עזרה עזרה דחופה להכנסת כלה דחופה ביותר !!!!!!!!!!!

ירושלימער ייד

משתמש רשום
שלום משתתפים יקרים!
הגיע אלי אתמול פניה מכלה יקרה תאומה ובקשה לי בדמעות ממש אם אוכל להיות לה לעזר.
ולכן אני פונה אליכם ורוצה לזכות אתכם ושיהא
לכם לזכות.
סיפור עצוב מאוד של משפחה מהצפון המתמודדת בגבורה עם נסיון קשה שקיבלו מהשמיים.
אני בקשר רציף עם אם המשפחה וילדיה ומנסה ככל יכותי לתת להם כתף ותמיכה.
והנה ברוך השם זכו הכלה ואחותה התאומה למצוא את זיווגם ואחת מהם מתחתנת לאחר תשעה באב והשניה בעזרת השם בחורף.
בהתחלה התעכבו השידוכים מכיוון שלא היה מי שיקח על עצמו את עול החתונה וההוצאות המינימליות אבל אז קפצו למים עם אמונה שמי שעוזר לכולם יעזור גם להם ושתי הכלות מסתובבות בגבורה ואוספות שקל לשקל כדי שיוכלו להגיע בשמחה לחתונתם הם עדיין ממש צריכות סכום גדול ולכן ביקשו לי אם אוכל לבקש ממכרי וכ'ו אם למישהו יש כספי מעשר או אפילו סכום קטן לתרום.
כל שקל תעזור להם.
ב"ה קיבלו סיוע יפה מאירגוני הנדוני'ה העוזריםלכלות.
אבל חסר להם סכום מזומן לחתונה.
הנה הסיפור כפי שהוא.
עם טשטוש הפרטים המזהים כמובן.
ונותנת לכם את הזכות לעזור להקמת עוד שני בתים בישראל.
המעונינת לקחת חלק במצווה נא ליצור איתי קשר באישי ואבי את פרטי ת.ד לתרומות.
וכמובן יהא לכם הזכות שיתפללו בשבילכם ביום החופה.
רק בשמחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה