פורים -השנה לפני שעת האפס

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י chayasl;513909:
איפה משיגים כזאת מידה לתחפושת? אני רוצה לאחיינית שלי..

:) עשינו לבד, היא לבשה חולצה ורודה, וגרביים כמו שאת רואה, רצינו גרביון ורוד אבל לא השגנו מידה 0 (קשרנו לה סרטים ברגליים, אבל כשצילמתי התעצלתי לקשור לה אותם, בכל זאת רק שבועיים אחרי...) קנינו סרט ורוד על המטר - לראש, וטול ורוד פשוט אבל קשיח שיעמוד, (לא צריך הרבה, נראה לי שקנינו משהו כמו 2 מטר אפילו פחות) קיפלנו את הטול ל-4 , תפרנו ביד למעלה והשחלנו גומי, עשינו קשר ו...זהו.

מולטימד

משתמש פעיל
כבשה לתינוק עבודה עצמית

בשמחה הלווה את זה השנה לתינוק בן שנה באזור ב"ב ניתן לפנות באישי

קבצים מצורפים

• IMG_0213.JPG
    2.1 MB · צפיות: 48

מולטימד

משתמש פעיל
רבי חנינה בן דוסא

הגננת עשתה

קבצים מצורפים

• IMG_0191.jpg
    2.2 MB · צפיות: 48

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תחפושות זה לגמרי ההובי שלי...

בדרך כלל גם התאמתי את המשלוח מנות לתחפושת, לדוג'
תחפושת קפה - משלוח מנות: עוגת קפה, ליקר קפה, סוכריות קפה וכו'
דיילת - מגש שמגישים במטוס עם כיתוב 'הכי בבית בעולם'...
וכן הלאה...

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 744.3 · צפיות: 79
  • 2.jpg
    KB 83.5 · צפיות: 71
  • 3.JPG
    KB 112.2 · צפיות: 75
  • 4.jpg
    KB 350.7 · צפיות: 72
  • 5.jpg
    KB 472.4 · צפיות: 70
  • 6.jpg
    KB 746.1 · צפיות: 70

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אופס! שכחת לטשטש את פני הילד המודפס על תווית הקפה...
ביצועים מתוקים אחד, אחד!

rafeli

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תחפושת מטריפה לתינוקת

חפשתי את הבת שלי בת החודשיים בשנה שעברה ל"סבתא בשלה דיסה"
קניתי בהכל בשקל מפית קטנה מתחרה לבנה.
חתכתי באלכסון לשני משולשים
משולש אחד קשרתי כמטפחת
משולש שני עגלתי באחד הפינות וקשרתי כסינר תחרה
הלבשתי לתינוקת חולצה לבנה + סרפן
על זה הוצאתי מהמחשב סיר ועליו כיתוב "סבתא בשלה דיסה" וחברתי כף עץ
לתוספת הוספתי שרשרת פנינים גם מהכל בשקל.
יצאה מטריף
והעלות 3 ש"ח

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נשמע מעניין...
יש תמונות? מעניין לראות....

rafeli

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י studio dv.d;514414:
נשמע מעניין...
יש תמונות? מעניין לראות....

לצערי נשארה לנו רק תמונה אחת, וגם היא משפחתית, עם סבתא וכו' אז לא אוכל להעלות אותה...
את יודעת איך זה תינוקת בת חודשיים, או שהיא אוכלת או שהיא ישנה או שהיא בוכה,
ובכל המצבים האלה, הורדנו את התחפושת
הלבשנו רק כדי שסבתא וכל האורחים יראו...

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חסידה;512896:
למה החלטת ששיפרה ופועה היו לבושות כמו מזרחיסטיות וקשרו את התינוקות כמו אינדיאניות?
אנחנו חשבנו שהן היו לבושות כמו רבניות (המטפחת) והלכו עם התינוקות בצורה הכי מכובדת שיש- עגלה (וזה כבר לא משנה לי איזה סוג)

בואי ניתן לך 2 סיבות:
א. לגבי המטפחת: לא היו אז יכולות טכניות לתפור מטפחות רבניות מורכבות עם כיווצים ועניינים. יש להניח שהמטפחת היתה עשויה מסריג גס יחסית, או לחילופין מבד ארוג עבה.
ב. לגבי העגלה: אני חושבת שאת ממש לא מודעת מה היתה רמת ההתקדמות הטכנולוגית באותו דור... עגלה? ממש נסחפת!

red

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את האמת, לא חשבנו עד כדי כך, פשוט רצינו סגנון "תנכ"י".וזה מה שהתאים...

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מי;514742:
בואי ניתן לך 2 סיבות:
א. לגבי המטפחת: לא היו אז יכולות טכניות לתפור מטפחות רבניות מורכבות עם כיווצים ועניינים. יש להניח שהמטפחת היתה עשויה מסריג גס יחסית, או לחילופין מבד ארוג עבה.
ב. לגבי העגלה: אני חושבת שאת ממש לא מודעת מה היתה רמת ההתקדמות הטכנולוגית באותו דור... עגלה? ממש נסחפת!

לידיעתך, גם המטפחות ה'רבניות' שלנו היו עשויות ממשולש בד אפילו לא מעובד בקצוות, סתם בשביל האינטלגנציה האישית שלי, כובעים כן היה אפשרות לעשות?
ב. לגבי העגלה, כתבתי שלא משנה לי איזה סוג היה להם. לא חשבתי לרגע שהם הלכו עם עגלה של דוקטור בייבי וחבר מרעותיה, יתכן מאד שהעגלה שלהם היתה כמין תיבה מקש שהם קלעו והחזיקו על הידיים. אני בטוחה אבל שהם לא הלכו עם התינוקות שלהם בצורה הפרימיטיבית כמו אינדיאניות (ואני מקווה שאף אחת שנוהגת כך, לא לוקחת את זה אישי.
האמת היא- מה כ'פת לי, כן. שתדע שזו צורת הליכה מאד לא מכבדת ומכובדת!)

אות ומופת

משתמש פעיל
חסידה,
קראתי את דעתך על העגלה עוד קודם ולא רציתי לפתח את זה לדיון, כי מה זה בעצם משנה.
אבל דעתך לגבי הצורה שבה נשאו אימותינו את התינוקות ממש מבדחת אותי. מה גורם לך לחשוב כך?

נכון שבאירופה לא היה מקובל לקשור את התינוק על אמו, ואכן יש סיפור על אמו של הגר"א שהלכה איתו על הגשר כשהוא מונח על כרית (הממ... כנראה שזה לא מאוד בטיחותי אם לשפוט על פי סופה של אותה כרית), אך זה קשור למנהג המקום ולא לעצם העניין, שהרי בארצות המזרח זה כן היה מקובל ואיש לא חשב שזה לא מכובד.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
1. למי שמכיר את הספר (מי לא?) בית הבובות הוורודות. שתי תאומות התחפשו לבובות הוורודות בדיק כמו בספר,ולקחנו כמה דפים מהספר,שתלנו אותן בפנים והדפסנו לכל אחת ספרון קטן עם ספירלה שעם זה הן הסתובבו...
2. שמן - היה נושא של פתגמים...אז הפתגמים היו : "אני רזה,זה רק השומן שמסתיר את זה"
ומאחורה: "לצחוק זה משמין,אבל להשמין זה לא צחוק."

קבצים מצורפים

• בובות.jpg
    KB 346.2 · צפיות: 65
  • שמן.jpg
    KB 428.4 · צפיות: 60

rafeli

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אות ומופת;514702:
וכל זה שבועיים אחרי לידה?!

נכתב ע"י גרף פלוס;512617:
כל שנה לילה לפני המסיבות של הילדים אני לא ישנה ויושבת לסיים ולהכין את התחפושות, וכן בליל פורים עסוקה באפיה ואריזת משלוחי המנות - אני לא היחידה שככה זה נראה אצלה נכון?
החלטתי שהשנה לא עוד, השנה מתארגנים מוקדם,
מחכה שתכתבו את רעיונותיכם למשלוחי מנות ותחפושות מקוריים לטובת הכלל
ידוע שיש כאן ראשים מבריקים - אז בא נראה איך הם נוצלו לפורים.
(אגב - ישנם אשכולות יפיפיים של רעיונות משנים עברו-אבל בטוח שישנם רעיונות חדשים ולהם אני מחכה.)- אני לא יודעת איך מעלים קישור לשם אבל מי שיודע יכול להעלות לכאן לטובת הכלל.
בכדי להכנס לאוירה הנה כמה רעיונות לתחפושות שהכנתי לילדי בשנים עברו:
תחפושת לתינוק/ת (בפרט לשמנמנים...) - שמנת מתוקה - תפרתי מאין גלילמה/אפודה על אותו רעיון שעושים לס"ת והדפסתי על הבגד הזה עיצוב של שמנת מתוקה על אותו הרעיון של תנובה וכתבתי כל מיני דברים נחמדים כג' רכיבים- המון מתיקות, שובבות וכו',
בובה בקופסה - הילדה לבשה שמלה יפה של נסיכה על הראש היה סרט מתנות יפה, והיא לבשה מעליה בגד יציב בצורת קופסה של בובה (השקף היה עשוי מבד שקוף וכו')
דובדבן שבקצפת, פופקורן, חסר לך בורג.

תודה לכולם והכנות קלות!

יש לך תמונה של השמנת מתוקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה