דרוש מידע פאות "קיארה" ברמות

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתעניינת גם.
יש למישהי נסיון?

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את רוצה פרטים תוכלי לכתוב באישי

llliat

משתמש חדש
מחפשת גם מידע.
אשמח לשמוע אם יש משהי שהתנסתה.
תודה.

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת גם מידע.
יש להם פאות מאוד יפות!
מוכרים לך פאה, אחריות ל3 חדשים.
והם ממליצים לך על מישהי שעושה תיקונים.
מבחינת המחיר-
הפאות עולות אצלם בערך בין 4500-7000
ואז את הולכת לתיקונים ומשלמת מחיר נוסף

הפאות מאוד יפות
תכלס את יוצאת במחיר טוב..

llliat

משתמש חדש
מכירה משהי שיש לה את הפאות תקופה?
השיער איכותי?
ולמה זה זול, יש לך מושג? כאילו מה שונה מפאה רגילה?
תודה לך ספשייל על התגובה המפורטת!

llliat

משתמש חדש
אני אשמח ממש, הבעיה שאני לא פרימיום... איך אוכל להשיג אותך?

תמרש

משתמש חדש
מקפיצה שוב-----
גם אני אשמח לקבל מידע
אפשר בפרטי
tamarco337 שטרודל גימיל נקודה כום
052-7137108

דבי ו

משתמש מקצוען
מישהי שמעה על פאות ברמות? הם מייבאים מסין (מעלי אקספרס, bee וכד'). יש להם הרבה תגובות חיוביות בגוגל. אשמח לשמוע אם מישהי קנתה אצלם. זה האתר שלהם: https://ramotwigs.com/he/our-story/

ANONIMI123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם אני הייתי רוצה לדעת על פאות ברמות. למישהי יש ניסיון איתם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה