מידע שימושי פורום חכמת נשים - הצטרפות

מצב
הנושא נעול.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
גם אני נרשמתי, שלחתי בקשה
לא יודעת מי מכיר אותי או רוצה להמליץ עלי
אא בבקשה
אני רוצה להיכנס לפורום המיוחד והנכסף
אשמח לקבל פרטים מה עוד צריך לעשות חוץ מלהרשם באתר לשלוח מייל עם פרטים ולהתחנן קבל עם ועדה;)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
גם אני נרשמתי, שלחתי בקשה
לא יודעת מי מכיר אותי או רוצה להמליץ עלי
אא בבקשה
אני רוצה להיכנס לפורום המיוחד והנכסף
אשמח לקבל פרטים מה עוד צריך לעשות חוץ מלהרשם באתר לשלוח מייל עם פרטים ולהתחנן קבל עם ועדה;)
למצוא מישהי שמכירה אותך אישית ולוקחת עליך את האחריות שאת אישה

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ממליצה על עדינה אפי מהכרות אישית
אל תדאגי היא אישה מדהימה אין כמוה בעולם
מנהלת את קבוצת האפי שלנו
והיא יכולה לתרום הרבה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מי שבפנים יודע

ילדודס

משתמש מקצוען
ו8 אמרה שתמליץ עלי, אך עדיין לא צורפתי לפורום הנכסף
מה אפשר עוד לעשות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה