עו"ד טוב לעניני תאונות דרכים

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
היינו מעורבים לפני כמה ימים בתאונת דרכים בין כמה כלי רכב,
אני מעונינת בעו"ד מעולה שמתמחה בענין זה, כדי לעזור לי בכל מה שקשור לתביעה של הביטוח בנזקי גוף,
וד"א אשמח לדעת כמה אני אמורה לשלם לעו"ד על דבר כזה? (תשלום קבוע? אחוזים וכמה? )
תודה רבה

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
חשוב לציין שישנה עדיפות באזור ירושלים

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי עו"ד מעולה שעזר לנו בתביעה של סבא שלי שנפל באוטובוס.
אבי שינדלר 026232312 הוא הוציא סכום מאוד מאוד יפה מהחברה.
בסופו של דבר הנפילה הובילה לפטירתו של סבי זצ"ל. אבל הוא הוציא את הסכום נראה לי בלי קשר למה שקרה בסוף

דורהלה

משתמש פעיל
בנימין ארביב
שרות מעולה,
0504448686
בבני ברק.

ע''פ החוק בתביעת נזקי גוף אסור לעו''ד לקחת כסף,
אלא רק אחוזים מתשלום הפיצויים,
נראה לי % 11 .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה