עזרה דחופה בביטול מצב מאובטח

תמר יונה

משתמש מקצוען
קניתי מחשב חדש, וקיבלתי אותו עם ווינדוס על מצב מאובטח, כך שאני לא יכולה להוריד שום תוכנה שלא מהחנות של מייקרוספט...
אני מנסה כבר יומיים להוריד את האפליקציה שלהם שאמורה לבטל את המצב הזה, ושם אני נתקעת... אני לוחצת על 'קבל' ואין תגובה. לאחר כמה דקות כותב שיש בעיה בצד שלנו וכו' וכו'
מישהו מכיר כזו בעיה?

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
קניתי מחשב חדש, וקיבלתי אותו עם ווינדוס על מצב מאובטח, כך שאני לא יכולה להוריד שום תוכנה שלא מהחנות של מייקרוספט...
אני מנסה כבר יומיים להוריד את האפליקציה שלהם שאמורה לבטל את המצב הזה, ושם אני נתקעת... אני לוחצת על 'קבל' ואין תגובה. לאחר כמה דקות כותב שיש בעיה בצד שלנו וכו' וכו'
מישהו מכיר כזו בעיה?
היי,
תוכל לחבר אותי למחשב?

avi chazak

משתמש מקצוען
מישהו מכיר כזו בעיה?
ניסיתם את זה

avi chazak

משתמש מקצוען
מישהו מכיר כזו בעיה?
ציטוט של נטפרי בעניין
בWindows 10 ישנו מצב מוגבל הנקרא S Mode, זה מצב מוגבל בו אי אפשר להתקין אפליקציות למעט מתוך החנות של Windows (שהיא חסומה בנטפרי כמעט לחלוטין).

בשביל לעבור ממצב S למצב הרגיל ישנה אפליקציה ייעודית לשם כך בחנות של Windows, והיא פתוחה בנטפרי אלא שהתקנתה בנטפרי מחייבת תעודת אבטחה של נטפרי, ותוכנת התקנת התעודה לא עובדת כל עוד נמצאים במצב S.

הפתרון הוא להתקין את התעודה באופן ידני, להפעיל מחדש את המחשב, ואז להתקין את האפליקציה של החנות ליציאה ממצב בטוח.

בנצי20

משתמש פעיל
מישהו מכיר כזו בעיה?
מניסיון מר עם ווינדוס s , הדרך הכי מהירה ויעילה הייתה להתקין נקי, (לא צריך מהביוס, מספיק להוריד iso להפעיל את ה setup ולפעול לפי ההנחיות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה