פורים תשפ''א

עץ שתול

משתמש רשום
למישהי יש רעיון היכן ניתן להשיג/ איך ניתן להכין שטריימל לילד בן 4 עבור תחפושת חתן?
ואם למישהי יש תמונה של תחפושת חתן 'אמיתי' אשמח לראות

ספ sp

משתמש חדש
יש למישהו רעיון מקורי לתחפושת לילדה בת שנתיים ותינוק בן חצי שנה,
אני מחפשת משהו סט, ובלי הרבה אביזרים, שהבגד עצמו יהיה התחפושת (על הבגד יכולים להיות אביזרים אבל לא דוכנים וכו') רציתי מוכרת גלידה ולתינוק גלידה, אולי יש למישהי רעיון איך לחפש למוכרת גלידה בלי דוכן???????

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
למישהי יש רעיון היכן ניתן להשיג/ איך ניתן להכין שטריימל לילד בן 4 עבור תחפושת חתן?
ואם למישהי יש תמונה של תחפושת חתן 'אמיתי' אשמח לראות
מה דעתך על שטריימל כזה?
קש לא מנסיון

מחפשת עגלה

משתמש חדש

אני מחפשת משהו סט, ובלי הרבה אביזרים, שהבגד עצמו יהיה התחפושת (על הבגד יכולים להיות אביזרים אבל לא דוכנים וכו') רציתי מוכרת גלידה ולתינוק גלידה, אולי יש למישהי רעיון איך לחפש למוכרת גלידה בלי דוכן???????

אני עשיתי שנה שעברה לילד בן 3 מוכר גלידה עם דוכן קטנטן מקופסת נעלי צעד ראשון , והתחפושת עצמה גם בלי הדוכן היתה יפה - כובע עם גלידה מעל , סינר יפה עם לוגו + כיס שממנו יוצאים גביעי גלידה וכף גלידה , יש באךי אקספרס עגילים בצורת גלידה ועוד דברים יפים שמתאימים לתחפושת אביזרים וכו.

BKS

משתמש מקצוען
אני עשיתי לפני כמה שנים לשתי בנים קטנים - טבחים.
5 דקות עבודה ויצא מהמם!
סינר, כובע, חולצה לבנה גברית, ומכנס שחור פפיון שחור
מצרפת תמונה ( לפני עריכה...) שאותה הדפסתי על סינר להורים

קבצים מצורפים

• DSC00897.JPG
    7.5 MB · צפיות: 411

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

ספ sp

משתמש חדש
אני עשיתי לפני כמה שנים לשתי בנים קטנים - טבחים.
5 דקות עבודה ויצא מהמם!
סינר, כובע, חולצה לבנה גברית, ומכנס שחור פפיון שחור
מצרפת תמונה ( לפני עריכה...) שאותה הדפסתי על סינר להורים
תודה רבה!
זה כבר עשיתי שנה שעברה

ספ sp

משתמש חדש

אני עשיתי שנה שעברה לילד בן 3 מוכר גלידה עם דוכן קטנטן מקופסת נעלי צעד ראשון , והתחפושת עצמה גם בלי הדוכן היתה יפה - כובע עם גלידה מעל , סינר יפה עם לוגו + כיס שממנו יוצאים גביעי גלידה וכף גלידה , יש באךי אקספרס עגילים בצורת גלידה ועוד דברים יפים שמתאימים לתחפושת אביזרים וכו.
יש לך תמונה?

מחפשת עגלה

משתמש חדש
יש לך תמונה?
כרגע יש לי תמונה שלא רואים בה את הסינר אלא יותר את הדוכן( צריכה לחפש )
את הסינר הכנתי מבד לק מקדימה כיס גדול בצבע שונה , ובפנים גביעים וכף וכן לוגו גדול במרכז.

קבצים מצורפים

• גלידה.jpg
    גלידה.jpg
    1.5 MB · צפיות: 150

tochnitanit

משתמש חדש
למכירה
מכונת סוכריות עשוי לבד, לא קנוי לגיל 2-3 כולל: חולצה חצאית נפוחה וכובע סוכריות, 60 ש"ח

בירושלים/ ב"ב
880.test (קודם 880) בג'ימייל

צפה בקובץ המצורף 815980
התחפושת עדין רלוונטית ב 60 ש"ח.
ובנוסף- למכירה בובת חרסינה מדהימה ומושקעת, תפורה, כולל כובע.
מתאימה לגיל 5-7 200 ש"ח
תמונות לרציניות במייל הנ"ל

פיליפ1234

משתמש חדש
מחפשת תחפושת של מאשה (הילדה הרוסיה הזאת מהסרטים של הילדים "מאשה והדוב")
בארץ או באלי אקספרס

תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה