עזרה בזיהוי

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
Canon 5D II | Sigma 170-500mm | F/5.6 | 1/5000 | ISO 1250

צולם בדרום מישור החוף באיזור גברעם,
יש לי ספק בנוגע לקנה המידה, עושה רושם שמדובר בעקב מזרחי.

אתם מוזמנים לעזור בזיהוי...:)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לא מבין הרבה בציפורים..

אבל אולי היה כדאי לפתוח קצת תריס ולהנמיך ISO, אני מניח שתריס 1/2000 גם היה מספיק (תקן אותי) והאיזו היה מאפשר לך איכות קצת יותר טובה, 1250 קצת כבד על המארק 2 (בפתיחה מלאה)

בכל מקרה, תפיסה מצויינת

BRACHY

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תפיסה טובה! :)

כדאי להנמיך ISO כי התמונה קצת מגורענת (או שזה בעיה באתר)
בקיצור כמו שמאיר כתב.

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה לשניכם!
בתנאים אידיאליים ודאי שהיה כדאי להנמיך סגר לחצי ולהשתמש באיזו נקי יותר.

מי שניסה לצלם ציפורים בשטח יודע שהסצינה כל כך דינאמית, החשיפה משתנה תוך כדי מעקב אחרי הציפור...
בתמונה הספציפית השתמשתי בעדיפות צמצם f/5.6 [מקסימאלי, לא הכי איכותי בעדשה הזו], ולהגביר איזו ל-1250.
בחלק מקו המעוף זה נתן לי בקושי 1/2000, בפריים הספציפי זה נתן 1/5000...:rolleyes:

בכל אופן, התפניתי לטפל בגרעיניות טיפה יותר בתשומת לב,
קצת יותר טוב, כדאי להגדיל!

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה!

זה בעצם היה הזיהוי הראשוני שלי,
בעיקר בגלל הדוגמא של התת-כנף.

במבט לאחור, אין לי מושג למה פסלתי את האופציה...:rolleyes:​​​​​​​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה