דרוש מידע עיתון המודיע

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
האם כשקונים מארז של העיתון בערב חג הוא כולל גם את המגזין לנשים- קראט?

קנינו בערב פסח, זה הדבר היחיד שהשגנו. שלמנו משהו כמו 40 ש"ח אאל"ט ולא היה קראט בחבילה
זו פשלה?
או שזה כך?

אם זו פשלה, יש דקרך לקבל את הקראט היות ושלמתי על כל החבילה של העיתון בערב החג?

ארטיק שוקולד

משתמש רשום
זו פשלה ברור
אני לא יודעת על דרך לקבל זאת
ואגב הם היו היחידים שגבו 44 על כל החבילה ולא 40 כמו משפחה למשל...

קצר ולענין

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אנחנו מנויים והגיע ביחד עם כל החבילת חג גם קראט
בעבר בוטל לנו המנוי עקב ביטול הכרטיס אשראי, ואח"כ ביקשנו והשלימו לנו את כל הקראט של החודש ההוא בתשלום דמי משלוח בלבד.
תנסו ליצור איתם קשר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה לכולם
אצור קשר עם מישהי שאני מכירה מהמערכת
לא רציתי לפנות בבקשה אם אני לא בטוחה שהייתי אמורה לקבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה