דרוש מידע עזרתכם - ניגשתם לפסיכומטרי?

במבה נוגט:)

משתמש פעיל
איך למדתם?
מרוצים מהציון?
כמה פעמים ניגשתם?
אם יותר מפעם אחת - בכמה נקודות שיפרתם?

נערך לאחרונה ב:

TAMAR!!

משתמש רשום
אני למדתי דרך קמפוס, הפסיכומטרי של המדינה.
מוצלח מאד וחינם..
הייתי מרוצה.
אם רציניים וממוקדים לעניות דעתי אין עניין לשלם הרבה כסף על קורסים.
הרבה בהצלחה!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני למדתי דרך קמפוס, הפסיכומטרי של המדינה.
מוצלח מאד וחינם..
הייתי מרוצה.
אם רציניים וממוקדים לעניות דעתי אין עניין לשלם הרבה כסף על קורסים.
הרבה בהצלחה!
יש להם גם קורס תגבור מעולה במחיר בדיחה

Python

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
סתם שאלה, למה צריך פסיכומטרי?
ללימודים? לעבודה?

צפתית

משתמש מקצוען
למדתי דרך לחמן והגעתי לציון מעולה בפעם הראשונה
לא מכירה את שאר החברות אבל ללחמן יש ספרים שמלמדים שיטות /טכניקות ומתרגלים הרבה סימולציות

efrattgl

משתמש חדש
איך למדתם?
מרוצים מהציון?
כמה פעמים ניגשתם?
אם יותר מפעם אחת - בכמה נקודות שיפרתם?

אני עשיתי קורס בhigh Q. אחלה ציון הוצאתי 685. חשוב לדעת שמה שהכי חשוב זה ללמוד הרבה בבית מעבר לקורס, לדבר עם המרצים על החולשות ואיפה אתה צריך חיזוק. הם עוקבים אחרי הסימולציות וכל הזמן עוזרים לך להשתפר.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ממליצה לך לעשות סימולציה ולראות מה הציון שאת מקבלת וכמה הוא בפער ממה שאת צריכה
ואז להחליט איך ללמוד
קורס\ הפסיכומטרי של המדינה\ לימוד עצמי עם חיזוקים ושיעורים פה ושם לראות שאת בכיוון\ סימולציות וכו
אני מורה לפסיכומטרי. יכולה לעזור בכיף

שירי 100

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כל הרעיון של פסיכומטרי זה המון תרגול וטיפים.
לדעתי פחות קריטי איפה לעשות.
אני עשיתי דרך הפסיכומטרי של המדינה וממש נהנתי והוצאתי ציון טוב

EFRAT7746

משתמש חדש
ממליצה לך לעשות סימולציה ולראות מה הציון שאת מקבלת וכמה הוא בפער ממה שאת צריכה
ואז להחליט איך ללמוד
קורס\ הפסיכומטרי של המדינה\ לימוד עצמי עם חיזוקים ושיעורים פה ושם לראות שאת בכיוון\ סימולציות וכו
אני מורה לפסיכומטרי. יכולה לעזור בכיף
את מורה פרטית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה