בריאות זקוקה לעזרה לילד שסובל בדחיפות!!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
כמה שעות מינימום ביום? אני מנסה לחשוב אם זה מעשי
תודה על הסיוע
אני כבר אובדת עצות
זה סטים של חשיפה בשמש ובצל לסרוגין.
לפי הוראת רופא מומחה לתחום (ד"ר הררי ממרפאת לוט).
משהו כמו 5 דקות בשמש ואז 25 בצל כפול ארבע, ולמרוח את הגוף בשמן (נדמה לי שהוא ממליץ שמן אבוקדו) בכל סט.
וכל יום או יומיים להאריך את זמן השמש, לא זוכרת מהו המינון המקסימלי. אולי עשר דקות שמש ברצף. אולי קצת יותר.
בסוף מתקלחים במים מתוקים (לא מי הים!!!!) ומורחים תערובת של בפנטן בייבי מעורבת עם בפנטן בפנטן פלוס.
זה קצת מסובך לנשים, כי צריך כמה שיותר חשיפה של העור לשמש.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
להיזהר מאד מאד מהורדת מאכלים ללא ייעוץ של אלרגולוג!!!!
במיוחד אצל ילדים אטופיים הפסקה של מאכל שהילד כבר אכל, יכולה לגרום להתפתחות של אלרגיה מסכנת חיים!!!!
זה גם אצל תינוקות יונקים שהאמא מורידה מאכלים או רק למי שכבר אוכל ישירות?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משהו כמו 5 דקות בשמש ואז 25 בצל כפול ארבע, ולמרוח את הגוף בשמן (נדמה לי שהוא ממליץ שמן אבוקדו) בכל סט.
וכל יום או יומיים להאריך את זמן השמש, לא זוכרת מהו המינון המקסימלי. אולי עשר דקות שמש ברצף. אולי קצת יותר.
בסוף מתקלחים במים מתוקים (לא מי הים!!!!) ומורחים תערובת של בפנטן בייבי מעורבת עם בפנטן בפנטן פלוס.
יודעת אם זה מתאים גם לתינוקות קטנים?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
למרות שאולי אפילו אפשר לשכור דירה בערד או ללכת למלון זול באזור.
ד"ר הררי אומר שאפשר לנסוע גם מירושלים.
מבחינתו יש שתי אפשרויות:
או לישון במלון ממש על גובה פני ים המלח, שזה עדיף.
או לנסוע - ואז לא משנה ערד או ירושלים או מצפה יריחו. אותו דבר.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
יש החזרים על המרפאה הזו? תודה

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש לך המלצה מי יכול/מה יכול לעזור אצל תינוק בו כמה חודשים? (לטווח ארוך והכי טוב למיגור מוחלט)
אין מיגור מוחלט.
אבל שהות בדאבוס (הכי קל דרך העמותה, קומי עורי) משמעותית הכי ככל שהגיל צעיר יותר.
שווה בדיקה עם ד"ר הררי לגבי ים המלח בגיל הזה.
הרציונל הוא שטיפול אקלימי עוזר יותר ככל שהגיל צעיר יותר. גם דאבוס וגם ים המלח הם טיפולים אקלימיים. ואגב, גם אוון בצרפת זו אפשרות מצוינת מבחינה טיפולית אבל לא כל כך נגישה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש לך המלצה מי יכול/מה יכול לעזור אצל תינוק בו כמה חודשים? (לטווח ארוך והכי טוב למיגור מוחלט)
אבל הכי חשוב מהכל זה שגרת טיפול קבועה, יציבה, ללא ויתורים ועיגולי פינות.
לשימור:
קרם לחות יום יום + סיקפלסט או בפנטן פלוס.
אבקת כביסה עדינה לתינוקות ובלי מרכך.
ג'ל רחצה מותאם (כמו ליפיקאר סינדט) או שמן אמבט.
לשיקום:
שילוב משחות סטרואידים לפי מרשם רופא ובעת הצורך בלבד.

אומנות מתפרצת

משתמש צעיר
זה מה שאני רשמתי בערך ..
אני נסעתי עד לחוף הנפרד בנווה זוהר ליד המלונות כדי שלא תהיה לי בעיה עם חשיפה

אומנות מתפרצת

משתמש צעיר
להיזהר מאד מאד מהורדת מאכלים ללא ייעוץ של אלרגולוג!!!!
במיוחד אצל ילדים אטופיים הפסקה של מאכל שהילד כבר אכל, יכולה לגרום להתפתחות של אלרגיה מסכנת חיים!!!!
אני לא התייעצתי עם אלרגולוג , פשוט ראיתי שאחרי סלט ירקות עם עגבניות / לחם לבן/ דג חריף/ פרות הדר וכו... נהייה לי גרודים שאני לא יכולה לסבול את עצמי ממש !!
הייתי מגרדת לילות שלמים , פוצעת עצמי והמראה שלי לא היה מלבב ....
לא נראה שזה כזה חמור! את מדברת מניסיון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה