אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

חלילן

משתמש פעיל
מחפש לקנות 6 כרטיסים לראשון אחר הצהרים a0548666555 בגימייל.‬

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צריכה ליום ראשון אחה"צ
4 כרטיסים אשמח למי שיש
052-7634830

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

mirist

משתמש פעיל
יש לי כרטיסים ליום חמישי בוקר ומחפשת להחליף ליום אחר אחה"צ ראשון-שלישי עדיפות לשני
(יש לי 13 כרטיסים)

מוריה סעדיה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זקוקה ל6 כרטיסים ליום שני/חמישי אחהצ כמה שיש יעזור לי מאד,
058-3231211
או למייל moriya.5956 שטרודל גימיל..
תודה!

פטי

משתמש חדש
יש לי 5 כרטיסים לרביעי אחר הצהריים
מעוניינת להחליף לכל יום אחר אחר הצהריים
במייל racheli8523852 gmail

למען אחי

משתמש מקצוען
צריכה כרטיסים לשלישי בוקר ואחה"צ כמה שיש רלוונטי.
תודה
0583246508
יש לי שלושה כרטיסים לשלישי אחה"צ, אם לא אמצא עם מי להחליף - אמכור לך.
רוצה להחליף 3 כרטיסים של שני צהריים
עם יום אחר צהריים לא משנה איזה יום
לי ממש חשוב בשני אחה"צ.
כאמור יש לי לשלישי - אחה"צ שלושה.

אם זה בסדר מצידך ומצד @הדסההה זה יועיל לי מאוד! תודה.

ניתן לצטט/לתייג/לפנות במייל - RAKBESAD שטרודל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה