דרוש מידע ערבים

• פותח הנושא nc
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אפשר שם?
אני מתחנן פה שוב ושוב. מכירים מקרה שבו נעשה עוול? משהו לא הוגן? תנו שם! שם אחד!
אני מכירה בידיעה ברורה,
אבל בחיים לא אעלה את הנושא שוב מולם ואבקש מהם להזדהות בפניכם. זה פצע רגיש מדי.
אז נאלץ להסתפק בזה.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לא סתימת פיות אלא יש פה ויכוח חסר רמה
שאף אחד לא יכול לשנת את דעת השני

גילוי נאות אני לא מאוהדי הקופה הזו
לא צריך גילוי נאות כולם שמו לב לזה לבד..
אני מכירה בידיעה ברורה,
אבל בחיים לא אעלה את הנושא שוב מולם ואבקש מהם להזדהות בפניכם. זה פצע רגיש מדי.
אז נאלץ להסתפק בזה.
אם אתם לא רוצים לנצל הזדמנות שניתנה לכם לבדוק את זה אז אל תמנפו את להוצאת דיבה
לגבי כמות הפרסום - באמת חידה היא בעיני איך קופת צדקה מרשה לעצמה לשפוך הון על פרסום בסדר גודל שמשאיר מאחור את ענקיות הפרסום בשוק...
אבל לגבי זה - ערבים לפחות לא נגועים - כי אין להם כמעט פרסום והכסף עובר בשלמות ליתומים..
רק לקופה הכללית.
תנסו שניה לעצום את העיניים ולחשוב כמה קופת העיר נכנסה עמוק עמוק לתוך התודעה הציבורית.
(עד כדי שהמרמור הטבעי שיש לאנשים שהוא יסוד האנרכיזם מופיע גם כנגד הקופה...)

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
אני מכיר באופן אישי את אחד מהאנשים שהוזכרו פה באשכול
איש יקר, חי בצניעות בדירה קטנה,ברמה יותר נמוכה מרוב חברי הפורום פה.
הוא לא לוקח שקל מהקופה, וגם אין לו שקל בכיס
ברור לי שהכותבים פה שהמנהלים מקבלים טובות הנאה וכו' לא מכירים את המנהלים באופן אישי.

לגבי עריבים באופן אישי היה לי כמה חודשים עד שהבנתי שבמקרה שילדי יצטרכו, הם לא יקבלו, אז ביטלתי,עשיתי ביטוח חיים,
אני חושב שהדאגה לילדי קודמת לדאגה לכל כלל ישראל
(מה שמוזר ש 99.9% מהחודשים היה גביה)

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אני מכיר באופן אישי את אחד מהאנשים שהוזכרו פה באשכול
איש יקר, חי בצניעות בדירה קטנה,ברמה יותר נמוכה מרוב חברי הפורום פה.
הוא לא לוקח שקל מהקופה, וגם אין לו שקל בכיס
ברור לי שהכותבים פה שהמנהלים מקבלים טובות הנאה וכו' לא מכירים את המנהלים באופן אישי.

לגבי עריבים באופן אישי היה לי כמה חודשים עד שהבנתי שבמקרה שילדי יצטרכו, הם לא יקבלו, אז ביטלתי,עשיתי ביטוח חיים,
אני חושב שהדאגה לילדי קודמת לדאגה לכל כלל ישראל
(מה שמוזר ש 99.9% מהחודשים היה גביה)
מכירה באופן אישי את אחד מהמנהלים

קופה ישרה 100% צדקה
אנשים שלא מכירים תמיד יגידו הנה הוא קנה זה או זה
והכל על חשבון הקופה
ככה זה מדורי דורות
אבל מבדיקה מעמיקה שלי
מבחינת ההנהלה (לא מדברת על חלוקה וקטריונים) אני יכולה לומר בוודאות שלא לוקחים שקל
חבל על ההשמצות
רק גהינום

נערך לאחרונה ב:

hishtadlut

משתמש פעיל
אז השם שולח לו את זה בדרך אחרת
וזה ממש חפירה.....
חפירה חפירה אבל סיבה להערכה
לפי מה שמספרים פה אדם בלי כסף עובד מבוקר עד אמצע ליל בשני ארגונים בלי לקבל פרוטה

אני אם הייתה לי גישה לגדולי ישראל הייתי מדבר איתם שצריך לחייב אותו לקבל משכורת.

ניר ברקת נחשב פורע חוק בזה שלא מסכים לקבל משכורת מהכנסת למרות שהוא מיליונר

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
לגבי כמות הפרסום - באמת חידה היא בעיני איך קופת צדקה מרשה לעצמה לשפוך הון על פרסום בסדר גודל שמשאיר מאחור את ענקיות הפרסום בשוק...
הם לא משלמים על הפרסומות כמו כל החברות.
יתד נותן להם במחיר מאד מוזל בגלל שהעמותה של יתד צריכים לתת תרומות ואז יש להם כל מיני זיכויי מס וכדו'

ואגב, הארגון ישיבה על קברו הפרסומות בחינם!! מידיעה!

loving music

משתמש מקצוען
אאל"ט הסכם של פרסום ללא הגבלה (כמו חבילות ללא הגבלה שהיו בקווים הכשרים פעם :) )

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
האשכול הזה כמו אשכולות על חסימות ועוד כמה נושאים מוכיח תופעה: איך כל מיני תכניות, מסלולי השקעה, מנויים לעיתונים, חסימות לאינטרנט ועוד דברים הנתונים לבחירתו של אדם לפי נטיית ליבו הפכו אצל חלקנו לחלק מהדת ומערך השקפותיו ואמונותיו ומשם הם נלחמים בכל הכח בכל מי ששואל או מחווה דעה.
ואז כמובן שאין סיכוי לדיון ענייני על זכאות, כדאיות ועוד.
למה? מה הבעיה להבין שמי שבחר חסימה או חיסכון שונה משלנו לא מאיים עלינו?
גילוי נאות: אין לי שמץ של מושג לגבי הקרן הנ"ל. דעתי היא רק לגבי אופי הדיון.

האשכול כאן היה מלא השמצות ילדותיות. וענו להם בשפה המתאימה.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
התעייפתי מלהגיב אבל לא מתאפק.
דיברו פה על חבילות פרסום שיש לקופה מול המדיה החרדית וזה נכון.
מלבד זאת, השיקול שלהם הוא פשוט. אם אני שם עכשיו 8000 שקל על מודעה שמכניסה לי 30000 שלא היו באים בלעדיה אז מה ההתלבטות?
יש תחושה בציבור ששופכים שם כסף בלי חשבון, אני יכול להעיד שהם מחושבנים ברמה הכי גבוהה שיש. הרב פלנר הוא 'פריק' של אקסלים.... על כל נושא בעולם יש לו אקסל מסודר עם ניתוחים מפורטים לפי פרמטרים.
קחו דוגמא את קופות הברזל שפזורות ברחובות.
התחושה היא שמישהו עבר עם רתכת ורכב מלא קופות ופשוט הלחים על דבר מאונך...
עד כדי שמתהלכת בדיחה על אחד מראשי הקופה ששבר לאחרונה את רגלו ומתהלך ברחוב שעון על מקלו, פתאום הוא מרגיש שמישהו מלחים לו קופה של קופת העיר על המקל...
אז לידיעתכם, יש להם מספור לכל קופה עם נתונים מפורטים ברמת השקל כמה נכנס מכל קופה (הממונה על ריקון הקופות פותח את הקופה, מרוקן את תכולתה לשקית עם פלומבה ומדביק עליה ברקוד. כך יש להם אקסל מפורט על כל קופה כמה הכניסה מיום הצבתה בכל ריקון). קופה שלא מכניסה מספיק מוסרת ממקומה ומועברת למיקום אחר.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
ממה ירק זה חי...?
אני לא מכיר אישית.
אני רק מציע תשובה אפשרית - אולי מאיפה שחיים כל האברכים?..

(לא הקטע האישי, אבל יש כאן אנשים שיש להם ראש של "אם אני הייתי מגלגל מליונים מתחת היד שלי, בטח הייתי גוזר לעצמי לפחות רבע. לא יכול להיות שיש שונים ממני).

ויסוצקי

משתמש רשום
אדרבה, אשמח לשמוע את דעת המבינים כאן, במה בעצם עדיפה תוכנית ערבים על פני ביטוח חיים בחברת ביטוח, חוץ מענין הצדקה, שהוא חשוב מאוד לכשעצמו.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מה הכוונה "מרשה לעצמה"?
כאילו שזה איזה פינוק שמישהו "מרשה לעצמו".

השאלה היחידה היא אם הקמפיינים שווים את ההוצאה.
אם בעמותה - כל עמותה - יושבים אחרי כל קמפיין ובודקים האם הוא היה הצדיק את עצמו מבחינת הכנסות, אז זאת עמותה ישרה. ולא משנה אם זה קמפיין צנוע, או קמפיין גרנדיוזי. כך או כך, שילמו עליו מכספי צדקה.

ואם בעמותה - כל עמותה - לא יושבים ובודקים את זה, אז העמותה היא לא בסדר.

אם מישהו בדק ומצא שהסדר גודל של הפרסום שווה את זה, למה לא?

(אגב, השוואה פשוטה - הציבור החרדי משלם מעשר עד חומש מכל ההכנסה שלו, אז ברור שתחום העמותות יהיה אחד מהמפרסמים הגדולים).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה