דרוש מידע פאות קייט

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
למה שלא תחזיק מעמד? אני פשוט מתעניינת עכשיו על פאה כזו.
הפאה שלי עדיין נראית מצוין היא מאד חלקה נראה לי שאם היא הייתה גלית היא הייתה נראית פחות טוב כי השיער די עבה לחלק זה מצוין לגלי ממש פחות
ושיער מעובד מאבד מצבעו מהר יותר בשמש וכן מחיותו,

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
למה שלא תחזיק מעמד? אני פשוט מתעניינת עכשיו על פאה כזו.
אז כמו שכתבתי לפני כשנתיים
יש לי 2 קייט
1 לשבת- בייביליס מוברש חלקית
שניה - חלקה ליומחול

יש לי אותן כבר קרוס ל-4 שנים.
נראות מעולות +++
מחזיקות מעמד ממש ממש טוב
לא פחות מפאות אחרות שהיו לי
אני מקבלת עליהן המון מחמאות ו"תתחדשי על הפאה" גם אחרי 4 שנים.....

אבל, זה נכון למה שקניתי אתל רבקי בזמנו
לא יודעת מה היום.

הייתי מתעניינת אצל רבקי על הליין של הרוז שהיא מוכרת- פאות שלה. הן אמורות להיות טובות יוצר מהקייט. והמחיר לא יותר יקר, כך ידוע לי.
שווה בדיקה אצלה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הפאה שלי עדיין נראית מצוין היא מאד חלקה נראה לי שאם היא הייתה גלית היא הייתה נראית פחות טוב כי השיער די עבה לחלק זה מצוין לגלי ממש פחות
ושיער מעובד מאבד מצבעו מהר יותר בשמש וכן מחיותו,
יש לי מתולתלת של קייט
בביביליס מוברש
נראית פצצה

אם לא היינו באא"ר, אלא בחכמת נשים- הייתי מעלה תמונה של הפאה

נערך לאחרונה ב:

estyr

משתמש מקצוען
אז כמו שכתבתי לפני כשנתיים
יש לי 2 קייט
1 לשבת- בייביליס מוברש חלקית
שניה - חלקה ליומחול

יש לי אותן כבר קרוס ל-4 שנים.
נראות מעולות +++
מחזיקות מעמד ממש ממש טוב
לא פחות מפאות אחרות שהיו לי
אני מקבלת עליהן המון מחמאות ו"תתחדשי על הפאה" גם אחרי 4 שנים.....

אבל, זה נכון למה שקניתי אתל רבקי בזמנו
לא יודעת מה היום.

הייתי מתעניינת אצל רבקי על הליין של הרוז שהיא מוכרת- פאות שלה. הן אמורות להיות טובות יוצר מהקייט. והמחיר לא יותר יקר, כך ידוע לי.
שווה בדיקה אצלה
יודעת כמה היא לוקחת היום?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לי מתולתלת של קייט
בביביליס מוברש
נראית פצצה

אם לא היינו באא"ר, אלא בחכמת נשים- הייתי מעלה תמונה של הפאה
וואו כיף לשמוע!
באמת! כי אני כל כך רוצה שנקנה כולנו פאות מעולות יפות ולא במחיר מוטרף (לא אמרתי זולות!! כי 7 + זה הרבה!!)
אבל צריך ליפול על חתיכה טובה כי לא כולן כאלה,
יש עוד סוג ששמו בברלי שהוא מקביל לקייט עם שיער קצת יותר דק ובמתולתל הוא מהמהם
אני מתלבטת כרגע בין 'בברלי' ל'משי' מאד אשמח לשמוע ח"וד עליהן אם משהי מכירה

דבי ו

משתמש מקצוען
סתם למי שמעוניינת: יש מישהי ברמות, שעושה רושם אמין. היא מזמינה פאות מסין מהחברה הזאת TSINGTOWIGS וגם מעוד חברות. היא לוקחת מחיר עלות של הפאה כפי מה שזה נמכר באתר ועוד 17 אחוז מע"מ. לפי מה שהיא טוענת, היא התחילה את זה בתור חסד כדי לעזור לחברותיה להזמין בלי הסיכון של קניית פאה והחזרתה אם לא מרוצים. היא כבר מכרה מאות פאות ויש לה מאות פאות במלאי. המחירים שלה בין 2,000 ל-4,000. תוכלי להתרשם מהאתר שלה: https://ramotwigs.com/he/

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
וואו כיף לשמוע!
באמת! כי אני כל כך רוצה שנקנה כולנו פאות מעולות יפות ולא במחיר מוטרף (לא אמרתי זולות!! כי 7 + זה הרבה!!)
אבל צריך ליפול על חתיכה טובה כי לא כולן כאלה,
יש עוד סוג ששמו בברלי שהוא מקביל לקייט עם שיער קצת יותר דק ובמתולתל הוא מהמהם
אני מתלבטת כרגע בין 'בברלי' ל'משי' מאד אשמח לשמוע ח"וד עליהן אם משהי מכירה
השיער של הקייט שלי ממש לא עבה.
אני לא מבינה על מה מדברים כאן על שיער עבה.
השיער שלי דק ומהמם
לא יודעת

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
השיער של הקייט שלי ממש לא עבה.
אני לא מבינה על מה מדברים כאן על שיער עבה.
השיער שלי דק ומהמם
לא יודעת
אם כך עשית קניה פיצוץ!!
קייט הן פאות ממש טובות

מיסיט

משתמש פעיל
סתם למי שמעוניינת: יש מישהי ברמות, שעושה רושם אמין. היא מזמינה פאות מסין מהחברה הזאת TSINGTOWIGS וגם מעוד חברות. היא לוקחת מחיר עלות של הפאה כפי מה שזה נמכר באתר ועוד 17 אחוז מע"מ. לפי מה שהיא טוענת, היא התחילה את זה בתור חסד כדי לעזור לחברותיה להזמין בלי הסיכון של קניית פאה והחזרתה אם לא מרוצים. היא כבר מכרה מאות פאות ויש לה מאות פאות במלאי. המחירים שלה בין 2,000 ל-4,000. תוכלי להתרשם מהאתר שלה: https://ramotwigs.com/he/
יש כאן המצלות עליהם ממשהי שקנתה בעצמה?

דבי ו

משתמש מקצוען
יש כאן המצלות עליהם ממשהי שקנתה בעצמה?
ביררתי היום אצל מישהי שקנתה פאה אצלם לפני חצי שנה ומאוד מאוד מרוצה. ביומיים הקרובים יש להם מכירה. זה הפרסום שקיבלתי

קבצים מצורפים

• 1671016633032.png
    1671016633032.png
    KB 573.6 · צפיות: 169

יוחאי הראש

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זאת אני קניתי אותה לפני חצי שנה ב3500 וממש נהנת...

בוגרת

משתמש רשום
מקפיצה -
מה זה אומר פאת קייט?
מכירות מנסיון פאנית שמוכרת?
כמה זה עולה היום?

שירוNET

משתמש רשום
פיאות קיט הן מעולות.
מיוצרות בידי חברה שמייבאת שיער ועוד דברים לפאניות ויצאו בקו ייצור של פיאות גולמיות שעליהן הפאנית עושה עיצובים.
הפאניות קונות את הפיאות מחברת היירפורסט ומעצבות אותן, המחיר הוא זול משמעותית כי הפאנית לא עבדה על תפירת הפיאה וקנתה את הפיאה הגולמית במחיר זול יחסית.
הן טובות בעיקר בגוונים היותר כהים כי הם מייבאים את השיער מארצות בהן השיער הוא כהה בד"כ.
אני עשיתי אצל רבקי זלוטניק ויצא יפה ומהמם.
אני בהירה יחסית ולקחתי את הבהירה ביותר שהיה לקיט להציע ורבקי הוסיפה גוונים מעולים.
ממליצה.

שירוNET

משתמש רשום
כמעט שנתיים.
והיא יפה ממש.
יש לציין שאני לא לובשת אותה יומיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה