בריאות זקוקה לעזרה לילד שסובל בדחיפות!!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני שמעתי ממשהי שקבלה החזרים על נסיעות לים המלח
השאלה פה היתה קצת אחרת, על ביקור במרפאה שבמלון לוט, האם יש עליה החזרים. וזו מרפאה פרטית.

לגבי החזרי שהות - בסל זה רק לפסוריאזיס. שמעתי על מקרים שבהם רשמו בתיק של החולה אבחנה שגויה בכוונה כדי לקבל. מי שזה מתאים לו...

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני לא התייעצתי עם אלרגולוג , פשוט ראיתי שאחרי סלט ירקות עם עגבניות / לחם לבן/ דג חריף/ פרות הדר וכו... נהייה לי גרודים שאני לא יכולה לסבול את עצמי ממש !!
הייתי מגרדת לילות שלמים , פוצעת עצמי והמראה שלי לא היה מלבב ....
לא נראה שזה כזה חמור! את מדברת מניסיון?
גם מניסיון מר מאד, וגם מהנחיות חד משמעיות של אלרגולוגים.

אם יש מאכל שמרגישים שהוא פחות טוב, אפשר להוריד מאד את המינון, אבל להקפיד לאכול בקטנה שלוש פעמים בשבוע. זה מספיק בשביל למנוע התפרצות של אלרגיה מסכנת חיים.

אומנות מתפרצת

משתמש צעיר
גם מניסיון מר מאד, וגם מהנחיות חד משמעיות של אלרגולוגים.

אם יש מאכל שמרגישים שהוא פחות טוב, אפשר להוריד מאד את המינון, אבל להקפיד לאכול בקטנה שלוש פעמים בשבוע. זה מספיק בשביל למנוע התפרצות של אלרגיה מסכנת חיים.
תראי
בעיקרון לא מורידים מלח ותבלינים לגמרי ...
צריך להימנע ממגע חריף מדי או מלוח או חמוץ מדיייי בפה .... כתבתי להימנע!! לא כתבתי אסור בשום אופן!!
חטיפים מדי מלוחים או מידי חריפים זאת הכוונה ...
אני הייתי אוכלת סלט ירקות ממלפפון פלפל ירוק וחסה עם כמה גרגרי מלח.

מה שבטוח שאסור להפריש את הגוף לחלוטין ממשהו מסוים, כי אחרי זה כשכן אוכלים, הגוף נתקף בהלם מהדבר הזה.
(יש לי חברה שעל דעת עצמה הפסיקה לאכול חלבי והיום היא לא יכולה לאכול חלבי בכללל.....

דבורה ק

משתמש פעיל
בלת"ק
כמה נקודות שעזרו אצלנו לילד שהיה נראה כמו דג עם קשקשים....
קחי בחשבון שהרבה מהדברים זה ניסוי וטעיה, ויש דברים אינדבדואלים שעוזרים לאחד ולא מזיזים כלום לאחר....

* אצלנו הפסקה טוטאלית של ביצים היטיבה מאוד את המצב, למרות שבבדיקת אלרגיה (לא ביקום וכאלו, אלא בדיקה אמינה של קופ"ח) הביצים יצאו די גבולי. (לעומת אלרגיות אחרות שהיו ברמה גבוהה מאוד).
אחרי שהמצב השתפר לגמרי (הילד בן 8 וחצי היום חלק לגמרי), החזרנו ביצים.
* למצוא את הקרם שנעים לילד ולא פחות חשוב - גם לך למרוח.
להקפיד למרוח פעמיים ביום, פעם אחת בבוקר ופעם אחת אחרי אמבטיה. בכמות גדולה מאוד! את אמורה למלא את כף היד מלא החופן למרוח את כל הגוף, לא רק את האזורים הפגועים, העור נרפא דרך האזורים הבריאים דווקא.
אצלנו עזר מאוד הקרם של eucerin baby , אין להשיג בארץ, הייתי מזמינה מאמאזון או מIHERB
* אם בכל אופן צריך סטרואידים , לערבב עם קרם לחות, כך זה לא חודר לשכבות העמוקות יותר של העור.
* בטח כבר כתבו - בגדים רק 100% כותנה! גם בחורף, למרות שיותר קשה להשיג, אפשר. (אני הייתי מוצאת בנקסט)
* גם אנחנו היינו מס' פעמים בים המלח. אם נוסעים, שווה להשקיע ולהגיע לאזור הנמוך ביותר (נווה זוהר) , אבל אם א"א עדיף את האזור הקרוב (קליה) מאשר כלום לא.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה בהורדת מאכלים זה לא ההפסקה רק מתי שחוזרים לאכול להתחיל עם כמויות קטנות ובהדרגה לעלות עם הכמויות

rdt

משתמש רשום
מניסיון של כמה ילדים אטופים עם אלרגיות חמורות
לא בדווקא מה שהילד אלרגי אליו יגרום לו לתגובה עורית ולכן הבדיקות אלרגיה עזרו לנו כדי להמנע מסכנה אך לא להרגעת העור

מה שהכי עזר זה שבועיים עד חודש (בהנקה משך הזמן יותר קריטי) ניקוי - לאכול רק לא מעובד ואוכל ללא אלרגנים וללא גלוטן(אצלינו כוסמין לבן היה טוב) וגם לא דברים חריפים כמו שום ובצל וכדו'

לוקח זמן ובשבוע השני הוספנו גם סטרואידים לנקות את הפצעים שהיו מלפני (אחרת 5 ימים לא היה מספיק)

ואז בהדרגה להוסיף מוצרים כמו ביצים אפויות לחכות יומיים ואז עוד משהוא וככה רואים מתי ההחמרה
לא ממומלץ לבצע בתקופות מעברי העונות וכמובן לשמור על שימון העור לנקות אבק כל הזמן וכו

מומלץ מאוד להיות במעקב רופאי עור יש היום התפתחות מאוד טובה באפשרויות ומגיל שנה ניתן לתת זריקה של דופיקסנט שמאוד עוזרת גם אם לא שיפור מוחלט

ניסנו גם 5 שבועות דאבוס גם ים המלח גם פוטותרפיה וגם הרבה חברות של קרם לחות
לכל ילד עזר משהוא אחר ולכל ילד מאכלים אחרים גרמו להחמרה של האטופיק

בהצלחה!!

ה' הטוב

משתמש פעיל
תפנו לברינשטיין מבני ברק הוא מוכר בקשר לכוויות בגוף אבל יש לו ידע גדול בכל רפואת העור מאמין שיהיה לו פתרון לזה הוא אלוף

מטרנה

משתמש רשום
יש את המשחות של ד"ר וולדמן-רופא עור מומחה בחיפה,
דיברתי עם אחת שסובלת כבר שנים וניסתה את כל מה שרק אפשר ואמרה שהמשחה הזו הצילה לה את החיים ואין יום בלי למרוח את זה,היא התחילה לחיות.....,מומלץ מאוד!!!!!!!!!!!

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה על התגובה אני משתמשת עם אמול מהרגע הראשון,
אבל זה לא עזר ורק החמיר אז עברתי לליפיקאר אמרו לי שזה יותר טוב,
ואלוקום גם ניסיתי, הפצעים יחסית נעלמו אבל עדיין כל הגוף אדום ויבש מאוד,
מנסיון שלי:
שמן תינוקות/קרם גוף פעמיים ביום קבוע
אלקום על איזורים שצריך, שכבה דקה ולא מעבר לימים בודדים כי הגוף מתרגל.
פנסטיל לפני הלילה אם המצב ממש קשה.

תפילות .

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק
דאבוס ! דאבוס! דאבוס!
אני הייתי עם הבת שלי בשוויץ אחרי שכל בוקר הייתה קמה מדממת כולה .
והיום ב"ה חלקה בלי גרודים ובלי כלום , והייתה נקראת ברמה בינוני-קשה .

מטרנה

משתמש רשום
בלת"ק
דאבוס ! דאבוס! דאבוס!
אני הייתי עם הבת שלי בשוויץ אחרי שכל בוקר הייתה קמה מדממת כולה .
והיום ב"ה חלקה בלי גרודים ובלי כלום , והייתה נקראת ברמה בינוני-קשה .
יש אפשרות לקבל החזר מקופה או ביטוח?

מטרנה

משתמש רשום
מנסיון שלי:
שמן תינוקות/קרם גוף פעמיים ביום קבוע
אלקום על איזורים שצריך, שכבה דקה ולא מעבר לימים בודדים כי הגוף מתרגל.
פנסטיל לפני הלילה אם המצב ממש קשה.

תפילות .
פנסטיל הכוונה לטיפות להרגעת הגירוד או משחה?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה