פורים -השנה לפני שעת האפס

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י גרפיקהil;514305:
תחפושות זה לגמרי ההובי שלי...

בדרך כלל גם התאמתי את המשלוח מנות לתחפושת, לדוג'
תחפושת קפה - משלוח מנות: עוגת קפה, ליקר קפה, סוכריות קפה וכו'
דיילת - מגש שמגישים במטוס עם כיתוב 'הכי בבית בעולם'...
וכן הלאה...

תחפושות מקסימות!
איך עשית את תחפושת ה"נס קפה"?

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה.

הדפסה על בד בדפוס משי, 50 ש"ח.

רק חבל שלא יכול לעבור אח"כ לאף אחד...:)

efigraf

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איפה זה דפוס משי?? מה הטלפון שם? תודה!

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דפוס משי הכוונה דפוס שמדפיסים על הכל חוץ מנייר.

ספציפית, הדפסתי את הקפה בתמונה ושלט, רח' אהלי יוסף 3 ירושלים (פרטים בגוגל..)

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גרפיקהil;515593:
דפוס משי הכוונה דפוס שמדפיסים על הכל חוץ מנייר.

ספציפית, הדפסתי את הקפה בתמונה ושלט, רח' אהלי יוסף 3 ירושלים (פרטים בגוגל..)
מה העלויות?

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שנה שעברה חיפשתי את שלושת בני לפירות: אגס, תפוח ותפוז (בן חודשיים!) זה מאד מאד קל ומתוק. מבד לבגד ותפירה מינימלית. מה שחמוד בזה שאפשר גם לשלב משלוח מנות מאד מתאים!
דודה שלהם התחפשה לכוס מיץ- אז זה השלים חמוד את התמונה- אך מאד לא נוח ללבישה!
(מי שתרצה פרוט על הכנת הפירות אולי בהמשך...)

קבצים מצורפים

• פורים פירות 2.JPG
    KB 626.2 · צפיות: 49
  • פורים פירות 1.JPG
    KB 645.1 · צפיות: 44
  • פורים מיץ.JPG
    KB 915.8 · צפיות: 32

נמשים

משתמש צעיר
מתדלקים....
מקורי ומתוק :)

קבצים מצורפים

• IMG_5674.jpg
    3.1 MB · צפיות: 63
  • IMG_5684.jpg
    2.6 MB · צפיות: 0

ובר

משתמש רשום
בקשר לתחפושת לתינוקות - יש לי שני תינוקות ושנה שעברה תפרתי מבדים פשוטים כמו "לבד" וכו' תפוז לילד של כחצי שנה ותות לילדה בת שנה+ . תפרתי גיזרה כמו סרפן שהוא הכי קל - גזירה כמו "ציצית" ותפירה בצדדים . למטה גזרתי בצורה עגולה . לתפוז תפרתי תפוז עגול עם עיניים בקדימה עם שתי עלים בכתפיים .ולתות פונפונים שחורים וצווארון ירוק של עלים . ולשתיהם כובע ברט אדום וכתום עם עלה למעלה .( כמובן שהלבשתי מתחת לסרפן חולצה כתומה ואדומה ) ...
כל זה הביע רעיון של משלוח המנות שעשיתי לסבא וסבתא "פרותיך מתוקים " הכנסתי את שניהם לסלסלה גדולה וצילמתי את "הפירות" עם הסלסלה בגינה . פיתחתי לתמונה מדהימה של פירות מתוקים לסבתא וכמובן שכל משלוח המנות היה מוצרים בטעמים של פירות ועוד - היה מדהים ומתוק .
בהצלחה רבה !!

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נמשים איזה מהמם נהנתי סוף סוף בעל מקצוע כמו שאני אוהבת

גר_צדק

משתמש צעיר
יש לי תאומות ובן:
שנה אחת חיפשתי אותן לתות בננה, שנה שניה ל2 בובות כמו שלהן,
הבן התחפש לסוכריה על מקל, אעלה תמונות בהמשך...
תחפושת יפה שראיתי - מלך קליקס: הילד הכין לבד אפודה וכתר מקליקס.

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איזה אשכול יפה, רעיונות מקסימים, אני מחפשת רעיון לילדה בת 8 שרוצה משהו לא סטנדרטי, העלו עוד.

אני מעלה את התחפושות שעשיתי שנה שעברה, הילדים התחפשו לילדים של פעם:
ילד וילדה של פעם, ושמש שמעיר לסליחות
-
דרך אגב המנורה דלקה, הרכבתי אותה לבד - אם מישהו ירצה אוכל להסביר בדיוק איך , עבודה פשוטה מאד.

קבצים מצורפים

• כולל וייסבוים 035 copy.jpg
    KB 320.6 · צפיות: 51
  • כולל וייסבוים 036.jpg
    KB 155.6 · צפיות: 47

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עוד

קבצים מצורפים

• כולל וייסבוים 024.jpg
    KB 216.6 · צפיות: 45

נסים בן חיי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תחפושות בעלי המלאכה למיניהם מקסימות, אבל מאיפה הסרבלים הללו? של הסיד / המתדלק?

יהודה ק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בובה שימעלה ובובה רבקלה

בובה שימעלה ובובה רבקלה

קבצים מצורפים

• פורים.jpg
    KB 366.7 · צפיות: 53

טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מחפשת רעיון לילדה בת 8 שרוצה משהו לא סטנדרטי, העלו עוד.
אני חיפשתי את הבת שלי לבתיה בת פרעה. השתמשנו בשמלה מפוארת שתפרנו לה בשנה קודמת לתחפושת נסיכה. מבד שנשאר הארכתי את השרוול לזרוע ארוכה. שמתי בתוכו רצועת קלקר (קשיח) או גליל פנימי ארוך של ניר אלומניום-אינני זוכרת. בקצה היד חיברתי כפפה אותה מילאתי בחומר מילוי, ועליו הדבקתי קופסת נעליים שחורה קטנה ובה תינוק. כמובן שאפשר להוסיף תסרוקת, כתר וכד' כל מה שבנות אוהבות. יצא מרשים ביותר וקצר תגובות נלהבות. רעיון נוסף זה דחליל. (אמנם קצת פחות נח להסתובב עם זרועות פתוחות שאוחזות במקלות שמאריכות את הזרועות בתוך שרוולים ארוכים). כובע טמבל, בגדים מרופטים, פנים צבועות בחום ועוד היד נטויה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י טובה;522151:
. רעיון נוסף זה דחליל. (אמנם קצת פחות נח להסתובב עם זרועות פתוחות שאוחזות במקלות שמאריכות את הזרועות בתוך שרוולים ארוכים). כובע טמבל, בגדים מרופטים, פנים צבועות בחום ועוד היד נטויה.
רעיון מוצלח. את אי הנוחות של הזרועות הפתוחות אפשר לפתור ע"י לבישת 2 חולצות - בשרוולים של החולצה התחתונה להכניס את הזרועות ובשרוולים של העליונה (רצוי שתהיה רחבה במיוחד) לתקוע את המקלות של הדחליל.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י red;512892:
אשמח אם תתנו לי רעיון לתחפושת קלילה ונוחה לתינוקת בת 10.5 חודשים, משהו עם דובון ואולי עוד משהו להחזיק ביד/ לתלות, אבל לא נדוש כמו אפרוח או שפן... יש רעיונות?

לבד לבן כמו ציצית שסוגרים בצדדים אורך עד הברך כיתוב אדום (ארטליין) ק' סוכר סוגת.
אפשר לבד צהוב הכל כנל לבמבה וכיתובים רק לא לשכוח לשלול לאוסם לקבל מתנה.
כנל טופי ביסלי ביגלה
בהצלחה

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י קוביה;520441:
אני מחפשת רעיון לילדה בת 8 שרוצה משהו לא סטנדרטי, העלו עוד.

הבת שלי התחפשה לרות המואביה, היא לבשה חלק ארוך בגווני חום ירוק ומטפחת קשורה במו פעם ותפרתי לה תיק שק כזה ששמנו בו שיבולים. (אפשר באותו אופן גם מרים עם תוף, שפרה ופועה וכו')

(התמונה בזיפ כי היא ילדה גדולה)

קבצים מצורפים

• 12.zip
    1.1 MB · צפיות: 42

נסים בן חיי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
רעיון נוסף, מתאים לילדה בת 8: לשטוף היטב שקיות רבות של חלב (כשהן פתוחות, לגזור ולהשאיר רק צד אחד מחובר) אח"כ בדבק חם הדבקתי אחד לאחד ויצרתי מלבן גדול שנסגר אחורנית עם סקוטצ'ים וכתפיות למעלה
בחלק הקדמי במרכז הכנתי צורת פה גדול ופתוח מסול אדום ושיניים מסול לבן ורשמתי (על ה"שפתים") "גדול המלבין שיניים לחברו יותר ממשקהו חלב"
התחפושת קצרה מחמאות רבות, וגם נשמרת לשנים הבאות (היא היתה כבר בשימוש ל-3 בנות) עם תיקונים קלים בהדבקה
בהזדמנות זו: איפה אפשר להשיג חולצה כתומה מידה 16-14 לתחפושת, אולי אפילו טריקו עם שרוול קצר או 3/4 (מישהו יודע אולי על מקומות שמדפיסים על חולצות ויסכימו למכור לי חולצה אחת) - תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה