בריאות עזרה לתינוק עם אטופיק

מקדש שביעי

משתמש חדש
אשמח למי שיש ידע וניסיון לתינוק בן כמה חודשים עם אטופיק, מה עוזר ומה מרפא, תודה רבה.

שני קבצים ששלחו לי.
לא בטוח שהכל מתאים גם לתינוק.

קבצים מצורפים

• אטופיק דרמטיטיס.docx
    KB 19.7 · צפיות: 11
  • אטופיק.docx
    KB 18.1 · צפיות: 10

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
למרוח פעמיים ביום בפנטן פלוס
בקיץ שווה להתייעץ, אולי שווה להשתמש קצת עם קורטיזון

yudb

משתמש סופר מקצוען
אשמח למי שיש ידע וניסיון לתינוק בן כמה חודשים עם אטופיק, מה עוזר ומה מרפא, תודה רבה.
הכי מומלץ לפנות למומחים - העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס.
יש כאן בפורום יועצת שלהם אם אני לא טועה,
@DvoraVidman

שני 1212

משתמש רשום
לנו מאד עזר להפסיק חלבי ברגע שהפסקנו עם החלבי העור נרגע

נעליים

משתמש מקצוען
ככמות האנשים כך כמות העצות
וכל אחד צריך לראות ולנבסות מה הכי מתאים לו
מניסיון שלי אחד הילדים עזר רק שמן זית, והורדנו קמח לבן ועוד
בתקופה האחרונה יש לי עוד ילדים בבית עם אטופיק ועליהם אני עדיין בניסיון מה מתאים

Anne

משתמש רשום
1. סטרואידים
2. קרם לחות - לנו מאוד מאוד עוזר "אבינו" - AVEENO. זה משתנה מאחד לשני מה עוזר. חלק עלולים להיות אלרגים למשחות שעזרו לאחרים... כך שזה ניסוי וטעיה
3. הרבה פעמים זה מגיע עם אלרגיות, לא תמיד, ולא תמיד הרופאים ששים לבדוק אלרגיות במיוחד בגיל צעיר

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש אשכולות רבים על כך בפרוג

והכי חשוב זה ללכת לרופא עור מומחה ולהיות במעקב צמוד

חיים פרוג

משתמש צעיר
תורידי מרככי כביסה ומבשמים מכל סוג
וכשאת מחפשת קרם/משחה/סבון, תזכרי-
ככמות האנשים כך כמות העצות
ולכן כשאי לך לבקש בחנות דוגמיות ככל שתוכלי כדי לבדוק מה נכון לתינוק שלך.
אם יש לו גם אלרגיה למזון, משחה בשם סטקוויס יכולה לעזור מאוד.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה