עוגות/עוגיות פאי פקאנים מושלם בקערה אחת ובעשר דקות עבודה

רוני מולי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה מתכון לפאי מטוררףףףףףףףף שאני עושה אותו כל שבת וישר שהוא יוצא מהתנור אני עוטפת מכל הכיוונים כדיי שישאר לשבת (קרה שבת אחת שהכנתי אותו עוד פעם כי התחסל חצי תבנית ) אני ממש ממילצה לכם להכין אותו ותעדכנו איך יצא ;)

לבצק :
2 ביצים
3/4 כוס שמן
2 סוכר וניל
לערבב , ולהוסיף
2 כוסות קמח
שקית אבקת אפיה
לאחד לבצק ולשטוח על תבנית פאי !
לגרד מעל הבצק בערך מאה גרם חלבה ולסדר את הפקאנים במעגלים ( לעצלניות פשוט לפזר....:sne:)
ולהכניס לתנור ל 180 מעלות בערך 20 דקות עד שמוכן!!
כשהפאי מוכן מוצאים מהתנור ומזלפים סירופ מייפל ומחכים בערך עשר דקות ומזלפים פעם שניה !! וזהו מוכןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!
20220826_170801 (1).gif

רוני מולי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איזה גודל כוס?
כוס חד פעמית רגילה !
זה פקאנים מסוכרים או לא?
כי בתמונה זה נראה חלק וחלקכן אני שמתי חלק חלק אבל הכי טעים עם פקאנים מסוכרים!
יש אולי משהו שאפשר להחליף בו את החלבה?..
כן אצלי זה היה פקאן גם מסוכר וגם בלי ... זה לא כל כך משנה אבל הפקאן המסוכר יותר טעים!!!
ואני לא ממליצה להחליף את החלבה היא עושה בעצם את כל הטעם מישהי ניסתה פעם עם ממרח חלבה יצא טעים אבל ממש לא אותו דבר!!

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תודה על המתכון.
ניסינו לשבת.

[הוספתי כוס קוקוס בבסיס, כי סתם אוהבים פה, ועוד חצי ביצה]
וחילקנו לשתי תבניות פאי קטנות יותר.

מגוון הפיצוחים למעלה - חצאי אגוזי מלך, שקדים שלמים ושקדים פרוסים.
זילוף המייפל הסתפקנו בפעם אחת.

מוצלח, מוצלח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה