצץ אחד ומתחיל להיעלם כבר תופח עוד שלש
כבר נסינו את המשחה שמוכרים במכירות הביתיות ולא עזר כלום האם למישהו יש פתרון יעיל ומהיר ללא השארת צלקות וללא כאבים "מניסיון"
אחד הרופאים הציע ללכת לרופא עור שישרוף את היבלות האם מיש מישהו שיש לו ניסיון לחיובי או לשלילי אשמח לשמוע והאם זה כואב או משאיר צלקות וסימנים
תודה רבה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אם זה מולסקום- פשוט לחכות
לא כיף
לוקח לפעמים גם שנה אבל בסוף הן פשוט נופלות כולן ונעלמות כלא היו
וגם הצלקת עוברת אחרי זמן קצר
אני שמתי על היבלות סודה לשתיה כדי להאיץ את ההתפוצצות שלהן

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
מה שכן הן מאדדד מדבקות
בפרט כשהן פתוחות ומתפוצצות
ולכן כדאי למרוח משחה אנטיביוטית על יבלת מפוצצת עם פלסטר, שלא תדביק הלאה
ולהיזהר מאד עם מגע של מגבת באזור ואחר כך במקומות אחרים בגוף או באחים אחרים

123456

משתמש מקצוען
מניסיון מר...
לבת שלי גם היה
אם זה מולסקום זה הן מדבקות בעיקר במגע עם מים (כמו אמבטיה, מגבת רטובה...)ולא עוזר לצרוב כי הצריבה לא הורגת את הנגיף ומשאיר הרבה פעמים צלקת
רופא מומחה אמר לי לא להתפתות לשום טיפול טבעי וסגולות למינהם כי בפנים יכול להזדהם מהר.
ואכן צדק...
ניסינו טיפות מהוס בהתחלה היבלות נפלו אבל יצאו חדשות
ומה שקרה בהמשך יבלת אחת הזדהמה זיהום חמור שגרם לנפיחות חום גבוה והזיות, הזיהום הגיע לעין והייתה מאושפזת...
(בפנים הזיהום מתפשט מהר)
מאז חיכינו בסבלנות שכל היבלות יעברו ולא שמנו שום דבר
ב״ה היום כבר עברו כל היבלות ולא יצאו חדשות
כן שמעתי על טיפול בטשטוש אבל לא יודעת לתת פרטים
בהצלחה

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לקטנה שלי היה בגיל שנה למשך חצי שנה ואז עבר.
מבאס ממש אבל לדברי הרופא אין מה לעשות ואין טעם גם לטפל באנטיביוטיקה אם זה לא כואב.

בשלב מסויים של הדלקת אפשר ללחוץ על בסיס הפגע ולהוציא את התכולה. זה לא כואב ומזרז מאוד את החלמת הפצע אבל אצלי, שנה אחרי, עדיין יש צלקות קטנות בכל מקום שעשיתי את זה.

צרצרית

משתמש מקצוען
כולם אומרים שלא משאיר צלקות אם לא נוגעים,
תכלס אצלנו כן נשארו צלקות למרות שלא נגענו...

יש איזה פתרון של להוציא את כולם בהרדמה כללית בבית חולים, אבל לא בדקתי אותו לעומק

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
אשמח לדעת אם למישהו יש פתרון יעיל ליבלות לילדה שבשנה וחצי האחרונות מקבלת כל הזמן יבלות בפנים ועד שבקושי מתפוצץ אחד ומתחיל להיעלם כבר תופח עוד שלש
כבר נסינו את המשחה שמוכרים במכירות הביתיות ולא עזר כלום האם למישהו יש פתרון יעיל ומהיר ללא השארת צלקות וללא כאבים "מניסיון"
אחד הרופאים הציע ללכת לרופא עור שישרוף את היבלות האם מיש מישהו שיש לו ניסיון לחיובי או לשלילי אשמח לשמוע והאם זה כואב או משאיר צלקות וסימנים
תודה רבה
היי,
לבן שלי יש,
בהתחלה נסתי לשים אבקת סודה לשתייה שמעורבבת עם קצת מים- למרקם סמיך, ומרחתי לו
(זה היה בהמלצת אחותי שהיה לבן שלה ועזר, אצלו זה לא עזר אולי עצר התפתחות)
ואח"כ מישהי המליצה לי את המשחה של פור אוור- אלו פרופוליס, היא התחילה לעזור די מהר אבל לא לכל הפצעים,
צריך סבלנות, אבל לפחות רואים שיפור וכול פעם מתחילים להתייבש פצעים אחרים,
וממה שראיתי זה לא לוקח באמת שנה לדעתי יותר סוג של חצי שנה (אולי אני טועה?!)
נ.ב אני חושבת שבשלב ההתחלתי שום דבר לא יעזור, לדעתי מה שראיתי גם אצלי וגם אצל אחותי, מה שעוזר עוזר יותר אחרי שהפצעים נמצאים תקופה, אבל כדאי לנסות אולי זה לפחות יעצור את ההתרבות,

לא לוקחת אחריות על מה שכתבתי, כותבת מהניסיון שלי (ראיתי שמישהי אמרה שעלול לגרום לזיהום)

יונלה

משתמש מקצוען
רופא עור אמר לי, כשיש בגוף חסר של ויטמין C הגוף מצמיח יבלות,
הוא ממליץ לקחת את הויטמין גם למניעת יבלות.

צפורה. ב.

משתמש פעיל
זה ממש תלוי איזה סוג יבלות
לצערי יש לי נסיון עם 2 הסוגים...
אם זה יבלות ויראליות פיציות, קבלתי המלצה מרופא לדקור כל יבלת פעם אחת עם מחט,
ברגע שיוצא ממנה טיפת דם היא כבר לא מדבקת. ואחרי כמה ימים היא מתחילה להגליד ואז נופלת....(ניסיתי מלא שיטות ורק זה פתר את הבעיה )
אם זה יבלות יותר גדולות, אין לי ניסיון בפנים אלא רק בידיים
יש משחה שמוכרים בבית מרקחת וקוראים לה "וורומל" זה מיבש את היבלת ואז היא נופלת, תוצאות מידיות...(תבדקו אם זה מתאים לטיפול בפנים)

אהרן מ.

משתמש צעיר
זה ממש תלוי איזה סוג יבלות
לצערי יש לי נסיון עם 2 הסוגים...
אם זה יבלות ויראליות פיציות, קבלתי המלצה מרופא לדקור כל יבלת פעם אחת עם מחט,
ברגע שיוצא ממנה טיפת דם היא כבר לא מדבקת. ואחרי כמה ימים היא מתחילה להגליד ואז נופלת....(ניסיתי מלא שיטות ורק זה פתר את הבעיה )
אם זה יבלות יותר גדולות, אין לי ניסיון בפנים אלא רק בידיים
יש משחה שמוכרים בבית מרקחת וקוראים לה "וורומל" זה מיבש את היבלת ואז היא נופלת, תוצאות מידיות...(תבדקו אם זה מתאים לטיפול בפנים)
אשמח לקבל מידע איך יודעים באיזה סוג יבלת מדובר ולמה אי אפדר את המשחה לראשון ולמה אי אפשר לפוצץ את האלו שהיו בידיים

אהרן מ.

משתמש צעיר
אם זה מולסקום- פשוט לחכות
לא כיף
לוקח לפעמים גם שנה אבל בסוף הן פשוט נופלות כולן ונעלמות כלא היו
וגם הצלקת עוברת אחרי זמן קצר
אני שמתי על היבלות סודה לשתיה כדי להאיץ את ההתפוצצות שלהן
מה זה מולסקום ואיך זה נראה
מה זה שונה מיבלת רגילה?

מניסיון מר...
לבת שלי גם היה
אם זה מולסקום זה הן מדבקות בעיקר במגע עם מים (כמו אמבטיה, מגבת רטובה...)ולא עוזר לצרוב כי הצריבה לא הורגת את הנגיף ומשאיר הרבה פעמים צלקת
רופא מומחה אמר לי לא להתפתות לשום טיפול טבעי וסגולות למינהם כי בפנים יכול להזדהם מהר.
ואכן צדק...
ניסינו טיפות מהוס בהתחלה היבלות נפלו אבל יצאו חדשות
ומה שקרה בהמשך יבלת אחת הזדהמה זיהום חמור שגרם לנפיחות חום גבוה והזיות, הזיהום הגיע לעין והייתה מאושפזת...
(בפנים הזיהום מתפשט מהר)
מאז חיכינו בסבלנות שכל היבלות יעברו ולא שמנו שום דבר
ב״ה היום כבר עברו כל היבלות ולא יצאו חדשות
כן שמעתי על טיפול בטשטוש אבל לא יודעת לתת פרטים
בהצלחה
אצל הילדה שלי זה מתפוצץ בדרך טבעית אבל בתהליך מאוד איטי (ותוך כדי צצים עוד כמה) וחלק מהיבלות מזדהמות בין ההתפוצצות לההיעלמות, וצריכה אנטיביוטיקה וחלק מהפעמים היא הייתה צריכה אנטיביוטיקה גם דרך הפה

השאלה אם המשחה של הוס עשה את אותה התהליך כמו בטבעי רק יותר מהיר וכמו שבטבע לפעמים מזדהם אז גם במשחה
או שזה ממש גורם לזיהום ללא קשר לפצע שנגרם מהתפוצצות היבלת?
לקטנה שלי היה בגיל שנה למשך חצי שנה ואז עבר.
מבאס ממש אבל לדברי הרופא אין מה לעשות ואין טעם גם לטפל באנטיביוטיקה אם זה לא כואב.

בשלב מסויים של הדלקת אפשר ללחוץ על בסיס הפגע ולהוציא את התכולה. זה לא כואב ומזרז מאוד את החלמת הפצע אבל אצלי, שנה אחרי, עדיין יש צלקות קטנות בכל מקום שעשיתי את זה.
זאת אומרת שלא כדאי לפוצץ לבד, אבל מעניין למה כשמתפוצץ טבעי זה לא משאיר צלקות
היי,
לבן שלי יש,
בהתחלה נסתי לשים אבקת סודה לשתייה שמעורבבת עם קצת מים- למרקם סמיך, ומרחתי לו
(זה היה בהמלצת אחותי שהיה לבן שלה ועזר, אצלו זה לא עזר אולי עצר התפתחות)
ואח"כ מישהי המליצה לי את המשחה של פור אוור- אלו פרופוליס, היא התחילה לעזור די מהר אבל לא לכל הפצעים,
צריך סבלנות, אבל לפחות רואים שיפור וכול פעם מתחילים להתייבש פצעים אחרים,
וממה שראיתי זה לא לוקח באמת שנה לדעתי יותר סוג של חצי שנה (אולי אני טועה?!)
נ.ב אני חושבת שבשלב ההתחלתי שום דבר לא יעזור, לדעתי מה שראיתי גם אצלי וגם אצל אחותי, מה שעוזר עוזר יותר אחרי שהפצעים נמצאים תקופה, אבל כדאי לנסות אולי זה לפחות יעצור את ההתרבות,

לא לוקחת אחריות על מה שכתבתי, כותבת מהניסיון שלי (ראיתי שמישהי אמרה שעלול לגרום לזיהום)
אצל הבת שלי המשחה של אלו פרופוליס לא עזר בכלל (אולי לא שמנו ממש בעקביות אבל לא ראינו שום התקדמות בכלל)

zip u

משתמש צעיר
יש רופאת עור בראשון לציון ראשונים
שמורחת איזה שהוא חומר על היבלת לא כואב ולא משאיר סימנים
ותוך יומיים שלוש היבלת הופכת לפצע ותוך כמה זמן לא נשאר זכר למה שהיה.
קוראים לה ד"ר שושנה גרינברג שווה בכל מחיר.
0539957058

אהרן מ.

משתמש צעיר
יש רופאת עור בראשון לציון ראשונים
שמורחת איזה שהוא חומר על היבלת לא כואב ולא משאיר סימנים
ותוך יומיים שלוש היבלת הופכת לפצע ותוך כמה זמן לא נשאר זכר למה שהיה.
קוראים לה ד"ר שושנה גרינברג שווה בכל מחיר.
053995705
תודה רבה
זה נשמע טוב
אבל כמו שמקודם כתבו כאן על כ"מ דברים שעזרו לילדים ואח"כ הגיעו כאלו שכתבו שאצל הילדים שלהם זה לא עזר אלא להיפך
והאמת שכולם צודקים וכנראה זה שונה באיזה סוג עור וכדו'
ולכן אשמח לשמוע אם יש עוד מישהו שיש לו ניסיון עם רופאת העור ד"ר שושנה גרינברג

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
כל רופא ילדים יוכל להגיד אם זה מולוסקום או לא
רו שתפתח בגוגל ותראה איך זה נראה ותשווה לבת שלך

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
אצל הבת שלי המשחה של אלו פרופוליס לא עזר בכלל (אולי לא שמנו ממש בעקביות אבל לא ראינו שום התקדמות בכלל)
כמה זמן יש לה את הפצעים? אצל הבן שלי עזר שהתחלתי בערך אחרי ארבעה\חמישה ח מהפצע הראשון.
כתבתי שבהתחלה לא נראה לי שיש משהו שעוזר (אולי רק עוצר התרבות)
וחוץ מזה אני מאמינה שזה אינדיבידואלי. את הסודה לשתייה ניסת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה