עזרה עזרה לפלאפון שיאומי מקשים

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
יש לי סימן של אוזניות בפלאפון בזמן שהן לא מחוברות , איך מורידים את זה?

נערך לאחרונה ב:

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הסימון הוא של אוזניות, וזה מוזר כי אין לפלאפון חיבור של אוזניות אלא רק דרך הבלוטוס והאוזניות לא מחוברות אליו כרגע

נ. ה.

משתמש מקצוען
הסימון הוא של אוזניות, וזה מוזר כי אין לפלאפון חיבור של אוזניות אלא רק דרך הבלוטוס והאוזניות לא מחוברות אליו כרגע
נסי לנתק את הבלוטוס.
ודרך אגב- יש לפלאפון חיבור לאוזניות ע''י מתאם (באותו חור להטענה מכניסים את המתאם),
אם אני לא טועה- זה מגיע יחד עם הפלאפון.

נערך לאחרונה ב:

2980

משתמש פעיל
את המתאם אני לא קיבלתי עם הפלאפון הזמנתי בעלי אקספרס וזה לא עבד

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
נסי לנתק את הבלוטוס.
ודרך אגב- יש לפלאפון חיבור לאוזניות ע''י מתאם (באותו חור להטענה מכניסים את המתאם),
אם אני לא טועה- זה מגיע יחד עם הפלאפון.
הבלוטוס מנותק.
את המתאם אני לא קיבלתי עם הפלאפון הזמנתי בעלי אקספרס וזה לא עבד
גם לי אותו סיפור. המתאם לא עובד.

הבעיה שלי היא שאפילו לא חיברתי מתאם, חיברתי מטען רגיל (שפעם ראשונה השתמשתי בו) ומאז מופיע לי שהאוזניות מחוברות. ובנוסף, גם לא שומעים את השירים שאני מפעילה כי הוא טוען שיש אוזניות מחוברות.
למשהו יש פתרון?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הפיתרון ששמעתי הוא לחבר מתאם מקורי ואז להסיר
בנוסף אם הטלפון פתוח להתקנות יש אפליקציה שמסדרת את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה