התייעצות עם איזו שמיכה בן השנתיים שלכם ישן?

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איזה שמיכה עפה ממנה?
ומטרפת להמלצה על שק שינה- קניתי לתינוק שלי שק שינה 2 טוג- הגוף שלו חם ונעים בלי שום שמיכה.
גם אצלי ישנים עם שק שינה ואני ממליצה בחום. אבל בגיל שנתיים+ מרגיש לי מוגזם לכלוא אותה בתוך זה...

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אפשר לקנות איפשהו ציפה לשמיכה 100/150 בלי כל הסט? אין לי צורך בסדין, היא ישנה במיטת ילדים רגילה.
פעם קניתי ציפה בודדת בבזאר שטראוס
אבל די נדיר להשיג את זה.

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לו שמיכת צמר שהיא השמיכי שלו, וחוץ מזה שמיכת פוך קטנה.

דפה

משתמש מקצוען
גם אצלי ישנים עם שק שינה ואני ממליצה בחום. אבל בגיל שנתיים+ מרגיש לי מוגזם לכלוא אותה בתוך זה...
דיברתי על תינוקות. וזה עם רגליות כך שאת לא כולאת.
לא שק שינה,
כמו בייביגרו גדול,
צמרירי, חם, עם רגליות.
שק שינה 2 טוג שזה כמו דובון. רק מחמם פי כמה.
קניתי בנקסט
https://www.next.co.il/he/style/st170410/186738#186738
דבר מדהים מדהים!! אני בבוקר מחליפה לו טיטול וכולו חם ונעים, והוא ישן בחדר קפוא!!!

זמני23

משתמש צעיר
הקישור ששמתי פה הוא מדהים!
אני שמה לילד גופיה ופיג'מה בלי גרביונים, מכניסה אותו לשק ובלי שום שמיכה אני בבוקר פותחת לו ומתענגת על החמימות, כולו נעים וחם.
תודה על הקישור
זה תלוי מידות?
קונים כל כמה זמן חדש?

מרדכי זהב

משתמש פעיל
שמיכת צמר (המוגדרת קוץ - למה יודע למה ההגדרה הזו) ורק של קטן
(רופא המליץ לי לא פוך בגלל הכובד, הילד/ה הרי יזוז בלילה, והכובד של הפוך מקשה עליו את התזוזה שהיא גם מצד לצד, והקושי הזה גם גורם לבכי)
מפעיל מזגן על חימום חלש, פותח את הדלת, או מעט את החלון בשביל חמצן, ואז גם אם השמיכה ירדה ממנו בחדר נישאר חימום טוב מהמיזוג, הפיז'מה עבה והגופיה חורפית ומחממות מספיק,
לפני השינה בודק אצלו ואם יש צורך מכסה אותו,
ובדך כלל לילה טוב חם נעים ושקט עם שינה טובה ורגועה עד ל-בוקר טוב, כמעט כל בוקר השמיכה עדיין עושה את תפקידה, [בממוצע אחת לשבוע השמיכה מזכירה לי שמותר לה לזוז....]

(ואחרי כל העצות וכל העצות שתשתמשי שתצליחי לישון טוב בלי מתח אם העצה עזרה.....)

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תסתכלי בקישור ששמתי, זה בדיוק כמו פיג'מה רק ששומר על חום גוף= 2.5 טוג.
כך שבוודאי צריך מידות. אני קניתי לגיל שנה 12-18.
באמת ראיתי את זה בנקסט וממש התלבטתי אם לקנות. את לא חוששת שחם מדי בפנים?

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבנון שלי מעיף את השמיכה כשהוא טיפה פחות מישן עמוק, אז אני מלבישה לו פיג'מה עבה, פלוס גרביון חם מתחת, והחדר יחסית מחומם, אז אני רגועה גם אם תרד השמיכה.

אמא plus

משתמש מקצוען
בדיוק קראתי מאמר שצריך להזהר מחימום יתר של תינוקות
ויסות החום שלהם עוד לא מפותח לחלוטין. וחום גבוה מידי בשינה עלול להיות מסוכן. לכן ההמלצה היא לא לכסות בהרבה שכבות. ולעקוב לראות שלא חם מידי לילד

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדיוק קראתי מאמר שצריך להזהר מחימום יתר של תינוקות
ויסות החום שלהם עוד לא מפותח לחלוטין. וחום גבוה מידי בשינה עלול להיות מסוכן. לכן ההמלצה היא לא לכסות בהרבה שכבות. ולעקוב לראות שלא חם מידי לילד
נכון, אני זוכרת שהייתי בשוויץ, היה קר ועטפתי את התינוק שלי, אשה מקומית אמרה לי בזהירות שאני אדאג לשמור שלא יהיה לו מדי חם, זה היה חדש לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה