פורים -השנה לפני שעת האפס

גרף פלוס

משתמש חדש
כל שנה לילה לפני המסיבות של הילדים אני לא ישנה ויושבת לסיים ולהכין את התחפושות, וכן בליל פורים עסוקה באפיה ואריזת משלוחי המנות - אני לא היחידה שככה זה נראה אצלה נכון?
החלטתי שהשנה לא עוד, השנה מתארגנים מוקדם,
מחכה שתכתבו את רעיונותיכם למשלוחי מנות ותחפושות מקוריים לטובת הכלל
ידוע שיש כאן ראשים מבריקים - אז בא נראה איך הם נוצלו לפורים.
(אגב - ישנם אשכולות יפיפיים של רעיונות משנים עברו-אבל בטוח שישנם רעיונות חדשים ולהם אני מחכה.)- אני לא יודעת איך מעלים קישור לשם אבל מי שיודע יכול להעלות לכאן לטובת הכלל.
בכדי להכנס לאוירה הנה כמה רעיונות לתחפושות שהכנתי לילדי בשנים עברו:
תחפושת לתינוק/ת (בפרט לשמנמנים...) - שמנת מתוקה - תפרתי מאין גלילמה/אפודה על אותו רעיון שעושים לס"ת והדפסתי על הבגד הזה עיצוב של שמנת מתוקה על אותו הרעיון של תנובה וכתבתי כל מיני דברים נחמדים כג' רכיבים- המון מתיקות, שובבות וכו',
בובה בקופסה - הילדה לבשה שמלה יפה של נסיכה על הראש היה סרט מתנות יפה, והיא לבשה מעליה בגד יציב בצורת קופסה של בובה (השקף היה עשוי מבד שקוף וכו')
דובדבן שבקצפת, פופקורן, חסר לך בורג.

תודה לכולם והכנות קלות!

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פעם, בתקופה של נישואי אחת הבנות הגדולות, חיפשתי את הקטנה (היתה בת 4) ל"אחות של כלה". כ"כ פשוט וכ"כ משמח ילדה כזו - את כל ה"תחפושת" של החתונה האמיתית, כולל שמלה, תחתית מנפחת, נעליים והעיקר - התסרוקת המעוצבת, איפור ועוד. ללא עבודה כמעט ועם המון שמחה לילדה.

lizi

משתמש צעיר
תחפושת שראיתי בשנה שעברה..."פוּ הדוס"
חצי פו הדב וחצי חסיד.
(פאות, ציצית וכ"ו)

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבת שלי רוצה להתחפש למשהו מאוד מקורי - כלה! איפה משיגים שמלה יפה? יש השכרות?

כמי

משתמש חדש
מנתוני הסטטיסטיקה :)
כשלושת רבעי מהילדות רוצות ומתחפשות לכלות.

יש שמלות פשוטות שנמכרות בחנויות
ולמשקיעניות משכירים שמלות שושבניות אמיתיות,

כמובן שהתוספות של האביזרים המשלימים משדרג את התחפושת
זר פרחים מוצלח
ותסרוקת אמיתית

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני קניתי שנה שעברה בעזרה ואחוה שמלה ב50-60 ש"ח. השגתי זר ליד, טול עשיתי לה תסרוקת, שרשרת פנינים, פנינים בשיער, מטריה, והכנתי לה סל עם נשיקות עטופות בצלופן שהיא חילקה לחברות, והיא הייתה מרוצה עד לרקיע... (במיוחד שאח שלה היה החתן....)

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ונזכרתי שראיתי אחת שלקחה אותו של ליטל טיקס וקישתה אותו כמו אוטו של כלה....

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sara100;512673:
אני קניתי שנה שעברה בעזרה ואחוה שמלה ב50-60 ש"ח. השגתי זר ליד, טול עשיתי לה תסרוקת, שרשרת פנינים, פנינים בשיער, מטריה, והכנתי לה סל עם נשיקות עטופות בצלופן שהיא חילקה לחברות, והיא הייתה מרוצה עד לרקיע... (במיוחד שאח שלה היה החתן....)

השמלה יפה? יש לך תמונה?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הקדמת אותי.... בדיוק חשבתי לי שצריך לפתוח אשכול כזה....
אמת שגם עכשיו זה לא כזה מוקדם, אבל מזל שיש 2 אדרים....
בכולופן, גם רעיונות יפים ולא מסובכים להכנה של משלוחי מנות ג"כ יתקבלו בברכה....

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מטורפת על תחפושות של מקצועות לבנים
העליתי בעבר של הבן שיפוצניק וסייד אני אעלה עוד מעט שוב
השנה אני אחפש אותו או לדוור או למנקה רחובות קצת נשמע מגעיל אבל אחותי חיפשה את זה למשהו מהמם

לבנות אני אוהבת לא סגנון של דברים לא אמיתיים כמו מלכת הלילה ומלכת החיות והנסיכות והכוכבים וכו וכו
אני אוהבת דברים אמיתיים בהמשך אעלה תמונות

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אמרו כבר מזמן שהשנה יש תחפושת אחידה לכל הבנים- חרדי מקדש שם שמיים בדרך לכלא...

אבל אם את רוצה תחפושת יפיפיה של בעלי מקצוע- ראיתי שנה שעברה בירושלים, שני אחים שהתחפשו למנתחים. הם לבשו חלוקים ירקרקים, כובע ניילון, כפפות, מסכה על הפה (הכל היה כל כך אמיתי, מעניין מאיפה הם השיגו את זה) השיא היה- מיטה כמו של בית חולים שהם סחבו איתם.

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תמונות של תחפושות

נא לא להוציא את התמונות מחוץ לפורום _גזל גמור
כיוון שיש פה את ילדי וילדי אחיותי אז בבקשה לא להעביר הלאה תודה

נא להוסיף לאשכול זה תמונות עם רעיונות לתחפושות תודה

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
המשך

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
המשך

בבקשה עוד

chayasl

משתמש סופר מקצוען
תחפושת לא נוחה אבל מהממת!!!:

להתחפש למשלוח מנות: לוקחים פוליגל / קרטון ביצוע, גוזרים בצורת עיגול ענק, באמצע חור לילדונת.. מעמידים על זה מלאאאאאא ממתקים באריזות גדולות עם החוטים האלה ששמים במשלוח מנות (ברחה לי המילה של זה..) עוטפים בצלופן עד הצוואר וקושרים בסרט מסביב לצאוור..

וכמובן סרט לשיער וחצאית מתאימה וגרביים ואיפור וכו'.....

זה יוצא משגע!!

מקווה שהבנתם :)

פרים שמח ומבדח :)

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תחפושת מדהימה לתאומות (כך היה אצלינו, אולי אני ימצא עוד מעט תמונות)- שפרה ופועה. הם לבשו חלוקים לבנים ומטפחת לבנה ולכל אחת היתה עגלה (במקרה שלנו תכננו להשיג עגלות כמו של אם וילד/ בית חולים ולא השגנו) ובה שישה תינוקים.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אין לי פה תמונה של צמד הבנות אבל אחת גם תספיק כדי להבין ת'רעיון העליתי שנה שעברה גם כן השנה נוסיף מגפיים בצבע ואולי גם קופסת צבעים אם יהיה ממש זמן,

קבצים מצורפים

• 4.jpg
    1 MB · צפיות: 79

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חסידה;512814:
תחפושת מדהימה לתאומות (כך היה אצלינו, אולי אני ימצא עוד מעט תמונות)- שפרה ופועה. הם לבשו חלוקים לבנים ומטפחת לבנה ולכל אחת היתה עגלה (במקרה שלנו תכננו להשיג עגלות כמו של אם וילד/ בית חולים ולא השגנו) ובה שישה תינוקים.

מצאתי (אבל רק תמונות מפותחות שהייתי צריכה לסרוק)

קבצים מצורפים

• תחפושות 1.jpg
    1.2 MB · צפיות: 85
  • תחפושות 2.jpg
    1.2 MB · צפיות: 64

אות ומופת

משתמש פעיל
וואו, גרף. הרעיונות שלך מקוריים מאוד, אבל הביצוע - אין סיכוי שאצליח לעשות משהו כזה...

הנה מרעיונותיי:
חייל בצבאות המלך דוד (כבר קצת נדוש, לא?) - תחפושת של "אביר" שהגיעה אלינו. מתחת לשיריון - טלית קטן של אבא (כדי שיהיה ענק עליו) מחוזק בחגורה. על השיריון והקסדה, מגיני דוד וכיתובים כמו "מי לה'".
דוד המלך כרועה צאן - ג'לביה לבנה, בחזית - מוצמדת בסיכת בטחון כבשה קטנה. מאחור - מוצמד כינור דוד מקרטון (לא הצלחתי להצמיד בצורה טובה. ולא רציתי להרוס את הג'לביה עם דבק חם). מקל רועים. על הראש - כאפיה (מטפחת לבנה ישנה שלי...). כל העוברים והשבים התלהבו עד אין קץ מהמתיקות, אבל היה צורך להוסיף אלמנט דוידי גם מקדימה, אחרת כולם חשבו שהוא משה רבינו או אולי המשיח...
כבשה לרועה הצאן - זה היה תינוק בן מספר חודשים. לקחתי בייבי-גרו שהיה לבן צמרירי מצידו הפנימי. הפכתי אותו, הצמדתי לו אזניים וזנב (עשויים מדובי שפירקתי) ופעמון.
מסילת ישרים - הכל על בסיס סול. מסילת רכבת שמתלבשת עד המתניים, ועל כל פס כתוב "זהירות", "זריזות", "נקיות". על הראש - כתר בצורת רכבת, עם כיתוב "מסילת ישרים", כדי שיבינו. מתחת, המדים הרגילים - חולצה לבנה ומכנסיים שחורים.
נ-נח-נחמן - כיפת נ-נח, אליה מודבקות פיאות עבותות העשויות משיער שגזרתי לעצמי (...), מכיוון שזה היה בגיל שנה ועוד לא היו לו פיאות משלו. ציצית העשויה מגופיה ישנה שלו, וגיטרה מפוליגל להשלמת ההופעה.
נמר, עם טוויסט יהודי - להוסיף מאחורה שלט "עז כנמר".
חייל - מדים, פלוס כיתוב שאומר "אני לא מגרש יהודים".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה