עזרה עריכת אירוע משפחתי פדיון הבן

אושרart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גמ"ח שקיות שום+סוכר 0527164435
גמ"ח כרית לתינוק+מגש+ספר לפדיון+בגד מפואר 03-5704673

הגמחים בבני ברק
שיהיה בשמחות

אין על האירוע הזה בעולם.
היה לי לפני 3 חודשים.
השקעתי כהוגן מיד אחרי הלידה.
יש כמה דברים
1) עשינו בצהריים ערב וביקשנו לא להביא ילדים, מי שלא יכל הביא ... וזה היה מאוד חכם כי ככה כולם היום בטקס ושמעו והתרגשו.
2) להביא צ-ל-ם-!-!-! אפילו מתחיל, אני לא הבאתי ומיניתי מישהו שיצלם ולא הייתי מספיק מרוצה.
3) להכין כמויות של שום וסוכר, אנחנו הכנו 300 יח' !!! נשאר לנו ממש קצת...., חמותי אמרה לי שיש הרבה שאמרו לה שלא יכולים להגיע אבל הם רוצים שהיא תביא להם...
4) האמא של התינוק לנוח באותו יום ולהנות מהטקס, זה מאוד יפה מה שאומרים שם...
ממליצה לעשות כמו סדר ברית מילה ככה לפדיון הבן, יכולה לשלוח לך את הנוסח שאנחנו עשינו.(אשכנזים..)
5) מזכרת לילדים עשינו שקיות טול קטנות עם 5 מטבעות שוקולד , היה מיוחד.
6) 5 סלעים הכהן הביא לנו כמה ימים לפני , הוא קנה את זה מהבד"ץ , חושבת עולה 800 שח בערך.
7) קערת כסף, מכירה מישהו שיש לו גמח בירושלים.
אשלח לך בשמחה את העיצוב שעשינו וכל התמונות שיש לי רק כתבי לי מייל כי אין לי פרימיום...

והרבה מזל טוב זה אירוע מיוחד ומרגש מאוד.
מעוניינת לקבל את הנוסח המודפס, וכן פרטים ורעיונות ותמונות וכו'
מייל sh7168477אין לכתוב כתובת מייל
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
רעיון יפה שעשינו,
שקית שקופה ובפנים קובית סוכר לבן, סוכר חום ושן שום.

בנוסף, מי שלא רוצה את הבלגן של לפתוח שיני שום- בשערי רווחה יש ראש שום שלם קטנציק

חנה טויבא

משתמש רשום
אין על האירוע הזה בעולם.
היה לי לפני 3 חודשים.
יש כמה דברים
1) עשינו בצהריים ערב וביקשנו לא להביא ילדים, מי שלא יכל הביא ... וזה היה מאוד חכם כי ככה כולם היום בטקס ושמעו והתרגשו.
2) להביא צ-ל-ם-!-!-! אפילו מתחיל, אני לא הבאתי ומיניתי מישהו שיצלם ולא הייתי מספיק מרוצה.
3) להכין כמויות של שום וסוכר, אנחנו הכנו 300 יח' !!! נשאר לנו ממש קצת...., חמותי אמרה לי שיש הרבה שאמרו לה שלא יכולים להגיע אבל הם רוצים שהיא תביא להם...
ממליצה לעשות כמו סדר ברית מילה ככה לפדיון הבן, יכולה לשלוח לך את הנוסח שאנחנו עשינו.(אשכנזים..)
6) 5 סלעים הכהן הביא לנו כמה ימים לפני , הוא קנה את זה מהבד"ץ , חושבת עולה 800 שח בערך.
אשלח לך בשמחה את העיצוב שעשינו וכל התמונות שיש לי רק כתבי לי מייל כי אין לי פרימיום...

היי אשמח שתשלחי לי חומר במייל זה יעזור לי מאוד
תודה רבה מראש.

m7667854 שטרודל ג'ימייל וכו'...

אין על האירוע הזה בעולם.
היה לי לפני 3 חודשים.
יש כמה דברים

היי אשמח שתשלחי לי חומר במייל זה יעזור לי מאוד
תודה רבה מראש.

m7667854 שטרודל ג'ימייל וכו'...
תודה תודה רבה
אבל רציתי נוסח להזמנה לשכנים/בתי כנסיות וכדו'

אושרart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפשר לקבל תמונות? (בעיקר שרואים את המגש והבגד)
project.shiri.shopאין לכתוב כתובת מייל
תודה!
קודם כל, רציתי להודות לכולם על כל העיצות. לגבי תמונות- זו העיצה שלא השתמשתי בה-כיוון שאני רק הסבתא-ולא ראוי שאתערב...-ואני באמת מצטערת על כך. אעלה כאן איזו תמונה ממצלמה פרטית. במציאות- הכל היה מושלם וזה העיקר.
ואם לענין הבגד והמגש- מושלמים ביותר.
_U0A5832.JPG

רבקה מם

משתמש צעיר
D I G I T A L
יש גמ''ח לקערה יפהפיה באופן מיוחד
בכנפי נשרים 8 ירושלים
6526743 /6524356 02-

מטבעות כסף, באמת לא צריך עפ''י ההלכה, אבל זה נראה כל כך יותר אותנטי [בפרט אם יש צלם...] אז כדאי
בדרך כלל ניתן לקנות את זה מהכהן
ניתן לראות כאן כמה צריך לשלם לו על זה [345.6 נכון להיום]

חשוב מאוד, לבקש מהכהן שיעשה את הטקס החשוב הזה, לאט, ובקול
יש כהנים שלא חושבים מראש מספיק על העזרת נשים...

ולגבי תמונות

חשוב מאוד לצלם את התינוק עוד לפני תחילת הפדיון עצמו, כשיש עליו את כל התכשיטים והסוכר, זה נראה מהמם
אני אשמח לקבל תמונה אם יש לך של הקערה
ומישהי מכירה גמ"ח לסוכר ושום בירושלים?
תודה רבה!

ימימהתמימה

משתמש רשום
אין על האירוע הזה בעולם.
היה לי לפני 3 חודשים.
יש כמה דברים

אפשר לקבל את הנוסח של הפדיון ?saritpaley ג'מייל...

Alex1234

משתמש רשום
אפשר בבקשה מספר של כהן שעורך פדיון הבן
באזור בני ברק

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא יודעת אם כבר כתבו פה קודם
אבל ברגע שנגמר הטקס יש חטיפות של השום והסוכר
כל העזרת גברים מתנפלת על התינוק המסכן
ושמעתי על תינוק שנפצע

כדאי למנות מישהו שפשוט ברגע שיגמר הטקס ועוד לפני שהראשון יספיק לשלוח את היד
התינוק יהיה בחוץ
פשוט לשלוף אותו החוצה.

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
לא יודעת אם כבר כתבו פה קודם
אבל ברגע שנגמר הטקס יש חטיפות של השום והסוכר
כל העזרת גברים מתנפלת על התינוק המסכן
ושמעתי על תינוק שנפצע

כדאי למנות מישהו שפשוט ברגע שיגמר הטקס ועוד לפני שהראשון יספיק לשלוח את היד
התינוק יהיה בחוץ
פשוט לשלוף אותו החוצה.
נסחפתם!!!

sara lev

משתמש פעיל
קודם כל, רציתי להודות לכולם על כל העיצות. לגבי תמונות- זו העיצה שלא השתמשתי בה-כיוון שאני רק הסבתא-ולא ראוי שאתערב...-ואני באמת מצטערת על כך. אעלה כאן איזו תמונה ממצלמה פרטית. במציאות- הכל היה מושלם וזה העיקר.
ואם לענין הבגד והמגש- מושלמים ביותר.צפה בקובץ המצורף 1001551
הכיתוב מזכרת שמוצמד לשום והסוכר אתם עשיתם? או שזה גם בוצע ע"י הגמ"ח?
הכיסוי שעליו התינוק שוכב מגיע יחד עם קערת הכסף והכרית מהגמ"ח?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה