עזרה **עריכת מגזין לראשונה-:) **

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
@שילת ועקנין , את התיחסת אכן לנקודות חשובות מאד במישור הקריאות הטיפוגרפית, לה יש כללים ברורים ומדויקים כמעט.
במגזין, הרבה מעבר לטכני הזה יש לנו שפה ואפיון ונראות כללית וגריד מובנה בצורה מקצועית.
רואים כאן חשיבה ועיבוד, אבל צריך עוד לדייק.
@fw עיצובים , כתבתי בהודעה שהעברת בציטוט איך מגיעים אלי :)

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
@רבנים , אהבתי מאוד!
התחלה מעולה ומקצועית ממש.
הכותר העליון מקסים, פשוט וקליט. אהבתי את החיתוך בין הצבע לתמונה, והעובדה שהתמונה ממשיכה ומגלה יותר למטה.
(רק שימו לב שהמלבן מתחת לכותרת ורוד ללא פטרן, והמלבן הרחב יותר עם פטרן. צריך לטפל בזה, בקטנה.)

אם ביקשתם ביקורת, יש שתי נקודות שהפריעו לי, האחת בעימוד והשנייה בעיצוב:
1. הטורים צרים לי מדי. צרים עד כדי כך - שהטיזר נראה כטור בפני עצמו, מכיוון שהוא כמעט באותו רוחב של שאר הטורים.
ממליצה לשבור לשלושה טורים ולא ארבעה, וכן למקם את הטיזר באופן אחר, כדי שלא ייראה כטור נוסף.

2. מרגישה שיש בעיצוב משהו פשוט מדי.
כלומר - הוא יוצא ידי חובה, עושה את העבודה ואפילו מעולה, אבל... לא מעבר.
התמונה, לדוגמה, לא מספרת הרבה, לא מעוצבת הרבה, לא ממוקמת הרבה. רק נמצאת שם כדי להיות שם, אבל לא יותר.
אולי אפשר לעצב אותה קצת, להוסיף לה שקיפות כלשהי? למקם אותה במקום מעניין יותר, באופן כללי לתת לעמוד קצת יותר עניין.

אפשר אולי, אפילו, לשלב את שתי הנקודות ביחד: לעצב את הטיזר מעל התמונה, כך שזה יפתור גם את בעיית העימוד וגם את בעיית העיצוב.

כמובן שההערות האלו הן דעתי האישית, והטעם שלכם הוא הקובע, מעירה רק כי ביקשתם ביקורת ומקווה שעזרתי איכשהו...
המון הצלחה! שתפו בתוצאות.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
@Yummi Graphics תודה על ההערות המחכימות, אשפץ ואשתף.
אבקש את דעתכם על העיצוב הבא, הוא מיועד לחלק הכתבות.
מכיוון שאני בא מתחום עימוד ספרי קודש, אני מודע לכך שהעיצוב שלי מעט בנאלי ופשוט, אך לא ארטב אם לא אכנס למים.

אניח את זה כאן, ואסכית להערותיכם ברוב קשב:

1594794886325.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה