בריאות פוביה ממחטים

sk1203

משתמש מקצוען
זה הכי גרוע
כי אתה מנסה לברוח מזה בצורה לא נכונה
ונותן אישור למוח שלך שהפחד הזה אכן מוצדק
לא דווקא
אין חובה להתבונן במחט שנדחפת לתוך היד אם חוששים, וזה הרבה פעמים גם פחות כואב למי שבכל זאת יש חשש קל מדקירות. ומניסיון שלי מספיק גם לסובב את הראש.
מה שכן זה לא עוזר בשום צורה לפוביה, שהיא חרדה הרבה יותר עמוקה מקצת להעסיק את עצמך בשיחת טלפון.
הפתרון היחיד לפוביה ממחטים הוא כמו שנאמר בטווח הארוך לטפל בה ובטווח הקצר לקחת כדור הרגעה

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני גם בערך בגיל הזה סבלתי ועדיין קצת סובל מחרדה אמיתית מבדיקות דם, אחרי שהתעלפתי פעם אחת מלראות את הדם ופעם שניה התעלפתי מהפחד. הלכתי לטיפול בשיטת CBT של צישינסקי, האמת אפילו לא השלמתי את הטיפול עד הסוף אבל הספקתי לקנות כמה יסודות חשובים בנושא. שבוע שעבר ביצעתי אחרי 3 שנים בדיקת דם עדיין בקשתי בשכיבה, אבל היה ממש בסדר וכמובן הוריד לי מאוד את סף החרדה.
ממליץ מאוד
א. שיטת CBT היא לא של צישינסקי. הוא רק מלמד אותה
ב. לטפל בפוביה עם CBT זה תהליך די ארוך ולפעמים מאד ארוך

משה 05276

משתמש מקצוען
זה הכי גרוע
כי אתה מנסה לברוח מזה בצורה לא נכונה
ונותן אישור למוח שלך שהפחד הזה אכן מוצדק
אני לא יודע מה כל כך גרוע
אני רק יודע שאני עברתי ככה
בתקופה האחרונה כ 60 פעמים בדיקות דם
והשיטה פשוט לא להסתכל עבדה מצויין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה